توجه نهنگ ها به توکن FTT

توجه نهنگ ها به توکن FTT

توجه نهنگ ها به توکن FTT ممکن است باعث افزایش قیمت این ارز شود. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این بحث شما صحبت خواهیم کرد.

داده‌های جدید نشان می‌دهد که نهنگ‌های اتریوم صدها هزار دلار توکن FTT خریداری کرده اند. این امر باعث توجه بیشتر فعالین و تحلیل گران به این توکن شده است.

این خرید انبوه توکن FTT ممکن است در آینده نزدیک باعث افزایش قیمت این ارز شود. امروز در این خبر تلاش خواهیم کرد بیشتر در اینباره نکاتی را مطرح نماییم. با ما همراه باشید.

افزایش خرید توکن FTT

براساس پروتکل ردیابی نهنگ WhaleStats، پانصد نهنگ برتر ETH در حال بلعیدن و خرید قابل توجه FTT، توکن اصلی پلتفرم معاملاتی FTX هستند.

آمارها نشان می دهد که FTT سومین توکن خریدار شده توسط  نهنگ ها، پس از استیبل کوین USDC و ارز اتریوم با میانگین سطح خرید به ترتیب 709711 دلار و 281822 دلار است.

با این حال، FTT بیشترین سود خالص را در جریان ورودی داشت زیرا نهنگ ها تنها 27030 دلار از این توکن را فروختند. USDC و ETH به ترتیب شاهد خروجی 881,683 دلار و 132,139 دلار بودند.


USDT و BUSD دو استیبل کوینی هستند که بیشترین فروش را در بین 5 استیبل کوین داشته اند.

از دیگر نکات برجسته‌ای که در بین 10 مورد برتر قرار گرفت، می‌توان به شبکه Oracle LINK، DAI، توکن  SHIB، پلتفرم تبادل غیرمتمرکز Serum (SRM) و راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم (MATIC) اشاره کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
طولانی‌ترین دوره ترس شدید بیت‌کوین

داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که FTT در مجموع ششمین توکن با ارزش خالص بالای نهنگ‌های ETH پس از استیبل کوین‌های USDC  USDT،  Dogecoin ShibDoge (SHIBDOGE) و SHIB است.

FTT بیش از 3.5 درصد از سبد نهنگ را با ارزش کل 224 میلیون دلار تشکیل می دهد. در زمان نگارش این مقاله به قیمت این توکن 27.41 دلار معامله می شود.

شما درباره توجه نهنگ ها به توکن FTT چیست؟

توکن FTT در چند روز گذشته مورد توجه نهنگ های شبکه اتریوم قرار گرفته است. این سرمایه گذاران عظیم مقادیر قابل توجهی از این توکن خریداری کردند و باعث افزایش قیمت آن شدند.

داده ها همچنین نشان می دهد که این توکن یکی از سودده ترین کوین ها برای نهنگ ها در شبکه اتریوم بوده است. مسئله ای که باعث شده است توجه سرمایه گذاران به این ارز بیشتر شود.

نظر شما درباره این این افزایش توجه به توکن FTT چیست؟ آیا این می تواند این کوین را به یک ارز با چشم انداز سرمایه گذاری مناسب تبدیل نماید.

با توجه به آینده مناسب توکن FTT شما می توانید این توکن را از یکی از با سابقه ترین صرافی های ایرانی یعنی صرافی اکس اونیکس خریداری نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد