نات کوین چیست؟ معرفی روش های کسب نات کوین رایگان

نات کوین چیست؟ معرفی روش های کسب نات کوین رایگان

دنیای ارزهای دیجیتال همواره در حال گسترش است. به طوری که سالانه شاهده ظهور پروژه‌های مختلفی هستیم که یکی از جدیدترین و مهم‌ترین آن‌ها نات کوین «Notcoin» نام دارد. استخراج نات کوین قطعا می‌تواند فرصت و چالشی بزرگ باشد. این رمز ارز تحت عنوان یک میم کوین جدید در شبکه بلاک چین TON معرفی شده و با وعده‌های جذاب و امکان کسب درآمد با بازی، کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.

و اما نات کوین تلگرام چیست؟ چگونه می‌توان نات کوین رایگان دریافت کرد؟ بهترین سایت فروش نات کوین کدام است؟ اهداف و آینده این پروژه چیست؟ آیا این رمز ارز از اعتبار کافی برای سرمایه گذاری برخوردار است؟

در ادامه این مقاله از اکس اونیکس توضیحاتی در پاسخ به تمامی سوالات ذکر شده و نکات پیرامون آن ارائه خواهیم داد.

نات کوین «NotCoin» در واقع یک رمزارز مبتنی بر شبکه بلاکچین «The Open Network=TON» است

نات کوین چیست؟

نات کوین «NotCoin» در واقع یک رمزارز مبتنی بر شبکه بلاکچین «The Open Network=TON» است که بسیاری از افراد آن را به عنوان یک میم کوین جدید در دنیای ارزهای دیجیتال معرفی کرده‌اند. نات کوین توسط بنیاد TON معرفی و از طریق یک بازی بلاک چین در پلتفرم تلگرام در دسترس و استخراج قرار گرفت.

تمامی کاربران می‌توانند با استفاده از ربات تلگرامی «@Notcoin_bot» با فعالیت‌های ساده‌ای به استخراج نات کوین بپردازند. این پروسه علاوه‌بر سرگرمی، می‌تواند جنبه کسب درآمد داشته باشد. از نوآوری‌های جذاب این بازی می‌توان به ارائه روش‌های جدید برای استخراج ارز، تجربه بازی‌های گوناگون و جایزه‌های خاص اشاره داشت. به همین دلیل در طی مدت زمان کوتاهی، افراد بسیاری به این بازی توجه نشان دادند.

آشنایی با تیم سازنده و توسعه پروژه نات کوین

اوپن بیلدرز «Open Builders» نام تیم سازنده و توسعه‌دهنده پروژه نات کوین هستند. این تیم دارای 10 عضو بوده و مدیریت آن بر عهده ساشا پلاتوینو است. تیم اوپن بیلدرز اطلاعات خاصی در مورد پروژه های خود ارائه نکرده اند. یکی از مشهورترین و جذاب ترین پروژه های این گروه، تون استارتر «TonStarter» نام دارد.

بسیاری از افراد بر این باورند که پاول دورف «Pavel Durov»، یعنی بنیان‌گذار تلگرام و تیم وی ارز دیجیتال نات کوین را ایجاد کرده‌اند. البته مدرک رسمی مبنی بر اثبات این ادعا وجود ندارد و هویت توسعه‌دهندگان به صورت مخفی باقی مانده است.

نات کوین چه هدف و برنامه ای دارد؟

بسیاری از افراد نات کوین «Notcoin» را به عنوان میم کوین و برخی دیگر به عنوان شت کوین معرفی می‌کنند. به همین دلیل هنوز برنامه یا حدف جدی برای آن در نظر گرفته نشده است. بر اساس بررسی‌های صورت گرفته شده، این پروژه به جز سرگرمی یا معرفی بیشتر تون کوین «Toncoin» هدف دیگری نخواهد داشت. با این وجود، اهداف نام برده شده برای نات کوین به شرح زیر است:

 • ترویج ارز دیجیتال تون کوین «TON»: بر اساس پیش‌بینی برخی از افراد متخصص، امکان معامله و خرید و فروش نات کوین در آینده بر روی بلاک چین تون و بلاک چین اختصاصی تلگرام وجود دارد.
 • سرگرمی: اولین و مهم‌ترین هدف از ارائه نات کوین، سرگرمی کاربران است. به این صورت که افراد با استفاده از یک رابط کاربری ساده و در عین حال جذاب می‌توانند به صورت رایگان Not استخراج کنند. در نتیجه افراد با به پایان رساندن ماموریت‌های مختلف می‌توانند دارایی‌های خود را افزایش دهند.
 • جذب افراد به تلگرام NotCoin: امکان استخراج و انجام بازی‌ها و فعالیت‌های مربوط به NotCoin حتما باید از تلگرام استفاده کنید. حتی انجام برخی از بازی‌ها تنها در نسخه پرمیوم تلگرام برای کاربران فراهم شده است.

نکته: دقت داشته باشید که در حال حاضر این اهداف برای نات کوین ذکر شده است و شاید در طی زمان مواردی به آن‌ها اضافه شود.

بازی نات کوین مشابه با تون کوین با شبکه اجتماعی تلگرام ارتباط نزدیکی دارد.

رابطه تلگرام و notcoin چیست؟

بازی نات کوین مشابه با تون کوین با شبکه اجتماعی تلگرام ارتباط نزدیکی دارد. پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام با کانال تلگرامی خود در بازی اسکواد تشکیل تیم داده است. اخیرا بخش خاص با عنوان «Send Notcoins to Durov’s balance» یعنی ارسال نات کوین به حساب دورف به این بازی اضافه شده است. به این صورت کاربران می‌توانند مقداری از موجودی خود را به حساب دورف انتقال دهند.

سپس تیم نات کوین خبری مبنی بر امکان کسب پاداش دو برابری نات کوین در ازای انتقال مقداری از موجودی هر کاربری به حساب دورف را در کانال تلگرامی منتشر کرد. لذا هر فردی با انتقال مقداری نات کوین به حساب این فرد می‌تواند پاداش خوبی کسب کند. توجه داشته باشید که نات کوین به عنوان یک توکن داخلی در فضای ربات تلگرامی این بازی وجود دارد.

یعنی این توکن هنوز مشابه با سایر ارزهای دیجیتال رایج در شبکه‌های بلاک چین معامله و خرید و فروش نشده است.

روشهای به دست آوردن نات کوین رایگان

برای به دست آوردن نات کوین به صورت رایگان روش‌های مختلفی وجود دارد. ربات تلگرامی رسمی نات کوین «T.me/notcoin_bot» برای تمامی کاربران در دسترس قرار گرفته است. با استفاده از این ربات می‌توانید به طور رایگان وارد مینی اپلیکیشن یا بازی تلگرامی نات کوین شوید. با معروفیت این رمز ارز می‌توانید آموزش بازی نات کوین را در وب سایت‌های مختلفی مشاهده کنید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
پشتوانه تتر چیست؟ چرا به تتر اعتماد کنیم؟

این بازی بسیار ساده و خلاقانه ساخته شده است. به همین دلیل افراد به راحتی می‌توانند وارد بازی شده و امتیازات خود را با استفاده از قابلیت‌های مختلف موجود افزایش دهند. شما با مصرف انرژی لازم برای کسب امتیاز و استخراج، می‌توانید مقداری از نات کوین‌های خود را صرف امکاناتی همچون: شارژ سریع، انرژی، چند ضربه همزمان و ربات کلیک خودکار کنید.

با سر زدن به بازی نات کوین و ربات می‌توانید انرژی کوین رایگانی را به عنوان پاداش دریافت کنید.

به این صورت می‌توانید تعداد نات کوین‌های دریافتی خود را به طور چشمگیری افزایش دهید. با سر زدن به بازی نات کوین و ربات می‌توانید انرژی کوین رایگانی را به عنوان پاداش دریافت کنید. در این بازی لیگ‌های مختلفی دارد که در ادامه به صورت مفصل‌تر به آن‌ها می‌پردازیم.

در این بازی گروه‌هایی با عنوان اسکواد «Squad» وجود دارد که اعضای آن‌ها می‌توانند به صورت تیمی با یکدیگر به رقابت بپردازند. هر اسکواد می‌تواند جدول رده‌بندی منحصر به خود را داشته باشد. اگر برای اولین بار به یک اسکواد می‌پیوندید، می‌توانید مقداری نات کوین را به عنوان پاداش از قسمت Earn دریافت کنید.

صفر تا صد استخراج نات کوین

برای استخراج نات کوین بدون ورود به بازی و انجام فعالیت‌های مختلف در آن می‌توانید از روش‌های دیگری استفاده کنید. در ادامه به صورت مختصر این روش‌ها را بررسی خواهیم کرد.

کسب نات کوین با دعوت دوستان برای پیوستن به بازی

اگر میزان سکه‌های شما کم است، در کنار استفاده از برخی قابلیت‌ها و انجام فعالیت‌های بازی می‌توانید دوستان خود را برای پیوستن به بازی دعوت کنید. دقت داشته باشید که با دعوت هر یک از دوستان خود به این بازی، هر دو شما می‌توانید 25 هزار سکه دریافت کنید. در صورت استفاده از حساب تلگرام پرمیوم می‌توانید به ازای هر دعوت، 500 هزار سکه به عنوان هدیه دریافت کنید.

دعوت دوستان قطعا یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های دریافت سکه در بازی Notcoin به حساب می‌آیند. این روش با نام ایردراپ تلگرام یا ایردراپ نات کوین نیز شناخته می‌شود.

استفاده از ربات کلیک خودکار

بدون شک کسب امتیاز با استفاده از کد دعوت از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است. ولی توجه داشته باشید که بخشی از ایردراپ ارز نات کوین بستگی به لیگ بازیکنان دارد. لذا تمامی کاربران برای دریافت پاداش باید لیگ خود را توسعه دهند. به طور کلی، لیگ ربطی به میزان امتیاز ندارد و تنها با توجه به تعداد کلیک تعیین می‌شود.

هر چقدر میزان کلیک بیشتر باشد، لیگ بالاتر رفته و پاداش قابل توجه‌تری دریافت خواهید کرد. البته برای کسب امتیاز و جلوگیری از اتلاف وقت خود می‌توانید از ربات کلیک خودکار نات کوین استفاده کنید. در بعضی از نرم افزارهای کلیک خودکار با انتخاب بخشی از صفحه نمایش، ربات خودش کلیک می‌کند.

این برنامه‌ها را به راحتی می‌توانید دانلود کنید، ولی آن‌ها می‌توانند سلامت باتری شما را به خطر بیاندازند. به همین علت استفاده از آن‌ها چندان توصیه نمی‌شود. ربات داخلی بازی نات کوین «Auto Tap Bot» با 20 هزار سکه نات کوین قابل خریداری است. پس از خرید آن، ربات به صورت خودکار برای شما کلیک خواهد کرد.

این ربات داخلی هیچگونه آسیبی به باتری و گوشی شما وارد نخواهد کرد. برای جمع‌آوری 20 هزار سکه می‌توانید دوستان خود را برای پیوستن به بازی دعوت کنید و به صورت دستی کار کلیک را انجام دهید. برای خرید این ربات وارد بخش Boost شده و Auto Tap Bot را خریداری کنید.

این ربات حتی در زمانی که شما آنلاین نیستید، به طور خودکار برای شما امتیاز کسب می‌کند. در نتیجه لیگ شما بدون هیچگونه زحمتی توسعه می‌یابد.

نکات مهم

آنبورد شدن و تبدیل شدن به بازیکن حرفه‌ای می‌تواند روی افزایش میزان امتیازات شما تاثیر بسزایی داشته باشد. از طرفی استفاده از پاداش های ویژه در ازای فعالیت‌های شما می‌تواند امتیازات شما را چندین برابر افزایش دهد. به همین علت توصیه می‌کنیم در کنار راه‌های ذکر شده، از انجام فعالیت در بازی غافل نشوید.

امکان ورود و استخراج نات کوین با استفاده از VPS (نسخه مرورگر یا دسکتاپ) وجود ندارد. برای گوشی‌های IOS هیچ نرم‌افزار کلیک خودکار جواب نمی‌دهد. کاربران IOS می‌توانند از ربات خودکار داخلی نات کوین استفاده کنند.

آموزش مراحل بازی notcoin

در حالت کلی بازی نات و کوین و کسب سکه در آن بسیار ساده و راحت است. برای آغاز فعالیت در بازی نات کوین تنها نیاز به یک گوشی هوشمند و حساب تلگرام خواهید داشت. سپس وارد ربات نات کوین «T.me/Notcoin_bot» شده و کلمه Start را لمس کنید. در مرحله بعدی اطلاعات کلی پیرامون بازی به شما نمایش داده می‌شود.

در انتهای این اطلاعات گزینه Play قرار دارد که با لمس آن می‌توانید به محیط بازی وارد شوید. در ادامه اطلاعاتی در خصوص بازی نات کوین و استخراج این رمز ارز از آن ارائه می‌دهیم.

بازی نات کوین دارای رابط کاربری ساده و راحتی است.

لیگ ‌های بازی نات کوین

بازی نات کوین دارای رابط کاربری ساده و راحتی است. بعد از ورود به محیط این بازی، در همان ابتدا می‌توانید میزان موجودی سکه خود را مشاهده کنید. بر اساس موجودی سکه، سطح لیگ شما مشخص خواهد شد. در ابتدا لیگ شما برنز «Bronze» است. پس از کسب 5 هزار سکه لیگ شما سلیور «Silver»، و بعد از 200 هزار سکه لیگ شما تبدیل به گلد «Gold» خواهد شد.

همچنین افرادی که در این بازی 2 میلیون سکه کسب می‌کنند، لیگ آن‌ها به پلاتینیوم «Platinum» و پس از کسب 10 میلیون سکه به دایموند «Diamond» تغییر می‌کند.

محدودیت انرژی «Energy»

همانطور که در ابتدا اشاره شد، برای کسب سکه و افزایش سطح لیگ‌ها روش‌های مختلفی وجود دارد. ضربه زدن بر روی علامت سکه موجود در وسط صفحه از ساده‌ترین روش‌های دریافت سکه است. شما به ازای هر کلیک می‌توانید تعداد نات کوین‌های خود را افزایش دهید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاردانو چیست؟

نکته: توجه داشته باشید که تعداد کلیک‌های شما بی نهایت نیست؛ زیرا در این بازی محدودیتی به نام انرژی «Energy» وجود دارد.

با هر ضربه، میزان خاصی از انرژی کم می‌شود. پس از به پایان رسیدن انرژی باید مدت زمان مشخصی را برای پر شدن مجدد آن صبر کنید.

Boost و Earn دو بخش دیگر این بازی هستند که شما می‌توانید برای افزایش سرعت دریافت سکه نات کوین از آن‌ها استفاده کنید.

بوسترها «Boosters & Earn»

Boost و Earn دو بخش دیگر این بازی هستند که شما می‌توانید برای افزایش سرعت دریافت سکه نات کوین از آن‌ها استفاده کنید. در صفحه Boost تقویت‌کننده‌های مختلف و جذابی وجود دارند که امکان خریداری و ارتقاء آن‌ها با سکه‌های کسب شده در بازی فراهم می‌شود.

البته در این بازی دو تقویت‌کننده رایگان «Turbo» و  «Full Energy» نیز وجود دارد که تمامی کاربران بدون استفاده از سکه‌های خود می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. با استفاده از Full Energy می‌توانید انرژی خود را پر کرده و با استفاده از گزینه Turno می‌توانید طی مدت زمان بسیار کوتاهی، با هر ضربه، سکه‌های بیشتری را کسب کنید.

بعد از استفاده از این دو تقویت‌کننده رایگان می‌توانید بوسترهای مختلفی نظیر: Energy Limit، Multitap، Tap Bot و Recharging Speed را خریداری کنید. توجه داشته باشید که هر یک از این بوسترها دارای کاربرد منحصر به خود هستند که در ادامه به صورت مختصر به آن‌ها اشاره خواهیم داشت.

 • Energy Limit: با ارتقاء این قابلیت محدودیت انرژی شما افزایش یافته و امکان کسب سکه‌های بیشتر برای شما فراهم می‌شود.
 • Multitap: ارتقاء این بوستر سبب دریافت سکه‌های بیشتر به ازای هر ضربه می‌شود. لذا با هر بار لول آپ شدن بوستر Multitap می‌توانید با هر کلیک، سکه‌های بیشتری را از آن خود کنید.
 • Tap Bot: این بوستر در واقع یک ربات کلیک خودکار است. شما با استفاده از این ربات می‌توانید هر 12 ساعت یک بار، مقدار قابل توجهی سکه به دست آورید.
 • Recharging Speed: با استفاده از این بوستر خاص می‌توانید سرعت افزایش انرژی خود را بیشتر کنید. به این صورت که با ارتقاء این بوستر انرژی شما به سرعت پر شده و امکان استخراج سکه برای شما فراهم می‌شود.

نکته: در بخش Earn امکان کسب 1.000 نات کوین و حتی بیشتر از آن، به ازای ماموریت‌های خاص فراهم شده است.

در بازی نات کوین ماموریت و تسک‌های خاصی وجود دارد که با به پایان رسیدن آن‌ها می‌توانید تا 2 میلیون و 700 هزار امتیاز کسب کنید.

انجام تسک های خاص «Special»

در بازی نات کوین ماموریت و تسک‌های خاصی وجود دارد که با به پایان رسیدن آن‌ها می‌توانید تا 2 میلیون و 700 هزار امتیاز کسب کنید. برای مشاهده این ماموریت‌ها وارد بخش «Earn» شوید و گزینه «Specials» را انتخاب کنید. در مرحله بعدی می‌توانید یکی از ماموریت‌ها را به انتخاب خود انجام دهید.

اغلب این ماموریت‌ها بسیار ساده و راحت هستند. به عنوان مثال: شما با حمایت از کانال‌ها و رسانه‌‌های مختلف، امتیاز قابل توجهی کسب کنید. دقت داشته باشید که با به پایان رساندن تسک‌های Special می‌توانید شانس خود برای دریافت ایردراپ تلگرام افزایش دهید.

استفاده از جوایز روزانه بازی

در بازی نات کوین دو جایزه به صورت روزانه به شما تعلق می‌گیرد که امکان استفاده از آن‌ها به تعداد 3 بار در روز وجود دارد. این دو جایزه به شرح زیر است:

 • موشک میم کوین پپه: برای استفاده از این جایزه ابتدا باید به بخش Boost وارد شوید. سپس گزینه Turbo و در نهایت Get را انتخاب کنید. در ادامه موشکی را بر روی صفحه مشاهده خواهید کرد. با لمس این موشک، طی چند ثانیه حالت موشک میم کوین پپه برای شما فعال خواهد شد. در زمان فعال بودن این جایزه شما می‌توانید به ازای هر کلیک، چندین برابر امتیاز بیشتر دریافت کنید.
 • Full Energy: شما با استفاده از این جایزه می‌توانید انرژی خود را 3 بار در روز پر کنید. برای دریافت این جایزه باید به بخش Boost وارد شده و بر گزینه Full Energy انتخاب و سپس Get را لمس کنید. به این صورت برای کلیک و کسب امتیاز، انرژی شما پر خواهد شد.

نکته: توجه داشته باشید که روزانه 3 بار این جوایز به شما تعلق می‌گیرد و عدم استفاده از آن‌ها میزان جایزه شما در روز بعدی را تغییر نخواهد داد.

ایردراپ بزرگ نات کوین

چندی پیش با توجه به توییت منتشر شده از پروژه نات کوین، امکان خرید و فروش این ارز دیجیتال پس از راه اندازه توکن آن فراهم شده است. در حال حاضر کاربران می‌توانند نات کوین‌های خود را تبدیل به کوین‌های 10 و 100 میلیونی ان اف تی کنند و با استفاده از پلتفرم GetGems.io به معامله بپردازند.

با استفاده از ربات Notcoin امکان تبدیل نات کوین به کوپن برای کاربران فراهم شده است. برای این کار وارد ربات شده و از گزینه ترید «Trade» را انتخاب کنید.

نکته: دقت داشته باشید که برای استفاده از گزینه ترید، حداقل باید 0.1 تون کوین «TON» در کیف پول تلگرام خود داشته باشید.

اخیرا تیم پشتیبانی نات کوین خبری مبنی برا ایردراپ آتی این کوین برای اواخر مارس یا اوایل آوریل منتشر کرده است.

زمان ایردراپ بعدی نات کوین

اخیرا تیم پشتیبانی نات کوین خبری مبنی برا ایردراپ آتی این کوین برای اواخر مارس یا اوایل آوریل منتشر کرده است. دقت داشته باشید که Notcoin در طی زمان موجودی توکن‌های افرادی که به مدت 30 روز یا بیشتر فعال نبودند را معدوم کرده و می‌سوزاند. بیشترین میزان تخصیص NOT از کل عرض این توکن به یک کاربر 0.03 درصد است.

جالب است بدانید که تا به اکنون بیش از 5 میلیارد کوپن درون بازی در طی دو روز سوزانده شده و موجود کاربران غیرفعال تا زمان آغاز فعالیت دوبار با نرخ 5 درصد در روز کاهش یافته است. بر اساس توضیحات تیم توسعه‌دهنده، کاربرانی که سایر بازیکنان را برای پیوستن به Notcoin دعوت کرده‌اند، می‌توانند توکن‌های بیشتری به دست آورند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
چگونه ووچر پرفکت مانی را نقد کنیم؟

بعد از راه‌اندازی، اداره نات کوین توسط سازمان مستقل غیرمتمرکز «DAO» با 158 هزار عضو خواهد بود. البته توسعه‌دهندگان توضیح دقیقی در مورد مسئولیت اصلی DAO یا نوع پیشنهادات آن‌ها، ارائه نکرده‌اند. آن‌ها با اشاره به یک بازی متا در بازی نات کوین، کلیپ صوتی دارای کد مورس منتشر کرده‌اند.

بعضی از کاربران پس از مشاهده این کلیپ صوتی، مد مورس را با ضربه زدن در برنامه نات کوین وارد کردند. سپس این افراد پیام مرموزی توسط ربات نات کوین دریافت کردند. در این پیام سوالی مبنی بر «قرص قرمز یا آبی؟» بود. افرادی که قرص قرمز را انتخاب کردند، برای خواندن مانیفست این DAO به NOT DAO هدایت شدند.

نحوه فروش نات کوین یکی از مهم‌ترین دغدغه کاربران به شما می‌رود.

روش های فروش نات کوین

نحوه فروش نات کوین یکی از مهم‌ترین دغدغه کاربران به شما می‌رود. برای این کار می‌توانید از دو روش مختلف استفاده کنید. این دو روش به شرح زیر است:

 • شما می توانید کوپن‌های موجود را پس از راه‌اندازی توکن با نات کوین مبادله کنید.
 • در روش بعدی باید تا راه‌اندازی پروژه نات کوین صبر کنید. پس از آن امکان تبدیل به نات کوین به صورت مستقیم وجود خواهد داشت.

تا به اکنون بالاترین میزان فروش برای 100 میلیون نات کوین حدود 100 تون به ارزش «2 هزار و 760 دلار» بوده است. شما می‌توانید با اتصال کیف پول خود به این وب سایت، کوپن‌های خود را برای پیش فروش قرار دهید.

نکته: توجه داشته باشید که کوین‌های NFT شامل 20 درصد کارمزد حق امتیاز «Royalty Fee» می‌شوند.

فرصت ها و ریسک های نات کوین

با توجه به خبرهایی مبنی بر ارائه نات کوین توسط تیم توسعه‌دهندگان تلگرام، نات کوین از اعتبار بالایی برخوردار شده است. از طرفی به دلیل ویژگی سادگی و سرگرم‌کنندگی بازی نات کوین، کاربران بسیار زیادی در طی مدت زمان کوتاهی به این بازی جذب شده‌اند. ولی دقت داشته باشید که نات کوین یک رمز ارز جدید است و هنوز آینده آن چندان مشخص نیست.

احتمال تبدیل شدن نات کوین به یک ارز دیجیتال محبوب و با ارزش وجود دارد، ولی امکان کاهش ارزش و از بین رفتن آن به صورت کامل وجود دارد. در حالت کلی، نات کوین از ارزهای دیجیتال با پتانسیل بسیار بالا است. ولی سرمایه‌گذاری بر روی آن با ریسک زیادی همراه خواهد بود. پس اگر تمایل به سرمایه‌گذاری بر روی نات کوین دارید، توصیه می‌کنیم با در نظر گرفتن ریسک‌های احتمالی آن را انجام دهید.

آینده نات کوین چگونه خواهد بود؟

در چند وقت اخیر، تیم توسعه‌دهنده نات کوین خبری مبنی بر لیست شدن نات کوین در صرافی‌ها منتشر کرده است. به این ترتیب نات کوین قابلیت تبدیل شدن به یک رمز ارز واقعی و امکان انجام معامله و خرید و فروش آن در صرافی‌ها را دارد. نات کوین با بهره‌گیری از مفهوم بازی‌های پلی تو ارن و میم کوین‌ها، نوآوری خاصی را در این زمینه ایجاد کرده است.

این پروژه به دلیل اهداف و نوع ساختار خود، تاثیر بسزایی بر روی بازی‌های مبتنی بر بلاکچین و بازار ارزهای دیجیتال داشته است. با تمام این موارد، آینده نات کوین مبهم و نامعلوم باقی مانده و هیچ خبر قطعی در مورد آن وجود ندارد. نات کوین در واقع ماهیت یک ارز دیجیتال جدید و ناشناخته را دارد که به دلیل محبوبیت بسیار بالای آن، امکان رشد زیادی دارد.

ولی هنوز هم بسیاری از افراد احتمال کلاهبرداری در نات کوین را پیش‌بینی می‌کنند. افراد با انجام تحقیقات لازم، کسب اطلاعات و در نظرگیری ریسک‌های موجود، می‌توانند در سرمایه‌گذاری‌های خود با احتیاط و دقت بیشتری عمل کنند.

سوالات متداول

آیا نات کوین یک شت کوین است؟

ارز دیجیتال نات کوین هیچ نماد اختصاری ندارد و برای اولین با در سال 2023 به کاربران معرفی شد. بسیاری از افراد این رمز ارز را به عنوان شت کوین و برخی دیگر به عنوان میم کوین می‌شناسند.

چطور نات کوین‌های بدست آمده را بفروشیم؟

در حال حاضر نام نات کوین در لیست هیچکدام از صرافی‌های ارز دیجیتال وجود ندارد و خرید و فروش نمی‌شود. برنامه توسعه‌دهندگان برای ارائه این توکن در خارج از بازی هنوز مشخص نشده است. با این وجود به دلیل حمایت صرافی‌های بزرگ و معتبر از بازی و توکن نات کوین، احتمال لیست شدن و ارائه آن بر روی بلاک چین تون وجود دارد. ارزش و قیمت دقیق این رمزارز پس از لیست شدن آن در صرافی‌ها اعلام خواهد شد.

آیا پروژه notcoin کلاهبرداری است؟

در مورد نات کوین اطلاعات دقیق و معتبری در دسترس نیست. متاسفانه با شعار «احتمالا هیچ چیز» توسعه‌دهندگان می‌توانند فعالیت خود را بدون هیچ عواقب خاصی، در هر بازه زمانی رها کنند. با این حال، نات کوین دارای میلیون ها کاربر فعال و مشتاق دارد. جالب است بدانید که علاوه‌بر دنبال‌کنندگان بسیار، اینفلوئنسرهای مختلفی نیز از آن حمایت می‌کنند.

تیم پروژه Open Builders بخشی از Tonstarter است و موفق به جمع‌آوری بیش از 1.5 میلیون دلار سرمایه از DWF Labs، Kingsway و Gate شده است. از طرفی ارتباط نات کوین با تلگرام و تشکیل دادن تیم توسط برخی از صرافی‌های بزرگ «مثل: بایننس، بای بیت، کوکوین، OKX» در این بازی سبب جلب اعتماد و حمایت گسترده کاربران شده است.

پیش بینی قیمت نات کوین و آینده آن بر اساس تحلیل متخصصین چگونه است؟

بر اساس بررسی‌های صورت گرفته شده، قیمت هر نات کوین در 6 ماه آینده بین 0.001 تا 0.10 دلار خواهد شد. یعنی هر 10 هزار نات کوین می‌تواند ارزشی بین 100 تا 1.000 دلار پیدا خواهد کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

3.00 /5
تعداد شمارش آرا : 5

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

  دیدگاهی وجود ندارد