احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا 15 هزار دلار

احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا 15 هزار دلار

احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا 15 هزار دلار نیز وجود دارد. امروز در این خبر بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد. ما را در ادامه همراه نمایید.

مدل delta capitalization بیت کوین نشان می دهد که حدود 15 هزار دلار می تواند پایین ترین قیمت (کف) برای ارشمندترین کوین بازار باشد.
ارزش بازار BTC اکنون زیر سقف تحقق یافته است، اما همچنان بالاتر از سقف دلتاقرار دارد.

این مسئله باعث نگرانی های متعددی شده است. همانطور که احتمالا می دانید قیمت بیت کوین پس یک دوره بهبود چند روزه دوباره به زیر 20 هزار دلار سقوط کرده است. در ادامه بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

بیت کوین به کف قیمت خود نزدیک می شود؟

ارزش بازار عادی فقط با گرفتن تعداد کل کوین های در گردش و ضرب آن در قیمت BTC  محاسبه می شود.

“سقف تحقق یافته” کمی متفاوت عمل می کند. این مدل به جای ضرب همه کوین ها در یک قیمت، هر کوین را بر قیمتی که آخرین بار به آن جابه جا شده محاسبه می کند.
به عنوان مثال، اگر 2 بیت کوین در گردش باشد و قیمت فعلی آن 19 هزار دلار باشد، ارزش بازار عادی به سادگی 38 هزار دلار است. با این حال، اگر یکی از این کوین ها آخرین بار با مثلاً 15 هزار دلار و دیگری با قیمت 19 هزار دلار معامله شده باشد، در عوض سقف تحقق یافته 34 هزار دلار خواهد بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سقوط قیمت بیت‌ کوین هم‌زمان با بازار سهام

“شاخص دلتا” بیت کوین به عنوان تفاوت بین سقف تحقق یافته و میانگین ارزش بازار تعریف می شود. میانگین ارزش بازار معمولی در اینجا در کل تاریخ رمزنگاری گرفته شده است (و طبیعتاً یک میانگین متحرک است).

ارزش بازار بیت کوین اخیراً به زیر سقف تحقق یافته سقوط کرده است. با این حال، هنوز آنقدر پایین نیامده است که بتوان کلاهک دلتا را لمس کرد.

از لحاظ تاریخی، ارزش ارز رمزنگاری شده هر زمان که ارزش بازار بین دو سقف دیگر قرار داشته باشد، به پایین‌ترین حد خود رسیده است.

در سال 2020، BTC پس از اینکه ارزش بازار کمی کمتر از سقف تحقق یافته شد، به کف رسید، اما در سال 2018، این متریک حتی قبل از رسیدن به کف، کمی به زیر سقف دلتا کاهش یافت.

این روند گذشته ممکن است نشان دهد که نقطه اطراف کلاهک دلتا ممکن است حد پایین احتمالی برای کاهش عمق قیمت کوین باشد و اگر چنین است، پس بیت کوین به طور بالقوه می تواند تا 15 هزار دلار یا کمی کمتر از آن سقوط کند،قبل از اینکه سقف فعلی به کلاه دلتا و شکل پایین برسد.

شما درباره احتمال کاهش قیمت بیت کوین تا 15 هزار دلار چه فکر می کنید؟

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در حدود 19.3 هزار دلار شناور است که در هفته گذشته 9 درصد کاهش داشته است. این روند کاهشی دوباره پس از یک موج امیدواری ترس را بر بازار هماهنگ کرده است.

همانطور که در طول خبر درباره آن صحبت شد اکنون شاخص دلتا بیت کوین (که نشان دهنده میانگین ارزش بازار و سقف تحقق یافته کوین) نشان می دهد که احتمال کاهش بیشتر تا سطح 15 هزار دلار نیز وجود دارد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ادعای جدید بنیان گذار اتریوم

شما درباره این مسئله چه فکری می کنید؟ آیا کف قیمت بیت کوین 15 هزار دلار است و یا شاخص ها نمی توانند تمام آنچه قرار است اتفاقات بیافتد را به ما نشان دهند.

اگر می خواهید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید، صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب برای شما است.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد