کاهش رشد بازار ارزهای دیجیتال

کاهش رشد بازار ارزهای دیجیتال

کاهش رشد بازار ارزهای دیجیتال خبر شوکه کننده ای برای همه فعالین در بازار بوده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

با توجه به اینکه  انتظار می رود فدرال رزرو در 27 جولای نرخ بهره را حداقل 75 واحد افزایش دهد، ارزش بازار کریپتو تقریباً 4 درصد کاهش یافته است و ارزش بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر دارایی های کریپتو کاهش یافته است.

داده‌های Coinglass نشان داد که بیش از 150 میلیون دلار در همین زمان لکوئید شده است. این مسئله باعث نگرانی سرمایه گذاران و فعالین در بازار گشته است. سعی می کنیم در این خبر بیشتر به این مسئله بپردازیم.

وضعیت نا به سامان بازار ارزهای دیجیتال

کمتر از یک هفته پس از اینکه قیمت بیت کوین برای مدت کوتاهی از مرز 24000 دلار معامله شد. دارایی دیجیتال پرچمدار پس از از دست دادن بیش از 4 درصد از ارزش خود در 24 ساعت گذشته به کمتر از 22000 دلار کاهش یافته است.

نزول بیت کوین از منطقه 24000 دلاری پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه تسلا 75 درصد از دارایی های خود را در 20 جولای فروخته است آغاز شد، اما این دارایی همچنان قادر به معامله در منطقه 23000 دلاری در آخر هفته بود.

با این حال، در آخر هفته 23 ژوئیه، قیمت بیت کوین به زیر 22000 کاهش یافت و به 21831 دلار رسید تا پیش از افزایش نرخ پیش بینی شده توسط فدرال رزرو در 27 جولای.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ترون تنها کوین سودده در چند ماه اخیر بوده است

در همین حال، شاخص ترس و طمع بیت کوین نیز احساسات فعلی را در میان فعالان بازار در مورد ترس از جلسه FOMC نشان می دهد.


دومین دارایی دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار نیز شاهد کاهش شتاب اخیر خود بود زیرا بیش از 70 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته از بازار حذف شد.

اتریوم در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد از ارزش خود را از دست داده و با 1528 دلار دست به دست می شود.
با این حال، برخی از تحلیلگران انتظار دارند که انتقال کوین به شبکه اثبات سهام باعث تجدید علاقه سرمایه گذاران به دارایی شود. در مقابل، دیگران به وضعیت اقتصاد کلان کنونی به عنوان منادی بازگشت سکه به دوره های قرمز قبلی اشاره می کنند.10 دارایی دیجیتال برتر دیگر بر اساس ارزش بازار که در هفته گذشته بالا بوده اند نیز بخش قابل توجهی از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته کاهش داده اند.
توکن بومی بایننس BNB 3.1 درصد از ارزش خود را از دست داد و در حال حاضر با قیمت 256.4 دلار معامله می شود. Solana (SOL) پس از کاهش بیش از 6٪ از ارزش خود در 24 ساعت گذشته، کمتر از 40 دلار به فروش می رسد.

سایرین مانند ریپل (XRP)، کاردانو (ADA) و دوج کوین (DOGE) به ترتیب به طور متوسط ​​5 درصد از ارزش خود را از دست داده اند.

(AVAX) بدترین عملکرد را در بین 20 تیم برتر دارد زیرا در 24 ساعت گذشته بیش از 8٪ از ارزش خود را از دست داده است. AVAX با قیمت 22 دلار معامله می شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تغییر رفتار هولدرهای بلندمدت بیت کوین

نظر شما درباره کاهش رشد بازار ارزهای دیجیتال چیست؟

همانطور که توضیح دادیم به دلیل سیاست های جدید پولی فدرال رزرو دوباره بازار کریپتو دچار نوسان شده است. این درحالیست که روند رو به رشد بازار همه را دوباره امیدوار کرده بود.

نظر شما درباره این کاهش رشد بازار چیست؟ آیا تا وضعیت در اقتصاد کلان درست نشود می توان انتظار بهبود در بازار ارزهای دیجیتال داشت.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد