احتمال تداوم وضعیت بد بیت کوین

احتمال تداوم وضعیت بد بیت کوین

احتمال تداوم وضعیت بد بیت کوین به گفته برخی از کارشناسان یک سناریو محتمل است. امروز بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

Yassine Elmandjra، تحلیلگر شرکت مدیریت سرمایه گذاری ARK Cathie Wood، معتقد است که دارایی های ریسکی مانند بیت کوین ممکن است به دلیل شرایط نامطلوب کلان اقتصادی همچنان آسیب ببینند.

المانجرا گفت که فدرال رزرو علیرغم ترس از رکود اقتصادی به افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داد. در چنین حالتی، قیمت بزرگترین ارز دیجیتال با وجود اینکه اخیراً بدترین سه ماهه خود را در بیش از یک دهه گذشته ثبت کرده است، احتمالاً بیشتر کاهش می یابد. در ادامه بیشتر درباره این تحلیل با شما صحبت خواهیم کرد.

آینده مبهم بیت کوین

شاخص زیان خالص تحقق نیافته (NUPL) 17 درصد کمتر از هزینه کل کاهش یافته است، این مسئله همچنین نشان می دهد که بیت کوین ممکن است دچار اصلاح دیگری شود. به گفته این کارشناس NUPL تقریباً به 25 درصد نزدیک به انتهای چرخه های قبلی بازار سقوط خواهد کرد.

با توجه به آنچه گفته شد، بیت کوین برای اولین بار در تاریخ خود به زیر میانگین متحرک 200 هفته ای (WMA) بر اساس هزینه های کوتاه مدت و بلندمدت سقوط کرده است.

به گفته Elmandjra، این نشان می دهد که پادشاه کریپتو ممکن است نزدیک به یک «سطح نزولی قابل توجه دیگر» برسد.
اصول اصلی بیت کوین، مانند امنیت شبکه، استفاده از شبکه و رفتار هولدرها، علیرغم شوک عظیمی که صنعت به دلیل فروپاشی بازیگران مطرحی مانند Terra، Celsius و Three Arrows Capital تجربه کرده است، «به نظر پایدار است».

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
هولدرهای بلند مدت بیت کوین بالاخره تسلیم شدند

“Puell Multiple” بیت کوین، یکی از شاخص های کلیدی مرتبط با ماینرها، به پایین ترین سطح خود در سه سال اخیر رسیده است. این ممکن است نشان دهد که BTC احتمالاً به پایین ترین سطح خود رسیده است زیرا ارزش کوین های تازه صادر شده در مقایسه با اعداد متوسط ​​نسبتاً پایین است.

بیت کوین در حال حاضر پس از افزایش حدود 2.9 درصدی در ماه گذشته، در سطح 19600 دلار در صرافی های اصلی معامله می شود.

شما درباره احتمال تداوم وضعیت بد بیت کوین چه فکر می کنید؟

شاخص ها و همچنین وضعیت نابه سامان کلان اقتصادی جهان باعث شده که برخی کارشناسان ادعا کنند که احتمال وضعیت نه چندان مطلوب بیت کوین در آینده نیز ادامه پیدا کند.

شاید این تحلیل خوشایندی برای فعالین بازار کریپتو نباشد، اما باید قبول کنیم که به نظر در آینده نزدیک شاهد جهش های قابل توجه و سوددهی های گذشته نخواهیم بود. اکنون شاید بیش از هر چیزی همه آرزو آن را دارند که وضعیت از این بدتر نشود.

اکنون از شما کاربران صرافی اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره احتمال تداوم وضعیت بد بیت کوین چیست؟ آیا قاجعه ای هولناک تر از آن چیزی که دیده ایم در انتظار است.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستید، می توانید با مراجعه وب سایت اکس اونیکس و ثبت نام در آن معاملات خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد