نات کوین چه زمانی و در چه صرافی هایی لیست خواهد شد؟

نات کوین چه زمانی و در چه صرافی هایی لیست خواهد شد؟

گمانی زنی ها درباره نات کوین بسیار زیاد است. اکنون پس از کش و قوس های فراوان زمان رسمی لیست شدن این ارز و صرافی هایی که قرار است آن را عرضه کنند، مشخص گردیده است.

نات‌کوین که در ژانویه 2024 راه‌اندازی شد، یک بازی play-to-earn بر روی تلگرام است که کاربران می‌توانند با کلیک کردن بر روی نماد کوین، پاداش‌هایی را با توکن Notcoin هم‌نام با بازی کسب کنند. ارز دیجیتال NOT بر روی بلاک‌چین TON ساخته شده و توسط ساشا پلاتوینوف، بنیانگذار Open Builders، تیمی که پشت این بازی قرار دارد، تأسیس شده است.

کمی پس از راه‌اندازی بازی نات‌کوین، این بازی در تلگرام به سرعت فراگیر شد و علی‌رغم اینکه توکن آن (NOT) هنوز در صرافی‌های ارز دیجیتال معامله نمی‌شد، میلیون‌ها کاربر را به خود جلب کرده است.

همانطور که در ابتدا گفتیم اکنون زمان و محل هایی که این ارز در آن لیست می شود اعلام گردیده است در ادامه پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

لیست شدن نات کوین

لیست شدن Notcoin در تاریخ 16 می (27 اردیبهشت) در ساعت 3 بعد از ظهر (به وقت شرق آمریکا) در سه صرافی بزرگ  بایننس، OKX و ByBit انجام خواهد شد.

کاربران باید وارد ربات تلگرام Notcoin شده و محل برداشت Nots خود را انتخاب کنند. گزینه های زیر در حال حاضر در دسترس هستند:

برداشت به کیف پول در تلگرام، انتقال به صرافی (که از 16 می قابل استفاده است.) و استیک کردن به مدت 30 روز.

تقسیم توکنهای Nots انباشته شده امکان پذیر نیست، بنابراین باید یک گزینه را برای کل مقدار انتخاب کنید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
قیمت بیت کوین به بالای سطح 30 هزار دلار رسید

برای استیکینگ، سطوح مختلف  از برنز تا پلاتین ارائه شده است. بسته به مقدار کوین. توسعه‌دهندگان وعده پاداش‌های اضافی را برای استکینگ می‌دهند، و کاربران را تشویق می‌کنند که کوین های خود را در ماه اول نفروشند. آن ها پیش‌بینی می‌کنند که ارزش کوین افزایش یابد.

به نظر میرسد استکینگ جذاب ترین گزینه باشد، زیرا برای فروش کوین با نرخ بالا در شروع، باید در ثانیههای اول لیست شدن عمل کرد. در غیر این صورت، قیمت ممکن است کاهش یابد. با توجه به اینکه مشخص نیست چقدر طول می کشد تا کوین ها به یک صرافی منتقل شوند، این احتمال وجود دارد که تنها لحظات اولیه پس از لیست فرصتی برای گرفتن یک قیمت جذاب را فراهم کند.

برای کسانی که می خواهند Nots بیشتری به دست آورند، فرصتی برای شرکت در لانچپولها از 13 تا 16 می وجود خواهد داشت.

به این مطلب امتیاز دهید

0.00 /5
تعداد شمارش آرا : 0

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد