جهش عظیم یک میم ‌کوین ناشناخته

جهش عظیم یک میم ‌کوین ناشناخته

جهش عظیم یک میم ‌کوین ناشناخته  توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. امروز در این خبر تلاش خواهیم کرد بیشتر پیرامون این میم کوین با شما صحبت نماییم.

CateCoin (CATE)  بیش از 250 درصد در بحبوحه روند نه چندان جالب بازار کریپتو افزایش قیمت را تجربه کرده است، سودهای آهسته و در عین حال ثابت CATE نشان می‌دهد که چگونه کوین‌های با ارزش بازار پایین می‌توانند پیشرفت کنند و پاداش‌های مناسبی به همراه داشته باشند.

اکنون این میم کوین مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. در همین راستا در این خبر تلاش می کنیم بیشتر پیرامون ابعاد مختلف این ارز با شما صحبت نماییم.

روند قیمتی کیت کوین

با توجه به آمارهای CoinMarketCap، میم کوین CATE به طور پیوسته در حال افزایش است  قیمت این میم کوین در 24 ساعت گذشته با 16.63٪ افزایش به 0.000001057 دلار رسیده است. قیمت CATE به دلیل افزایش فعالیت معاملاتی و هیاهوی رسانه‌های اجتماعی افزایش یافته است.

با قضاوت بر اساس تجزیه و تحلیل فنی فعلی در نمودارهای قیمت هفتگی، CATE در حال افزایش است زیرا به طور مداوم از سومین شمع سبز مستقیم عبور می کند. CATE اخیراً توانسته است از مناطق مقاومت 0.000000714 دلاری و 0.000000779 دلاری که به منطقه حمایتی تبدیل شده اند، پیشی بگیرد.
بر این اساس، CATE توانست سطح مقاومت 0.00000103 دلاری را برای مدتی در آنجا بشکند اما اکنون مجدداً حرکت کرده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
قیمت بیت کوین 21 هزار دلار باقی مانده است

بدون شک، روند CateCoin بسیار صعودی است، به خصوص که از نظر حجم بالا رفته است. CATE همچنین در حال شکل دادن به یک الگوی کلاسیک پرچم گاو نر است که پتانسیل شکستن آن به صورت بالا دیده می شود. اگر CATE بتواند این شتاب قیمت را حفظ کند، آنگاه می‌تواند 0.000001 دلار را دوباره بررسی کند.

سناریوی دیگر این است که CATE به حالت نزولی تبدیل شود و پرچم گاوی خود را از دست بدهد و حرکت معکوس نزولی را ایجاد کند. کوین CATE بسیار بهتر از سایر ارزهای دیجیتال عمل می کند زیرا همانطور که با تصحیح آن در سطح فیبوناچی 0.236 نشان داده شده است، توانست از ناحیه حمایت جهش کند.
اگر CATE بتواند کشش خود را حفظ کند، قیمت آن می تواند تا پایان سال جاری به بیش از 0.0000013 دلار برسد. با این حال، همه اینها به عملکرد بیت کوین بستگی دارد زیرا پادشاه کریپتو بر نحوه عملکرد و رفتار سایر میم کوین ها در بازار تأثیر می گذارد.

با توجه به CoinMarketCap، میم کوین کیت دارای سرمایه بازار بسیار پایین 29 میلیون دلاری است. با توجه به آنچه گفته شد، کشش افزایش یافته و ثابت منجر به یک پمپ با ارزش 10 برابر تا 20 برابر برای CateCoin می شود.

در حال حاضر، CateCoin به عنوان یکی از قدرتمندترین میم کوین ها در بازار به تصویر کشیده می شود. CATE چیزهای زیادی برای ارائه دارد که ارزش سایر میم کوین ها را در بر می گیرد.

cate NFT، بازی، کیف پول موبایل و Dapps را ارائه می دهد. علاوه بر این، یکی از نکات فروش CATE این است که سرمایه‌گذاران بلندمدت می‌توانند به راحتی تا 15٪ APY تولید کنند و 2٪ از کارمزد تراکنش بین سرمایه‌گذاران پراکنده شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بازار NFT به رشد خود ادامه خواهد داد

نظر شما درباره جهش عظیم یک میم ‌کوین ناشناخته چیست؟

در فضایی که میم کوین های سگ‌ها بر آن تسلط دارند، CATE اولین میم کوین در نوع خود است که به سازندگان میم امکان می‌دهد تا NFT‌ها را ایجاد کرده و کسب درآمد کنند. این نوآوری باعث شده که ارزش این میم کوین در چند هفته گذشته بسیار افزایش پیدا کند.

نظر شما کاربران وب سایت اکس اونیکس درباره جهش این میم کوین ناشناخته چیست؟ آیا این افزایش قیمت ناشی هیجان و توجه زودگذر است یا می توان به آینده این کوین امیدوار بود.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس با ارائه بهترین خدمات این بستر را برای شما فراهم می نماید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد