ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا در چند ماه اخیر

ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا در چند ماه اخیر

ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا ، بسیاری را از این میم کوین ناامید کرده است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد.

در سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال بیشترین آسیب را سرمایه گذاران کوچک و خرد دیدند، بسیاری از افراد با خوش بینی محض بخش عمده ای از پول خود را در بازار گذاشتند، اما اکنون بخش عمده ای از سرمایه گذاری آن ها از دست رفته است.

سرمایه گذاران شیبا یک نمونه از این افراد می باشند، چراکه بخش عمده ای از سرمایه گذاران این میم کوین اکنون در ضرر هستند.

با این حال روند نسبتا صعودی دو روز اخیر امید را دوباره به بازار برگردانده و همه امیدوارند ضررهایشان با سودهای قابل توجه جبران شود.

ضرر هولدرهای شیبا

شیبا اینو (SHIB)، شاهد کاهش حجم تراکنش‌ها بوده است که نشان می‌دهد با توجه به تلاطم بازار، شور و شوق در مورد میم کوین ها در حال محو شدن است.

طبق آمار وب‌سایت تجزیه و تحلیل بلاک چین bloxy.info، تعداد کل تراکنش‌های SHIB در ماه مه به 207647 تراکنش کاهش یافت که پایین‌ترین سطح در 14 ماه گذشته است.

کاهش معاملات مطابق با روند کاهشی است که در ماه های اخیر مشاهده شده است.

بیشترین معامله در 14 ماه اخیر 1.38 میلیون در اکتبر سال گذشته بوده است. اوج تراکنش ها در طول دوره صعودی کریپتو اتفاق افتاد. در زمانی که بیت کوین در ماه نوامبر به بالاترین قیمت خود یعنی حدود 68000 دلار رسیده بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سود باز اتریوم برای اولین بار به یک میلیارد دلار رسید

ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا

کاهش تراکنش‌ها را می‌توان واکنشی به افت قیمت میم کوین در زمانی دانست که اکثر سرمایه‌گذاران در حال از دست دادن پول هستند. در واقع، طبق داده های جمع آوری شده از Intotheblock.com، اکنون 72 درصد از هولدرهای SHIB در ضرر هستند.

علیرغم قیمت‌گذاری ناپایدار توکن، SHIB همچنان به جذب سرمایه‌گذاران جدید ادامه می‌دهد و بین 27 آوریل تا 26 مه 30568 هولدر جدید این توکن را خریداری کردند. افزایش هولدرها را می‌توان به رشد مداوم شبکه و امکان افزایش پذیرش نسبت داد.

علیرغم اینکه SHIB دوران سختی را پشت سر گذاشته است، این توکن در 24 ساعت گذشته تقریباً 0.6 درصد افزایش یافته است و در زمان نوشتن 0.000012 دلار معامله می شد.

سرمایه گذاران حرکت بعدی SHIB را تماشا خواهند کرد به این امید که توکن موفقیت سال 2021 خود را تکرار کند.

علی‌رغم نگرانی‌ها، بر محبوبیت شیبا اضافه شده است. شیبا توسط موسسات مختلفی  به عنوان یک گزینه پرداخت می شود و اکنون در پلتفرم‌های معاملاتی رمزنگاری معروف مانند Robinhood فهرست شده است.

شما درباره ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا چه فکر می کنید ؟

شیبا اینو یکی از محبوب ترین میم کوین های بازار است که در سال گذشته توانست توجه بسیاری را با عملکرد شگفت انگیز خود جلب نماید. سود قابل توجه سرمایه گذاران از شیبا اینو دلیل عمده افزایش محبوبیت این میم کوین بوده است.

با اینحال عملکرد شیبا در سال 2022 مانند اکثر کوین های دیگر بسیار نامناسب بوده است. سقوط اخیر بازار نیز بر روند نه چندان خوب این میم کوین تاثیر شگرف گذاشته است. اکنون همانطور که گفته شد نزدیک 75 درصد از هولدرهای شیبا در ضرر هستند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
رکورد بیت کوین در افت قیمت

با اینحال رشد دو روز اخیر بازار و رشد شیبا باعث شده دوباره امید سرمایه گذاران زنده شود. شما درباره روند نزولی شیبا و ضرر هولدرهای آن چه فکر می کنید؟ آیا عصر این میم کوین به پایان رسیده و یا می توان دوباره رشدی مانند سال 2021 را برای شیبا متصور شد.

شما می توانید در صرافی اکس اونیکس به معاملات ارزهای دیجیتال بپردازید. این صرافی با ارائه بستر مناسب تریدر کردن تبدیل به عملی بسیار آسان کرده است.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد