تحلیل جامع اتریوم 27 خرداد

تحلیل جامع اتریوم 27 خرداد

تحلیل تکنیکال

1403/03/27

تایم فریم میان مدت (4 ساعته)

اتریوم در این تایم فریم در نزدیکی یک حمایت مینور مهم قرار دارد.

اتنظار داریم با توجه به داده های ورود و خروج پول و همچنین سطح مهم گفته شده ، اتریوم بتواند از محدوه مهم تقاضا (3464-3502) رشد قیمتی خود را شروع کند. این رشد قیمتی تا محدوده مقاومتی ماژور و عرضه قیمتی (3794-3866) میتواند ادامه داشته باشد.

تایم فریم بلند مدت(دیلی)

تایم فریم بلند مدت(دیلی)

شررایط اتریوم در تایم فریم بلند مدت از نظر تحلیل تکنیکال کمی متفاوت به نظر میرسد.

انتظار داریم که سطح حمایتی (3464-3502) باعث رشد قیمتی این ارز دیجیتال شود و این رشد بتواند تا محدوده بسیار مهم عرضه قیمتی (3794-3866) ادامه داشته باشد. در این سطح ما با توجه به لول قیمتی و سویینگ حرکتی اتریوم انتظار اصلاح عمیق قیمتی و زمانی تا محدوده (2980-2927) را داریم .

تحلیل فاندامنتال

تحلیل فاندامنتال

در شبکه لایه اول اتریوم ما همچنان شاهد تعداد تراکنش های بالا هستیم. این تعداد تراکنش ها در قیمت های نزدیک 4000 دلار با توجه به اپدیت نبودن این شبکه میتواند دچار مشکلات بسیار متعددی برای این ارز دیجیتال شود. پس با پایین امدن قیمت میتوانند تعداد تراکنش ها در قیمت های زیر 4000 دلار را کنترل کنند تا در آینده با اپدیت شبکه بتواننند تعداد بلاک ها و زنجیره شبکه اتریوم در لایه اول بیشتر شود.

از این رو ما انتظار نداریم که اتریوم در کوتاه مدت بتواند بالای 4000 دلار تصویب شود. از طرف دیگر این اپدیت چه در حال حاضر و چه اینده باید انجام شود و از این رو احتمالا با خبر تایید ETF اتریوم میتوانیم شاهد رشد خوبی در این ارز دیجیتال باشیم.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تحلیل جامع نات کوین (1403/04/17)؛ آیا وضعیت قیمتی نات کوین تغییر خواهد کرد؟

باید دید که صاحبان اتریوم چه زمانی دست به انجام این اپدیت خواهند زد.

تحلیل آنچین

در تمامی تحلیل های آنچبن چیزی که مشاهده میشود در هفته گذشته تا به امروز میزان ورودی پول به اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

با توجه به داده های شبکه و همچنین ورودی و خروجی انتظار یکموج صعودی کوتاه مدت و در صورت اینکه بعد از این صعود کوتاه مدتی همچنان خروج چول داشته باشیم احتمال یک اصلاح قیمتی خواهیم داشت.

در صورت برابر شدن میزان ورودی و خروجی میتوان انتظار داشت که در آینده ای نزدیک یک بول ران در انتظار بازار است.

در زیر نمودار های فاندامنتال و انچین اتریوم با توضیحات قابل مشاهده است.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد