افزایش قیمت ApeCoin

افزایش قیمت ApeCoin

افزایش قیمت ApeCoin باعث بازگشت توجهات به سمت این توکن شده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما بحث خواهیم نمود.

ApeCoin پس از انتشار ویدیو امینم و اسنوپ داگ که در آن میمون های ape حضور داشتند، واکنش  مثبتی از خود نشان داده است. قیمت این توکن جدید شبکه اتریوم که بر اساس پروژه Bored Ape Yacht Club NFT  است در 7 روز گذشته  21.21 درصد افزایش یافته است.

این امر موجب گردیده که پس کاهش توجهات این به کوین جدید، دوباره ApeCoin به صدر اخبار کریپتو بازگردد. امروز در این خبر بیشتر درباره روند قیمت این توکن و آینده آن با شما صحبت خواهیم کرد.

روند صعودی ApeCoin

nر پایان ماه آوریل، قیمت ApeCoin در انتظار فروش NFT زمین مجازی برای بازی متاورس ، Otherside، به بالاترین حد تاریخ نزدیک به 27 دلار رسید. چراکه در آن بازی مالکان می توانند از ApeCoin برای رای دادن به پیشنهادات حکومتی ApeCoin DAO استفاده کنند.

افزایش اخیر قیمت ApeCoin را می‌توان تا حدی به انتشار موزیک ویدیوی جدیدی توسط امینم و اسنوپ داگ در روز جمعه نسبت داد، که در آن رپرها و سفیران معروف BAYC به نسخه‌های متحرک ApeCoin، آواتار Bored Ape خود تبدیل شدند. این موزیک ویدیویی که در آخر هفته در یوتیوب پرطرفدار شد، اکنون بیش از 7.5 میلیون بازدید داشته است.

گردهمایی سالانه برای هولدرهای BAYC و  (MAYC) چند وقت پیش برگزار گردید. این جشنواره خصوصی که هفته گذشته همزمان با NFT NYC در نیویورک برگزار شد، همچنین شاهد اجرای هنرمندان موسیقی LCD Soundsystem، Haim، Lil Wayne، Lil Baby و Future بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تغییر رفتار هولدرهای بلندمدت بیت کوین

این واقعیت که هنرمندان برجسته ای مانند امینم و اسنوپ داگ برند BAYC را در یک موزیک ویدئوی اختصاصی معرفی کرده اند، نشان دهنده نفوذ روزافزون و نفوذ فرهنگی مجموعه های محبوب NFT است.

با این حال، برند BAYC نیز در این هفته پس از اینکه هنرمندی مجموعه‌ای از Bored Ape NFT را راه‌اندازی کرد و مدعی انتقاد از برند BAYC به اتهام داشتن تصاویر نژادپرستانه و پنهان شد، مورد حمله قرار گرفت.

شرکت مادر ایتالیایی “نازی سگ سوت” BAYC، Yuga Labs، به شدت این اتهامات را رد کرده و روز جمعه علیه هنرمند، رایدر ریپس، شکایت کرد.

افزایش قیمت امروز ApeCoin نشان می‌دهد که این جنجال، حداقل در حال حاضر، تأثیر اقتصادی کمی بر اکوسیستم BAYC داشته است.

شما درباره افزایش قیمت ApeCoin چه نظری دارید؟

همانطور که توضیح دادیم قیمت ApeCoin در یک هفته گذشته نزدیک 22 درصد افزایش داشته است. امری که در بازار نه چندان مطلوب حال و حاضر یک جهش عظیم است.

با اینحال اکثر افراد این افزایش قیمت ApeCoin را به موقتی دانسته اند و آن صرفا مربوط به تبلیغات اخیر امینم و اسنوپ داگ به حساب آوردند. درستی این ادعا را تنها زمان مشخص خواهد کرد.

نظر شما درباره این افزایش ApeCoin چیست؟ آیا این تنها یک روند موقتی و یا هم زمان با رشد حوزه NFT این توکن نیز به رشد خود ادامه خواهد داد.

اگر می خواهید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد