مقادیر عظیمی از توکن های بیبی دوج سوزانده شد

مقادیر عظیمی از توکن های بیبی دوج سوزانده شد

مقادیر عظیمی از توکن های بیبی دوج تنها در عرض چند ساعت سوزانده شده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

توکن سوزی همواره یکی از راه حل های محبوب برای حفظ قیمت و یا افزایش قیمت یک کوین است. جامعه با سوزاندن مجموعه هایی از عظیمی از توکن ها می تواند از تورم بیش از حد کوین جلوگیری کند و با ایجاد کمیابی ارزش توکن یا کوین را بالا ببرد.

این توکن سوزی به خصوص برای ارزهای دیجیتالی که محدودیت عرضه ندارند، از اهمیت بیشتری برخوردار است. در همین راستا خبر آمده است که نزدیک 3 کوادریلیون کوین از میم کوین بیبی دوج توسط هولدرها و جامعه این توکن سوزانده شده است. امروز با جزئیات بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

توکن سوزی بیبی دوج

جامعه BabyDoge اعلام کرده است که نزدیک به 3 کوادریلیون  Baby Doge از منبع در گردش توکن میم به عنوان بخشی از طرح نابودی 50 کوادریلیون بیبی دوج سوزانده شده است.

حساب ردیاب BabyDoge @babydogeburn_ در توییتی گفته است که مقادیر حیرت‌انگیز 2,880,434,321,993 BabyDoge به یک کیف پول غیرقابل مصرف ارسال شده و در عرض یک ساعت از گردش خارج شده است.

علیرغم سوزاندن این رقم قابل توجه، این مجموع توکن های سوخته شد تقریباً فقط 4056 دلار ارزش دارد، قیمت بیبی دوج  در حدود 0.000000001408 دلار است. طبق داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، قیمت بیبی دوج طی 24 ساعت گذشته، ده درصد افزایش را نشان داده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش 80 درصدی سهم هولدرهای بلندمدت بیت کوین

عرضه اولیه BabyDoge در مجموع 420 کوادریلیون بود، اما پس از سوزاندن اخیر دو برابر کاهش یافت و به حدود 232 کوادریلیون کاهش یافته است.

در 3 ژوئن، گزارش داده شد که جامعه BabyDoge به تسریع سوختن توکن ها رای داده است و تصمیم گرفته عرضه فعلی را 50 کوادریلیون دیگر کاهش دهد.

با این حال، این تصمیم در مورد توکن‌هایی که در اتریوم در گردش هستند گرفته شده است و هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که آیا BabyDoge در شبکه اصلی زنجیره هوشمند Binance سوزانده می‌شود یا خیر.

در دو روز اول این ماه، 6 کوادریلیون توکن سوزانده شدند، بعداً از آن نیز این روند ادامه پیدا کرده است.

شما درباره سوزانده شدن مقادیر عظیمی از توکن های بیبی دوج چه فکر می کنید؟

همانطور که در طول خبر نیز درباره آن صحبت شد نزدیک به 3 کوادریلیون توکن از میم کوین بیبی دوج تنها در عرض چندین ساعت توسط جامعه این توکن سوزانده شد. این امر تاثیر مثبت بر قیمت این میم کوین گذاشت چراکه در 24 ساعت گذشته قیمت بیبی دوج نزدیک ده درصد افزایش پیدا کرده است.

این توکن سوزی بخشی از برنامه سوراندن 50 کوادریلیون بیبی دوج است، بنابراین هنوز مقادیر زیاد دیگری با سوزاندن شدن وجود دارد. نظر شما درباره این توکن سوزی عظیم بیبی دوج چیست؟ آیا این روند می تواند باعث افزایش قابل توجه قیمت این میم کوین شود یا خیر.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس معاملات خود را به راحتی شروع نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد