بازگشت بایننس کوین به کانال صعودی

بازگشت بایننس کوین به کانال صعودی

بازگشت بایننس کوین به کانال صعودی درحالی اتفاق افتاده که وضعیت دیگر کوین ها چندان مطلوب نیست. در ادامه خبر تلاش می کنیم بیشتر دراینباره با شما صحبت نماییم.

در حالی که بقیه توکن ها در چهارشنبه روند نزولی داشتند، بایننس کوین (BNB) برای سومین روز متوالیدر این هفته به روند صعودی خود ادامه داد .قیمت بایننس کوین 5.84 درصد افزایش یافت و در حال حاضر تا زمان نوشتن این خبر با قیمت 256.54 دلار معامله می شود.

ارزش بازار این کوین براساس داده های کوین مارکت کپ در حال حاضر 41,367,894,785 دلار است. امروز بیشتر تلاش می کنیم درباره این روند صعودی و مسائل پیرامون بایننس کوین با شما صحبت نماییم. در ادامه ما را همراهی کنید.

بازگشت بایننس کوین به کانال صعودی

BNB در سطح فیب 98 درصد خود را در جهت نزولی نگه می دارد. فیب بعدی با 127.20 درصد و سومین با 161.80 درصد است. چشم انداز قیمت 24 ساعته در محدوده 293.6 تا 249.8 دلار است.

محدوده قیمت 24 ساعته برای BNB بین 239.6 تا 249.8 دلار است. علاوه بر این، محدوده قیمت هفتگی یا 7 روزه کوین بین 239.6 تا 270.93 دلار مشاهده می شود. به طور متوسط، قیمت 30 روزه 239.6 دلار یا جهش 1.17 درصدی است. بایننس کوین دیروز 249.3 دلار و برای دومین روز متوالی در خط سبز قرار گرفت.

به گفته تحلیلگران فین تک و ارزهای دیجیتال، پیش بینی می شود که BNB در سال 2022 با قیمت 274 دلار به پایان برسد. Finder از حدود 54 نفر نظرسنجی کرد و پیش بینی کرد که قیمت BNB در سال 2023 به 781 دلار خواهد رسید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 12 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

کوین هه، مدیر اجرایی CloudTech Group، پیش‌بینی کرد که BNB تا پایان سال به 250 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، او پیش‌بینی کرد که BNB تا سال 2030 به 1000 دلار افزایش خواهد یافت، او معتقد است که این کوین عمدتاً به دلیل اکوسیستم قوی بایننس قوی خواهد شد.
oseph Raczynski، آینده پژوه و فناوری تامسون رویترز، که به قدرت و تسلط Binance به عنوان یک تغییر جهانی معتقد است، نسبت به سایر پانل‌ها بسیار خوش‌بین است.

راچینسکی کاملاً متقاعد شده است که «در حالی که BNB غیرمتمرکز نیست. هنوز هم می تواند یک هدف برای معاملات سریع و ارزان باشد. هر چند که هزینه دارد. بایننس می‌تواند پارامترهای توکن را بدون اجماع عمومی تغییر دهد و به احتمال زیاد آنها یک نقطه شکست هستند.”
بن ریچی، مدیر عامل مدیریت سرمایه دیجیتال، معتقد است که اکوسیستم BNB به طور مداوم رشد می کند و حتی می تواند تا 3000 دلار در سال 2030 افزایش یابد.

در همین حال، BNB Chain نیز برای ایجاد یک زنجیره لایه 2 در شبکه‌های بایننس تلاش می‌کند که در بافر کردن هزینه‌ها و هزینه‌های گران گاز در آینده که همان مشکلاتی است که اتریوم نیز تجربه می‌کند، بسیار مفید است.

با مشکلات بایننس کوین با SEC، مارتین فروهلر، مدیر عامل Morpher، معتقد است که SEC این تفکر را دارد که هر ارز دیجیتال یک امنیت است و BNB در واقع به مشتریان ایالات متحده فروخته شده است.

تقریباً 50٪ از شرکت کنندگان توصیه می کنند که بایننس کوین را نگه دارید، 30٪ به فروش کوین بله می گویند، در حالی که 20٪ به خرید BNB می گویند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کد تپ سواپ بخش سینما 22 تیر

نظر شما درباره بازگشت بایننس کوین به کانال صعودی چیست؟

همانطور که توضیح داده شد، بایننس کوین توانسته در 24 ساعت گذشته عملکرد بسیاری خوبی را از خود به جا بگذارد. این درحالیست که دیگر کوین ها در روز چهارشنبه عملکرد چندان مناسبی نداشتند.

این جهش اخیر باعث شده کارشناسان نسبت به آینده این کوین خوش بین باشند. نظر شما درباره این افزایش قیمت بایننس کوین چیست؟ آیا می توان انتظار چهش عظیمی تری نیز داشت.

اگر علاقه مند به خرید بایننس کوین هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس اقدام به خرید این کوین نمایید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد