افزایش 20 درصدی قیمت بیبی دوج

افزایش 20 درصدی قیمت بیبی دوج

افزایش 20 درصدی قیمت بیبی دوج باعث افزایش توجهات به این میم کوین شده است. امروز بیشتر درباره چشم انداز آینده این کوین با شما صحبت خواهیم کرد. 

ارز دیجیتال BabyDoge،نزدیک 20 درصد در بیست و چهار ساعت گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده است. علت این امر  اطلاعیه مهمی است که در اوایل روز توسط حساب رسمی توییتر این پروژه منتشر شد.

این اطلاعیه خبر از آن می داد که به احتمال زیاد بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان یعنی بایننس به زودی این کوین را فهرست خواهد کرد. در ادامه خبر بیشتر پیرامون وضعیت این ارز با شما صحبت خواهیم کرد.

شبکه اصلی پروژه بیبی دوج در Binance BNB Chain (BSC سابق) است. BabyDoge که در این شبکه ساخته شده است، به دلیل محبوبیت زیاد این پروژه، به طور مرتب در رسانه های مختلف ظاهر می شود و اخبار منحصراً روی پروژه های زنجیره ای BNB متمرکز شده است.

این حساب‌ها گاهی از سوزاندن یک کوادریلیون دیگر توسط BabyDoge خبر می‌دادند، یا کوین را در لیست فعال‌ترین مورد بحث در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دادند، یا فقط در مورد موفقیت پروژه در این مرحله نوشتند. در عین حال، خود BabyDoge هنوز در  بایننس گنجانده نشده است. با نابودی 198 کوادریلیون توکن @BabyDogeCoin تاکنون، $BABYDOGE بیش از 600 درصد رشد کرده است.

در عین حال، می‌توان سخنان رئیس بایننس، چانگ‌پنگ ژائو را به خاطر آورد که پارامتر اصلی یک ارز رمزنگاری‌شده برای فهرست شدن، حضور تعداد زیادی از افراد درگیر در معامله با آن است.

با توجه به تعداد دارندگان (1.6 میلیون) و افزایش فعالیت رسانه‌های وابسته به بایننس در رابطه با BabyDoge، شاید این اطلاعیه بزرگ که امروز به ارتش BabyDoge وعده داده شده بود واقعاً بتواند در نهایت به واقعیت بپیوندد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
فرایند ادغام موجب کاهش هزینه‌ گس اتریوم نخواهد شد

نظر شما درباره افزایش 20 درصدی قیمت بیبی دوج چیست؟

همانطور که توضیح داده شد قیمت بیبی دوج در چند ماه اخیر بیش از 600 درصد افزایش پیدا کرده است. افزایش هولدرها این کوین و انتشار اخبار فراوان پیرامون این میم کوین اکنون بر این شائبه دامن زده که بایننس ممکن است به زودی این کوین را فهرست نماید.

نظر شما دراینباره چیست؟ آیا بایننس واقعا قصد فهرست کردن این کوین را دارد و یا این صرفا یک شایعه خوشایند برای هولدرهای این کوین است.

اگر علاقه مند به معامله ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

0.00 /5
تعداد شمارش آرا : 0

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد