افزایش استفاده کنندگان از بیت کوین تا سال 2030

افزایش استفاده کنندگان از بیت کوین تا سال 2030

استفاده کنندگان از بیت کوین تا سال 2030 به یک میلیاردر کاربر خواهد رسید. امروز در این خبر تلاش می کنیم بیشتر دراینباره صحبت نماییم.

وضعیت آشفته بازار و بیت کوین در سال جاری میلادی باعث نشده است که پذیرش ارزهای دیجیتال متوقف گردد. هر روز یک نهاد یا شرکت امکان خرید و یا فروش را با بیت کوین در اختیار مشتریان می گذارند. همچنین استفاده از بیت کوین برای شهروندان نیز کم کم درحال تبدیل شدن یک گزینه معمول و عادی است.

در همین راستا تیم Blockware که بررسی میزان پذیرش و استفاده از ارز دیجیتال پرداخته است. آن ها انتظار دارند که نرخ پذیرش بیت کوین سریعتر از فناوری های قبلی باشد. در ادامه خبر بیشتر پیرامون این مسئله بحث خواهیم کرد.

افزایش پذیرش بیت کوین تا 2030

Blockware Solutions  که یک زیرساخت بلاک چین و شرکت استخراج بیت کوین می باشد در گزارشی به بررسی سرعت پذیرش بیت کوین و آنچه در آینده باید انتظار داشت پرداخته است.

تحلیل این شرکت نشان می دهد که تا سال 2030 بیت کوین حداقل 1 میلیارد کاربر بیت کوین در جهان داشته باشد.

طبق بیانیه مطبوعاتی این شرکت در روز پنجشنبه، این گزارش از “منحنی S” برای ترسیم پذیرش آینده بیت کوین استفاده کرده است، نظریه ای که مسیر پذیرش فناوری های جدید را به پنج مرحله زمانی تقسیم می کند.

این مراحل با ترتیب پذیرش در بین انواع مختلف افراد تعریف می شود. این گروه ها به ترتیب عبارتند از مبتکران، پذیرندگان اولیه، اکثریت اولیه، اکثریت متأخر و عقب مانده ها. بیشترین رشد از نظر تئوری در مراحل اکثریت اولیه و اواخر اکثریت اتفاق می افتد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بازار همچنان در منطقه ترس قرار دارد

گزارش ولز فارگو در فوریه نشان داد که پذیرش ارزهای دیجیتال از الگوی مشابهی پیروی می کند. این سازمان ادعا کرد که مرحله پذیرش کریپتو در حال حاضر شبیه به اینترنت در دهه 1990 است و اظهار داشت که در حال نزدیک شدن به «پذیرش بیش از حد» است.

گزارش Blockware پیش بینی می کند که بیت کوین سریعتر از چنین فناوری های گذشته پذیرفته می شود. این تیم انتظار دارد 10 درصد از جمعیت کره زمین تنها ظرف 8 سال آینده در این شبکه فعال باشند.

ویل کلمنته، تحلیلگر Lead Insights Blockware، پیش‌بینی‌های تیمش را در مصاحبه‌ای با آنتونی پمپلیانو در روز پنجشنبه بسط داد.

او گفت: «فکر می کنم در مرحله پذیرش اصلی بیت کوین هستیم و رسیدن به منحنی S اصلی پذیرش در آینده نزدیک بسیار محتمل است.»

این گزارش همچنین استدلال می‌کند که پذیرش کاربر مستقیماً بر قیمت بیت کوین تأثیر مثبت می‌گذارد. در حال حاضر تعداد کاربران فعال شبکه بیت کوین حدود 0.36 درصد از جمعیت جهان تخمین زده می شود.

میچ اسکیو، تحلیلگر بلاک‌افزار، گفت که «انتظار داشت پذیرش جهانی بیشتر باشد»، اما رقم پایین‌تر از حد انتظار را «فوق‌العاده صعودی» می‌داند.

نظر شما درباره افزایش تعداد استفاده کنندگان از بیت کوین چیست؟

سقوط بازار و ناامیدی حاصل از آن باعث نشده که سرعت پذیرش ارزهای دیجیتال کاهش پیدا کند. همانطور که توضیح داده شد پیش بینی می شود تا سال 2030 تعداد استفاده کنندگان از بیت کوین به 10 درصد جمعیت جهان (1 میلیارد نفر) برسد.

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره این افزایش سرعت پذیرش بیت کوین چیست؟ آیا بالا رفتن میزان استفاده از بیت کوین می تواند به رشد ارزش این ارز دیجیتال کمک کند و یا ارتباط بین این موارد وجود ندارد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
معاملات لونا علیرغم سقوط کامل ادامه دارد

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در بیت کوین هستید، می توانید از طریق صرافی اکس اونیکس با پرداخت کمترین کارمزد به خرید بزرگترین ارز دیجیتال جهان بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد