ترون تنها کوین سودده در چند ماه اخیر بوده است

ترون تنها کوین سودده در چند ماه اخیر بوده است

عملکرد بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری میلادی ابدا قابل قبول نبوده است. ترون تنها کوین در بین ارزهای برتر بوده که در چند ماه اخیر به هولدرها سود داده است.

سال 2022 برخلاف سال 2021 به هیچ عنوان برای فعالین در بازار ارزهای دیجیتال پر بازده نبوده است. سقوط اخیر بازار نیز این سیر نزولی را به شدت تقویت کرد. این مسائل همگی باعث شده است که کوین های برتر بازار در چند ماه اخیر اکثرا در ضرر باشند.

ترون اما یک استثناست. درواقع این رمزارز تنها ارزی در بین 15 توکن برتر است که از ماه ژوئن 2021 تاکنون سودآوری داشته است.

این امر موجب گردیده که توجهات زیادی به سودی این کوین جلب گردد. در ادامه خبر بیشتر در این باره بحث خواهیم کرد.

عملکرد ترون 

ارز دیجیتال ترون (TRX) پس از اینکه به طور غیرمنتظره ای در چند هفته گذشته به سرفصل اخبار تبدیل شد، نتوانست حرکت مهم دیگری را در بازار نزولی کنونی ثبت نماید.

با این حال، این توکن در حال حاضر بسیار قابل اعتماد است. در حالی که هولدرهای 20 ارز دیجیتال برتر دیگر متحمل ضرر هستند، هولدرهای TRX در حال حاضر از سود بهره مند هستند.

با مشاهده تغییرات YTD در عملکرد قیمت، TRON تنها ارز رمزنگاری شده در بین 15 توکن برتر با بازده مشخص در حال حاضر است.

قیمت از ژوئن 2021 4.59 درصد افزایش یافته است، در حالی که هیچ دارایی دیگری در بین 15 ارز برتر چنین رشد قابل توجهی نداشته است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
فعالیت مجدد یک نهنگ بیت کوین پس از هشت سال

در همین مدت زمانی، بیت کوین 37.75 درصد سقوط کرده، قیمت اتریوم  53 درصد کاهش یافته و حتی سولانا که نقطه درخشان سال 2021 بود، نزدیک به 80 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

برخلاف دیگر ارزها، سال 2022 برای ارز دیجیتال ترون بسیار موفقیت آمیز بوده است، زیرا این توکن حتی SHIB را از لیست 15 دارایی برتر کنار زد و خود جا آن را گرفت.

این توکن از نظر ارزش بازار با حاشیه قابل توجهی از این میم کوین پیشی گرفته است و ارزش فعلی کل ارز دیجیتال ترون بیش از 7.4 میلیارد دلار است.

اما با وجود این، TRX هنوز برای رسیدن به محدوده 0.1 دلاری که آخرین بار در نوامبر 2021 لمس کرده بود، در تلاش است. علیرغم اینکه قیمت آن در 2 ماه گذشته تقریباً 60 درصد بالاتر بوده است اما ارزش آن هنگام نوشتن این خبر در مجدوده 0.08 دلار است.

صرف نظر از عملکرد آن، دارایی از حمایت مشتاقانه سرمایه گذاران برخوردار شده است، زیرا آنها نه تنها حضور دارند، بلکه به طور فعال در شبکه شرکت می کنند و در نتیجه باعث رشد توکن می شوند.

TRX با بیش از 1.6 میلیون کاربر فعال روی زنجیره، روزانه بیش از 5.1 میلیون تراکنش را به ثبت رسانده است. چنین روند مثبتی در اوایل اکتبر 2021 شروع شد، زمانی که شبکه تقریباً 2 میلیون تراکنش را پردازش می کرد.

نظر شما درباره عملکرد ترون چیست ؟

همانطور که توضیح داده شد؛ عملکرد ترون برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال برتر در چند ماه اخیر بسیار مناسب بوده است. درواقع از ماه ژوئن 2021 تاکنون تنها هولدرهای ترون بودند که بازده مثبت و سودآوری را تجربه کردند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش بیش از 200 درصدی توکن Terra LUNA Classic

همه این مسائل باعث شده است که توجهات به این توکن به شکل قابل توجهی افزایش می کند. نظر شما درباره این رشد ناگهانی ترون چیست ؟ آیا این یک تب زودگذر است و یا آینده درخشانی در انتظار این ارز دیجیتال می باشد؟

اگر می خواهید در  خرید ارز ترون سرمایه گذاری کنید، در صرافی اکس اونیکس ثبت نام نمایید. این صرافی با سابقه طولانی امکان معامله و خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را برای شما فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد