قیمت بیت کوین به بالای سطح 30 هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بالای سطح 30 هزار دلار رسید

قیمت بیت کوین به بالای سطح 30 هزار دلاری رسیده است. این مسئله می تواند آغاز یک جهش جدید باشد. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بسیار بدی بر ارزش بیت کوین گذاشته است. بزرگترین ارز دیجیتال جهان در چند هفته اخیر بخش عمده ای از ارزش خود را از دست داده است. با اینحال اکنون به نظر می رسد که وضعیت بازار درحال تغییر و دگرگونی است.

بیت کوین رشد جدیدی را آغاز کرده است. به تازگی قیمت این ارز دیجیتال از 30000 دلار در برابر دلار آمریکا گذشت. بیت‌کوین نشانه‌های مثبتی از خود نشان می‌دهد و در صورت رد کردن سطح 30600 دلاری ممکن است افزایش بیشتری پیدا کند. امروز در ادامه این خبر بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

افزایش قیمت بیت کوین 

قیمت بیت کوین پایه جدیدی را در بالای منطقه پشتیبانی کلیدی 28500 دلار تشکیل داده است. این موجب شد که بیت کوین افزایش جدیدی را در بالای منطقه مقاومت 29200 دلاری آغاز نماید.

قیمت بیت کوین، سطح 50 درصدی فیب اصلاحی حرکت نزولی را از نوسان 30188 دلار به پایین 27505 دلار کاهش داد. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار آمریکا، یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به 29200 دلار وجود داشت.

بیت کوین در حال حاضر بالاتر از سطح 29500 دلار و میانگین متحرک ساده 100 ساعته معامله می شود. بیت کوین همچنین بالاتر از سطح 76.4% فیب اصلاحی حرکت نزولی از نوسان 30,188 دلار به پایین 27,505 دلار معامله می شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش بی سابقه هولدرهای بلندمدت شیبا

قیمت بیت کوین

مقاومت فوری در صعود نزدیک به سطح 30250 دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح 30600 دلار است. حرکت واضح بالاتر از سطح مقاومت 30600 دلار ممکن است نیاز به تغییر روند داشته باشد.

در مورد ذکر شده، قیمت حتی می تواند مقاومت 31200 دلاری را نیز از بین ببرد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک در سطح 32500 دلار است.

اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت 30600 دلاری را پشت سر بگذارد. ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح 30000 دلار است.

نظر شما درباره افزایش قیمت بیت کوین چیست؟

سقوط بازار ضربه بدی به بیت کوین زده است. با اینحال اکنون به نظر می رسد که این ارز دیجیتال درحال تغییر روند بوده و می خواهد دوباره ارزش از دست رفته خود را بازیابد.

همانطور که گفتیم بیت کوین در 24 ساعت گذشته توانست سطح 30 هزار دلاری پشت سر بگذارد. مقاومت بعدی در سطح 30600 دلار است. اگر با ارزش ترین ارز دیجیتال جهان این سطح را هم بشکند، آنگاه احتمال افزایش قیمت قابل توجه وجود دارد.

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که آیا به نظر شما بیت کوین می تواند به افزایش قیمت خود ادامه دهد و یا دوباره ما شاهد روند اصلاح نزولی خواهیم بود.

این افزایش قیمت بیت کوین دوباره باعث خرید بیشتر این ارز شده، شما نیز اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در این بیت کوین هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس به خرید بیت کوین بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد