افزایش لکوئید شدن در بازار پس از بازگشت بیت کوین به زیر سی هزار دلار

افزایش لکوئید شدن در بازار پس از بازگشت بیت کوین به زیر سی هزار دلار

افزایش لکوئید شدن در بازار درست پس از زمانی اتفاق افتاده که بیت کوین به سطح زیر 30 هزار دلار سقوط کرد. امروز بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

سقوط اخیر بازار بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران در عرصه ارزهای دیجیتال را ناامید کرد. با اینحال بسیار امید داشتند و دارند که این وضعیت موقتی است و ما به زودی شاهد جهش عطیمی در بازار خواهیم بود. افزایش قیمت بیت کوین در چند روز گذشته این امیدواری پر رنگ تر کرد.

با اینحال این افزایش قیمت موقتی بود و قیمت بیت کوین دوباره کاهش یافت. به نظر می رسد که قرار نیست بازار به این زودی ها خواب خوشی را برای فعالین به ارمغان بیاورد. این کاهش قیمت اکنون باعث گردیده که میزان لکوئید شدن به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

میزان لکوئید شدن در چند روز گذشته

طبق داده های BitStamp، قیمت بیت کوین در حدود 31781 دلار تا ساعت 14:00 به وقت آمریکا در روز چهارشنبه ثابت ماند.
طی سه ساعت بعد، قیمت به سرعت به 29967 دلار کاهش یافت، اما به سرعت به بالای 30000 دلار بازگشت و به طور موقت سیر نزول آن متوقف شد.

با این حال، در حدود ساعت 20:25 دوباره شاهد کاهش ارزش بیت کوین بودیم و به سرعت در عرض 5 دقیقه قیمت به 29,366 دلار سقوط کرد.

بیت کوین از آن زمان تا کنون اندکی افزایش یافته است و در زمان نگارش این خبر به 29657 دلار رسیده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش فروش بیت کوین توسط ماینرها

کاهش قیمت بیت کوین موجب گردید تا تریدرها در سراسر بازار کریپتو دچار مشکل شوند. داده های CoinGlass نشان می دهد که بیش از 88 میلیون دلار در چند ساعت گذشته و 587 میلیون دلار در روز گذشته لکوئید شده است.

اکثر لکوئید شدن ها (به ارزش 350 میلیون دلار) متعلق به معاملات بیت‌کوین بوده است.
آلت کوین ها در 24 ساعت گذشته عملکرد بدتری نسبت به بیت کوین داشته اند و سکه هایی مانند اتریوم و کاردانو به ترتیب 8.44 و 9.57 درصد کاهش داشته اند.
در همین حال، سولانا 11.66 درصد سقوط کرده است، احتمالاً به دلیل قطعی بیش از 7 ساعته شبکه که اعتبارسنجی‌ها هنوز آن را حل نکرده‌اند.
BitStamp نشان می دهد که بیت کوین نهمین کندل منفی هفتگی خود را در روز دوشنبه بسته است. همانطور که در بازارهای نزولی معمول است، تسلط بر بازار بیت کوین نسبت به فضای آلت کوین در حال رشد است.
آخرین لکوئید شدن با این اندازه در اواسط ماه مه رخ داد، زمانی که بیت کوین به کمتر از 26000 دلار رسیدو بیش از 1.2 میلیارد دلار ظرف یک روز تسویه شد.

شما درباره افزایش لکوئید شدن در بازار چه فکر می کنید؟

عملکرد چند روز گذشته بازار ارزهای دیجیتال این امیدواری را ایجاد کرد که سیر صعودی و جهش بازار درحال بازگشت است. با اینحال خیلی زود این امیدها به باد رفته، چراکه قیمت بیت کوین پس از رسیدن به سطح 31 هزار دلار به کانال 29 هزار دلار برگشت.

این امر موجب گردیده که بار دیگر میزان لکوئید شدن در بازار ارزهای دیجیتال به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. شما درباره این افزایش میزان خروجی از بازار چه فکر می کنید؟ آیا نباید به این زودی ها منتظر یک بازار صعودی باشیم.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش سهم تتر از بازار استیبل کوین ها

سرمایه گذاری در بیت کوین زمانی که قیمت آن کاهش یافته است، می تواند در آینده سود قابل توجهی را برای شما به ارمغان بیاورد. اگر علاقه مند به این کار هستید، در صرافی اکس اونیکس ثبت نام کرده و معاملات خود را آغاز کنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد