آخرین فرصت برای دریافت توکن‌های نات کوین

آخرین فرصت برای دریافت توکن‌های نات کوین

نات کوین که با لیست شدن در صرافی‌ها دنیای جدیدی در ارزهای دیجیتال خلق کرد، تا امروز به کاربرانی که در بازی نات کوین شرکت کرده بودند فرصت داده است تا توکن‌های خود را دریافت کنند.

حتما می‌دانید که پس از مدتی بازی کردن در ربات تلگرامی، دریافت نات کوین از طریق ایردراپ شروع شد و کابران توانستند توکن‌هایی که در بازی دریافت کرده بودند، به کیف پول انتقال دهند. اما هنوز هم کاربرانی هستند که نات کوین‌های خود را دریافت نکرده‌اند و نات کوین در کانال تلگرامی رسمی خود به این کاربران هشداد داده است. هشدار در مورد آخرین زمان دریافت توکن‌هاست و کاربرانی که این هشدار را نادیده بگیرند، ممکن است برای همیشه توکن‌های نات کوین خود را از دست بدهند!

آخرین روز دریافت نات کوین

در اخباری که در کانال تلگرامی نات کوین منتشر شده است، اشاره شده است که تاریخ 16 ژوئن 2024 (27 خرداد 1403)، آخرین فرصت برای کاربرانی است که می‌خواهند توکن‌های خود را دریافت کنند. بر این اساس امروز 27 خرداد آخرین روزی است که فرصت داریم توکن‌های خود را دریافت کنیم و در غیر اینصورت طبق گفته تیم توسعه‌دهنده نات کوین، توکن‌های دریافت نشده سوزانده خواهد شد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
نات کوین در صرافی اکس اونیکس لیست شد

توکن سوزی یکی از روش‌های متداول در بازار ارزهای دیجیتال است تا از طرق آن تعداد توکن‌های در گردش کاهش یافته و با کاهش تعداد عرضه، ارزش توکن افزایش یابد؛ فرایندی که بارها در مورد ارزهای مختلف مانند شیبااینو شاهد آن بودیم.

حالا هم پس از اینکه نات کوین در صرافی‌ها لیست شده و خرید و فروش می‌شود، به بهانه‌های مختلف توکن سوزی توسط تیم توسعه‌دهنده انجام خواهد شد تا قیمت نات کوین افزایش پیدا کند. بنابراین به کاربرانی که هنوز نات کوین‌های خود را دریافت نکرده‌اند توصیه می‌کنیم که این هشدار را جدی بگیرند و هرچه سریع‌تر توکن‌های خود را به کیف پول انتقال دهند.

همچنین در این خبر آمده است که نات کوین در حال حاضر حدود 2.44 میلیون هولدر در شبکه بلاکچین دارد. هولدرها مطمئنا دنبال فرصت‌هایی برای پامپ نات کوین هستند تا توکن‌های خود را با قیمت‌های بالاتر به فرش برسانند.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد