نات کوین در صرافی اکس اونیکس لیست شد

نات کوین در صرافی اکس اونیکس لیست شد

ارز دیجیتال نات کوین سرانجام پس از مدت‌ها در روز 27 اردیبهشت ماه در برخی از صرافی‌های مشهور لیست شد و فیمت آن نیز مشخص گردید. اکنون صرافی اکس اونیکس نیز در جهت ارائه خدمات برتر به کاربران این ارز دیجیتال را لیست کرده است.

Notcoin به عنوان یک بازی کلیکی بسیار جذاب در اپلیکیشن تلگرام توانست محبوبیت فراوانی کسب کند. این بازی بیش از 35 میلیون کاربر را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است. این بازی که توسط Open Builders توسعه یافته است، تجربه بازی‌های رمزنگاری شده را با اجازه دادن به بازیکنان برای جمع آوری ارز درون بازی، با نام Notcoin، از طریق ضربه‌های مکرر بر روی نماد کوین طلایی ساده میکند.

Notcoin  توکن NOT خود را در شبکه (TON) راه اندازی کرده که  توسط تلگرام راه اندازی شده است. این ارز دیجیتال دنیای واقعی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که Notcoinهای مجازی خود را به چیزی ملموس‌تر تبدیل کنند و لایه‌ای از ابزارهای دنیای واقعی را به تلاش‌های بازی خود اضافه کنند. توکن NOT طوری طراحی شده است که به طور عادلانه بین همه بازیکنان توزیع شود و تضمین کند که همه، از پذیرندگان اولیه تا بازیکنان جدید، فرصت مناسبی برای بهره‌مندی دارند.

توکن نات کوین چیست؟

توکن NOT یک توسعه جدید در زیرژانر بازی‌های رمزنگاری شده است. به عنوان یک دارایی دیجیتال، توکن NOT، ارز درون بازی، Notcoin، را به یک دارایی ملموس در شبکه (TON)، تبدیل می‌کند. این تغییر از ارز مجازی بازی به ارز دیجیتال دنیای واقعی به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا دستاوردهای بازی خود را به یک ارز دیجیتال قابل مبادله تبدیل کنند و تجربه بازی را با ارزش اقتصادی واقعی افزایش دهند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری در چند سال گذشته

برخلاف بسیاری از پروژه‌های رمزنگاری که به پذیرندگان اولیه پاداش زیادی می‌دهند، Notcoin تضمین می‌کند که همه بازیکنانی که در بازی شرکت کرده‌اند – مجموعاً بیش از 35 میلیون – توکن نات را دریافت خواهند کرد. هدف این روش دموکراتیک کردن تخصیص اولیه توکن‌ها، جلوگیری از تمرکز ثروت و قدرت رایج در راه اندازی توکن‌های جدید است. پیش‌بینی می‌شود که این رویکرد باعث ایجاد اکوسیستم متعادل‌تر و منصفانه‌تر شود و پایه گسترده‌ای از تعامل مداوم و جدید بازیکنان را ایجاد نماید.

علاوه بر جوایز بازی، بازیکنان Notcoin این امکان را دارند که به طور داوطلبانه بخشی از توکن‌های خود را به صندوق اکوسیستم اجتماعی اختصاص دهند. این صندوق برای حمایت از توسعه و گسترش مداوم Notcoin، تامین مالی ویژگی‌های جدید و طرح‌های رشد جامعه در نظر گرفته شده است. این جنبه از Notcoin بر ماهیت جامعه محور آن تأکید دارد.

علاوه بر این، پروژه Notcoin لایه دیگری از تعامل را از طریق کمپین airdrop خود اضافه می‌کند، که برای گسترش پایگاه کاربران و ادغام شرکت کنندگان بیشتر در بازار ارزهای دیجیتال طراحی شده است. هدف Notcoin با ارائه توکن‌های رایگان از طریق airdrop جذب مخاطبان گسترده‌تر است انتظار می‌رود این حرکت استراتژیک دید و دوام پروژه را افزایش دهد و به طور بالقوه منجر به افزایش ارزش توکن و جامعه بازیکنان پر جنب و جوش‌تر شود.

قیمت نات کوین

نات کوین سرانجام در روز 27 اردیبهشت ماه در صرافی‌های برتر لیست شد و قیمت آن مشخص گردید. قیمت اولیه بالای آن باعث شد که کاربران و هولدرهای کوین سود نسبتا خوبی را به جیب بزنند. درحال حاضر توکن نات کوین با قیمت 0.006834 دلار در بازار معامله می‌شود. ارزش بازار آن نیز در هنگام نگارش خبر 702,849,965 دلار می‌باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قیمت ارز کازماس

لیست شدن نات کوین در صرافی اکس اونیکس

اکس اونیکس یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین صرافی‌های ایرانی در راستای ارائه خدمات برتر به مشتریان و کاربران، ارز نات کوین را لیست کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت اکس اونیکس  و ثبت نام چند دقیقه‌ای به راحتی نات کوین‌ها جمع آوری کرده خود را معامله کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که فعلا امکان برداشت وجود ندارد. احتمالا به زودی پس از رفع برخی موانع فنی این امکان نیز فراهم خواهد شد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد