کاهش مصرف انرژی برق بیت کوین

کاهش مصرف انرژی برق بیت کوین

کاهش مصرف انرژی برق بیت کوین نشان دهنده کم شدن فعالیت ماینرهای بیت کوین است. امروز بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

مصرف انرژی بیت کوین از سه هفته پیش تاکنون به شدت کاهش یافته است. برآوردهای شاخص مصرف برق کمبریج بیت کوین در روز جمعه نشان می دهد که این شبکه اکنون بیش از 25 درصد کمتر از ابتدای ماه برق مصرف کرده است.

این امر را می توان به حاصل کاهش فعالیت ماینرها و ناامیدی آن ها از وضعیت آشفته این ارزشمندترین کوین بازار ارزهای دیجیتال به حساب آورد. امروز در ادامه این خبر تلاش می کنیم بیشتر با شما پیرامون این مسئله بحث نماییم.

مصرف انرژی بیت کوین کاهش پیدا کرده است

مصرف برق فعلی بیت کوین تقریباً 10.65 گیگاوات است. این میزان از برآورد ۱۴.۳۴ گیگاواتی ثبت شده در ۶ ژوئن کمتر شده است

مصرف برق سالیانه بیت کوین با توجه به این خر در حال حاضر به 93.33 تراوات تخمین زده می شود که نسبت به بالاترین میزان 150 تراوات ساعت در ماه می کاهش قابل توجهی دارد.

برآوردها بر اساس یک «آستانه سودآوری» است که از «انواع مختلف تجهیزات استخراج به عنوان نقطه شروع» استفاده می کند.
این امر مصرف انرژی بیت کوین را پایین تر از آرژانتین (125 تراوات در ساعت) و نروژ قرار می دهد، اما همچنان بیشتر از فنلاند (82 تراوات در ساعت) است.
مصرف انرژی بیت کوین در درجه اول از اثبات مکانیزم اجماع کار ناشی می شود. این مکانیسم «ماینرها» بیت کوین را تشویق می کند تا در مسابقه ای برای ساخت بلوک بعدیBTC، برق مصرف کنند. برنده تعداد ثابتی بیت کوین به دست می آورد.
گفته می شود، وقتی قیمت بیت کوین کاهش می یابد، ماینرها سود کمتری پیدا می کنند. این کار ماینرهای با کارایی کمتر را از آنلاین ماندن منع می کند، که می تواند منجر به کاهش مصرف انرژی و نرخ هش شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
احتمال کاهش قیمت بیت کوین به زیر 13 هزار دلار

پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر راجب رابطه قطعی برق و استخراج بیت کوین مقاله مصرف برق دستگاه بیت کوین را مطالعه کنید.


در این ماه، قیمت بیت کوین به زیر بالاترین رکورد قبلی خود در سال 2017 رسید. نرخ هش آن به سرعت در کوتاه مدت کاهش یافت، علیرغم اینکه تنها دو هفته پیش به بالاترین حد خود رسید.
یک گزارش اخیر از تحقیقات Arcane نشان داد که ماینرهای عمومی به طور تجمعی بیت کوین بیشتری نسبت به تولید خود در ماه می فروختند. انتظار می رود که فروش در ماه ژوئن بیشتر شود.

شما درباره کاهش مصرف انرژی برق بیت کوین چه فکر می کنید؟

چند روزی است که بازار ارزهای دیجیتال ثبات پیدا کرده است و افزایش قیمت کمی وضعیت آشفته سرمایه گذاران را بهبود داده است. با اینحال نه تنها که بازار کاملا هنوز احیا نشده بلکه پیامدهای زمستان کریپتو همچنان ادامه دارد.

یکی از این پیامدها کاهش فعالیت ماینرهای بیت کوین بوده است. این امر باعث گردیده که مصرف برق این ارز دیجیتال نیز به شدت کاهش یابد. شما درباره این کاهش مصرف انرژی برق بیت کوین چه فکر می کنید؟ آیا این ناامیدی ماینرها ادامه دار خواهد بود و یا دوباره رونق به بازار برخواهد گشت.

اگر علاقه مند به خرید بیت کوین هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس این ارز دیجیتال را خریداری نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد