افزایش 55 درصدی هش ریت بیت کوین در 2 ماه

افزایش 55 درصدی هش ریت بیت کوین در 2 ماه

 هش ریت بیت کوین پس از افزایش 55 درصدی در 2 ماه، رکورد جدیدی را ثبت کرده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

نرخ هش از زمان رکود اواسط جولای بیش از 50 درصد افزایش یافته است. نرخ هش بیت کوین در تضاد با قیمت دارایی به حرکت خود ادامه می دهد زیرا اخیراً بالاترین رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

این رشد پس از آخرین افزایش قابل توجه دشواری استخراج، که بزرگترین افزایش در بیش از شش ماه بود، رخ داده است. در ادامه خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

رشد هش ریت بیت کوین 

نرخ هش یک معیار اساسی در شبکه BTC است زیرا استحکام آن را بر اساس تعداد ماینرهای فعال و دستگاه های محاسباتی که به آن وصل کرده اند نشان می دهد.

به طور کلی، هش ریت در طول ماه های تابستان کاهش می یابد زیرا بسیاری از کشورها به دلیل تقاضای بالای برق، استخراج کنندگان محلی را از انجام کار خود منع می کنند. این در چند ماه گذشته مشهود بود و همچنین این متریک از 250 اهاش بر ثانیه در ژوئن به 170 اهاش بر ثانیه در اواسط جولای کاهش یافت.

با این حال، در چند هفته گذشته با نزدیک شدن به پایان تابستان، بهبودی خود را آغاز کرد. در مدت کمی بیش از یک ماه، نرخ هش بیش از 50 درصد افزایش یافت و در آخر هفته 265 Ehash/s به بالاترین حد خود رسید.
در حالی که برخی بر این باورند که نرخ هش تا حدودی به قیمت دارایی مرتبط است و می تواند حرکت های آینده را پیش بینی کند، در چند ماه گذشته اینطور نبوده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
دلیل کاهش قیمت بیت کوین

به غیر از کاهش مختصر ذکر شده در بالا، نرخ هش در سطوح عمدتاً بالا باقی مانده است، اما قیمت بیت کوین با مشکلات زیادی روبرو شده است. این ارز دیجیتال بسیار کمتر از بالاترین رکورد ثبت شده در نوامبر سال گذشته معامله می شود و برای چند ماه قادر به غلبه بر سطح 20000 دلاری نیست.

سختی استخراج تقریباً هر دو هفته یکبار (2016 بلوک) تنظیم می شود تا اطمینان حاصل شود که شبکه همانطور که در نظر گرفته شده است به کار خود ادامه می دهد. اساساً، اگر ماینرها در حال حاضر بیش از حد فعال باشند، انجام کار خود را برای ماینرها سخت تر می کند و بالعکس. بنابراین، به بزرگترین بلاک چین اجازه می دهد تا تولید بلاک خود را در حدود 10 دقیقه نگه دارد.

در طول اصلاح نرخ هش تابستانی، زمانی که بسیاری از ماینرها آفلاین بودند، مشکل ماینینگ شاهد چندین تنظیم مجدد منفی متوالی بود. با این حال، اندکی بعد جزر و مد را تغییر داد و بزرگترین مثبت خود را از ژانویه در 31 اوت به ثبت رساند.

متریک اکنون در 30.98 T است و قرار است تنظیم بعدی حدود 24 ساعت دیگر انجام شود. در حال حاضر، داده های BTC.com نشان می دهد که باید یک مورد مثبت دیگر باشد و سختی را تا 3٪ افزایش دهد.

نظر شما درباره افزایش بی سابقه هش ریت بیت کوین چیست؟

همانطور که توضیح داده شد، هش ریت بیت کوین هم زمان با پایان تابستان و کاهش فشار بر ماینرها به شکل بی سابقه ای افزایش پیدا کرده است. به نظر شما این افزایش می تواند در قیمت دارایی نیز تاثیر یگذارد یا خیر.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش قابل توجه قیمت ریپل

اگر علاقه مند به خرید بیت کوین هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

3.57 /5
تعداد شمارش آرا : 7

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد