سود قابل توجه هولدرهای بلند مدت بیت کوین

سود قابل توجه هولدرهای بلند مدت بیت کوین

هولدرهای بلند مدت بیت کوین موفق ترین سرمایه گذاران بزرگ ترین ارز دیجیتال جهان هستند. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

وضعیت نامطلوب بیت کوین در سال جاری میلادی باعث شده است که آدرس های جدیدی که اقدام به خرید این ارز می کنند نتوانند سود چندانی را ازان خود سازند. با اینحال این وضعیت برای هولدرهای بلند مدت بیت کوین کاملا معکوس است.

دلیل این امر آن است که قیمت بیت کوین در یک روند طولانی تر افزایش قابل توجهی داشته است. بنابراین کسانی که از چند سال قبل هولدر این کوین بودند، اکنون بیشترین سود را ازان خود کرده اند. در ادامه این خبر بیشتر در این ارتباط بحث خواهیم کرد.

سود قابل توجه هولدرهای بلند مدت بیت کوین

آخرین داده های Glassnode نشان می دهد که هولدرهای بلندمدت BTC در حال حاضر حدود 90 درصد از کل سود در اختیار دارند.

بر اساس آخرین گزارش هفتگی گلس‌نود، تسلط هولدرهای بلندمدت اخیراً افزایش یافته است.

شاخص مربوطه در اینجا “عرضه در سود” است که تعداد کل کوین هایی را که در حال حاضر در بازار بیت کوین سود دارند اندازه گیری می کند.
این معیار با بررسی تاریخچه زنجیره ای هر کوین برای دیدن آخرین قیمتی که به فروش رسیده است عمل می نماید. اگر این قیمت قبلی کمتر از قیمت فعلی بود، پس کوین اکنون مقداری سود انباشته شده در اختیار دارند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بیش از 255 میلیون دلار ورودی بیت کوین از ETFها

هولدرهای بلند مدت فقط شامل آن دسته از سرمایه گذارانی می شود که بیت کوین خود را حداقل 155 روز بدون فروش یا جابجایی نگه داشته اند. گروهی که روزهای کمتری از این آستانه کوین را در اختیار داشته باشند، “هولدر کوتاه مدت” (STHs) نامیده می شوند.

به نظر می رسد در چند هفته گذشته درصد عرضه در سود متعلق به هولدرهای بلندمدت از مرز 90 درصد عبور کرده است.

چنین مقادیری از اندیکاتور نیز قبلاً چند بار در تاریخ کریپتو دیده شده است. معمولاً، آن نمونه‌های قبلی در دوره‌های اواخر بازار نزولی اتفاق افتاده‌اند.

این گزارش خاطرنشان می‌کند که در این مقادیر، هولدرهای کوتاه‌مدت تقریباً در سطح اوج ضرر قرار دارند، زیرا آنها تقریباً هیچ سود غیرقابل تحققی ندارند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین در حدود 29.5 هزار دلار شناور است که در هفت روز گذشته 6 درصد کاهش داشته است. در ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 18 درصد کاهش یافته است.

نظر شما درباره سود قابل توجه هولدرهای بلند مدت بیت کوین چیست؟

هولدرهای بلند مدت بیت کوین اکنون بیش از 90 درصد عرضه در سود را ازان خود کرده اند. عرضه در سود شاخصی است که نشان می دهد قیمت کدام کوین ها از زمان آخرین فروش بیشتر شده است.

اکنون می خواهیم از شما کاربران صرافی اکس اونیکس بپرسیم که آیا به نظر شما این یک اتفاق خوب است و یا افزایش تسلط هولدرهای قدیمی زنگ خطری است که باید بیشتر به آن توجه کرد.

اگر می خواهید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید، وب سایت اکس اونیس یک انتخاب ایده آل است. این صرافی با ارائه خدمات متنوع خود توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود جلب نماید. تنها کافی است با مراجعه به وب سایت این صرافی ثبت نام خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد