افزایش 80 درصدی سهم هولدرهای بلندمدت بیت کوین

افزایش 80 درصدی سهم هولدرهای بلندمدت بیت کوین

هولدرهای بلند مدت بیت کوین درصد قابل توجهی از سرمایه واقعی این ارز دیجیتال را در اختیار گرفتند. امروز بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

داده‌های جدید نشان می‌دهند که سهم سقف تحقق‌یافته بیت کوین (سرمایه وافعی) که توسط هولدرهای بلندمدت نگهداری می‌شود افزایش یافته و اکنون نزدیک به ۸۰ درصد است. این مسئله می تواند نکات زیادی درباره سرمایه گذاری در این ارز را نشان دهد.

درحال حاضر با افزایش سهم هولدرهای بلند مدت به نظر می رسد که سرمایه گذاران جدید بیت کوین ابدا وضع خوبی در بازار ندارند و احتمالا کسانی که بخواهند به تازگی اینکارا بکنند در همین وضعیت خواهند بود. امروز در ادامه این خبر بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

افزایش سهم هولدرهای بلند مدت بیت کوین از سرمایه واقعی

داده های جدید حاکی از آن دارند که سهم هولدرهای بلندمدت از سقف تحقق یافته از 80% فراتر رفته است.

هولدرهای بلندمدت” (LTHs) همه آن دسته از سرمایه گذاران بیت کوینی هستند که از حداقل 155 روز پیش کویه های خود را بدون فروش یا جابجایی نگه داشته اند.
سقف تحقق یافته (سرمایه واقعی) روشی برای ارزیابی میزان سرمایه گذاری کریپتو است که در آن ارزش هر کوین در گردش  به عنوان قیمتی که آخرین بار جابجا شده یا فروخته شده است، در نظر گرفته می شود.

اکنون، شاخص مربوط به زنجیره مربوطه در اینجا «حد تحقق یافته – باندهای سنی UTXO (٪) است، که به ما می گوید که گروه های مختلف در بازار بیت کوین چه بخشی را در کل سقف تحقق یافته سکه سهیم می کنند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قیمت 15 درصدی ترون در پنج روز گذشته

همانطور که قبلا ذکر شد، LTH ها شامل همه گروه هایی می شود که حداقل از 155 روز پیش تاکنون کوین ها خود را نگه داشته اند.

به نظر می رسد هر زمان که ارزش اندیکاتور سرمایه واقعی از مرز 80 درصد عبور کرده باشد، قیمت کریپتو پایین آمده است.

در حال حاضر، ارزش متریک در هفته های اخیر در حال افزایش بوده است، با این حال، هنوز از آستانه فراتر نرفته است.

با این وجود، شاخص تقریباً وجود دارد. اگر ارزش آن همچنان به افزایش خود ادامه دهد و الگوی تاریخی این زمان نیز حفظ شود، ممکن است بیت کوین به زودی پایین بیاید.

 قیمت بیت کوین در حدود 21 هزار دلار شناور است که در هفت روز گذشته 30 درصد کاهش یافته است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 30 درصد کاهش یافته است.

از زمان سقوط ، بیت کوین عمدتاً در حدود 21 هزار دلار تثبیت شده است. در حال حاضر، مشخص نیست که آیا این کاهش به پایان رسیده است یا اینکه آیا موارد بیشتری در راه است.

اگر سهم LTH از سقف تحقق‌یافته قابل پیش‌بینی باشد، ممکن است BTC قبل از اینکه در نهایت به پایین برسد، اندکی کاهش بیشتری داشته باشد.

نظر شما درباره افزایش سهم هولدرهای بلندمدت بیت کوین چیست؟

همانطور که توضیح داده شد سهم هولدرهای بلندمدت BTC از سهم ارزش تحقق یافته این ارز به بیش از 80 درصد رسیده است. معمولا هر زمان که این شاخص به این اندازه رسید قیمت کوین کاهش بیشتری پیدا کرده است.

اکنون باید ببینیم که آیا این روند تکرار می شود یا خیر. هیچ چیز در این وضعیت آشفته بازار قابل پیش بینی نیست، چراکه تاکنون اکثر پیش بینی ها و شاخص ها نتوانسته اند روند پیش آمده توضیح یا تفسیر نمایند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره این افزایش سهم هولدرهای بلند مدت بیت کوین چیست؟ آیا باید فعلا فکر سرمایه گذاری در بیت کوین کنار گذاشت و یا بازار وابسته به این شاخص ها نیست.

اگر به فکر خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد