هولدرهای بلند مدت بیت کوین بالاخره تسلیم شدند

هولدرهای بلند مدت بیت کوین بالاخره تسلیم شدند

هولدرهای بلند مدت بیت کوین ، پس از سقوط اخیر بازار بالاخره راضی به فروش با ارزش‌ترین کوین بازار شدند. امروز بیشتر دراین باره صحبت می‌کنیم.

داده‌های جدید نشان می‌دهند که هولدرهای بلندمدت بیت کوین اخیراً شروع به تسلیم شدن کرده‌اند. آن‌ها هم‌زمان با افت شدید قیمت، شروع به فروش ارزهای خود نمودند.

شاخص ورودی CDD بیت کوین بالا رفته است، این شاخص نشان می‌دهد که هولدرهای بلند مدت مقداری قابل توجهی بیت کوین فروخته‌اند.

افت قیمت اخیر، هولدرهای بلندمدت را به سمت فروش بیت کوین خود سوق داده است. این خبر بسیاری خطرناکی است، چراکه هولدرهای بلند مدت کسانی هستند که همواره با تمام نوسانات بازار به‌خصوص در زمان افت ارزش اعتماد خود را نسبت به ارز از دست نداده و آن را حفظ می‌کنند.

وضعیت فروش بیت کوین

شاخص «روزهای از بین رفته کوین» (CDD)  به طور طبیعی نشان می‌دهد که چه تعدادی از هر کوین در زمانی معین در کل بازار از بین می‌رود.

ارزش بالای CDD ورودی به طور کلی نشان می‌دهد که هولدرهای بلندمدت بیت کوین کوین‌های خود را به صرافی‌ها منتقل کرده‌اند.

سرمایه گذاران معمولاً بیت کوین خود را برای اهداف فروش به صرافی ها منتقل می‌کنند. این فروش بیت کوین هولدرهای بلند مدت می‌تواند بر سیر نزولی بازار تاثیر گذاشته و آن را تشدید نماید.

هولدرهای بلند مدت بیت کوین

به‌نظر افت قیمت بیت کوین از 38 هزار دلار به زیر 30 هزار دلار وحشت در بین هولدرهای قدیمی بیت کوین انداخته که آن‌ها با وجود مقاومت همیشگیشان دست به فروش زده‌اند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ضرر قابل توجه سرمایه گذاران شیبا در چند ماه اخیر

به‌صورت بدبینانه می‌توان نتیجه‌گیری کرد که هولدرهای بلند مدت بیت کوین ممکن است وارد مرحله تسیلم شده‌ باشند.

اکنون پس از صحبت درباره وضعیت فروش بیت کوین در ادامه می‌خواهیم نکاتی را درباره قیمت بیت کوین بیان کنیم، لطفا ما را در ادامه خبر دنبال کنید.

قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت کوین در حدود 31.6 هزار دلار شناور بود. بیت کوین در هفت روز گذشته 18 درصد کاهش ارزش را تجربه کرده است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 26 درصد کاهش پیدا کرده.

افت بیت کوین امروز نیز ادامه یافت زیرا این ارز دیجیتال برای اولین بار از ژوئیه سال گذشته برای مدت کوتاهی به زیر 30 هزار دلار رسید، البته سریع این سطح را رد کرد.

نظر شما درباره تسلیم هولدرهای بلند مدت بیت کوین چیست ؟

همانطور که گفته شد، هولدرهای بلند مدت یک کوین، کسانی هستند که کمترین میل و رغبت را برای فروش آن کوین دارند. این افراد بی توجه به نوسانات منفی بازار دست به فروش کوین نمی‌زنند و صبر می‌کنند که وضعیت تغییر نماید.

اما گویا افت اخیر بازار آن‌ها را نیز بر خلاف همیشه ترسانده است، چراکه داده‌ها نشان می‌دهد که هولدرهای بلند مدت بیت کوین شروع به تسلیم و فروختن ارزهای دیجیتال خود کرده‌اند.

اکنون از شما کاربران صرافی اکس اونیکس می‌پرسیم آیا این تسلیم هولدرهای بلند مدت با ارزش‌ترین ارز بازار به‌معنای ادامه روند نزولی فعلی خواهد بود یا وضعیت دگرگون می‌شود.

نرخ پایین بیت کوین فرصتی مناسب برای سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال است، چراکه اگر قیمت آن به سطح قبلیش بازگردد، آنگاه می‌توان سود خوبی از آن برد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ های شیبا

اگر فکر می‌کنید، چنین کاری منطقی است، تنها با ثبت نام در وب سایت اکس اونیکس می‌توانید شروع به خرید بیت کوین بکنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد