احتمال کاهش قیمت بیت کوین به زیر 13 هزار دلار

احتمال کاهش قیمت بیت کوین به زیر 13 هزار دلار

قیمت بیت کوین طبق پیش بینی پیتر برانر تا 13 هزار دلار نیز می تواند کاهش پیدا کند. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این بحث صحبت خواهیم کرد.

پیتر برانت معتقد است که قیمت بیت کوین احتمالاً همچنان در حال سقوط است. در همین حال، به نظر می رسد ارز دیجیتال در نقطه اوج قرار دارد و کمی بالاتر از 20 هزار دلار معامله می شود.

این پیش بینی حاکی از آن دارد که در آینده نه چندان دور وضعیت بیت کوین بدتر از این هم خواهد شد. مسئله ای که ابدا فعالین عرصه کریپتو خوشحال نخواهد نکرد. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

احتمال کاهش قیمت بیت کوین

پیتر برانت یک معامله گر معروف با تقریبا 50 سال تجربه و همچنین یک مفسر رایج ارزهای دیجیتال است. دیروز، او پیش‌بینی کرد که هدف بعدی قیمت BTC ممکن است حدود 13000 دلار بر اساس یک الگوی دوباله باشد.

برای کسانی که نمی‌دانند، سقف دوتایی یک الگوی معکوس فنی خاص نزولی است. پس از اینکه دارایی موفق شد دو بار متوالی به قیمت بالایی برسد، این اتفاق شکل می‌گیرد که با کاهش متوسطی بین آن دو پخش می‌شود.

این الگو معمولاً زمانی تأیید شده در نظر گرفته می شود که قیمت به زیر سطح حمایتی که برابر با نشست پایین بین دو اوج قبلی است سقوط کند.

آرتور هیز مدیر عامل سابق BitMEX نیز دیروز حدس زد که 20000 دلار یک سطح بسیار مهم برای بیت کوین است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
جهش قیمت رمز ارزها: دوصندوق معاملات آتی بیت کوین تایید شد

اگر این سطوح شکسته شوند، ممکن است رایانه خود را خاموش کنید زیرا نمودارهای شما برای مدتی بی فایده خواهند بود.

سطح بحرانی اتریوم 1000 دلار است (طبق گفته هایس) و ارز دیجیتال به طور خاص به شکستن آن نزدیک شده است. گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه یکی از بزرگترین صندوق‌های پوشش ریسک ارزهای دیجیتال – Three Arrows Capital (3AC) – نیز با انحلال‌های زنجیره‌ای عظیم در این سطح مواجه است، که می‌تواند فشار فروش بیشتری را افزایش دهد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین کمی بالاتر از 20000 دلار معامله می شود، در حالی که ETH در 1050 دلار قرار دارد.

نظر شما درباره احتمال کاهش قیمت بیت کوین به زیر 13 هزار دلار چیست؟

همانطور که توضیح دادیم پیتر برانت مفسر معروف پیش بینی بسیار بدبینانه ای از قیمت بیت کوین انجام داده است. به ادعا او قیمت این ارز دیجیتال پیشگام ممکن است به 13 هزار نیز حتی سقوط کند.

در صورت چنین اتفاقی ترس کامل بر بازار حاکم خواهد شد و احتمال آنکه وضعیت از این هم بدتر شود، زیاد است. اکنون می خواهیم از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس بپرسیم که شما درباره این کاهش قیمت کوین چه فکر می کنید؟ آیا چنین سرنوشت شومی در انتظار BTC خواهد بود و یا باید همچنان خوشبین بمانیم.

اگر فکر می کنید بازار نزولی زمان خوبی برای خرید بیت کوین است، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس به آسان ترین شکل ممکن خرید خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد