واکنش مدیر عامل بایننس نسبت به سقوط لونا

واکنش مدیر عامل بایننس نسبت به سقوط لونا

واکنش مدیرعامل بایننس نسبت به سقوط لونا خبرساز شده است. در ادامه با جزئیات به صحبت های او خواهیم پرداخت.

افراد زیادی نسبت به سقوط کامل لونا و UST واکنش نشان دادند و هر کدام پیشنهادات و نکات به خصوصی را مطرح نمودند. اکنون ژائو مدیرعامل مشهور بایننس در اینباره صحبت کرده است. او اذعان کرد که به هر شیوه ای که شده از کاربران بایننس محافظت خواهد شد.

او همچنین گفته که پروژه های رمزنگاری باید یاد بگیرند که همیشه با جوامع خود به خصوص در مواقع بحران ارتباط برقرار کنند. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت خواهیم کرد، ما را دنبال کنید.

صحبت های ژائو

Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، پس از سقوط کوین های LUNA و UST آزمایشگاه‌های TerraForm، نکاتی را در اینباره مطرح کرده است.

در یک پست وبلاگی در 20 مه، CZ گفت که حادثه UST/LUNA یک حادثه تاسف بار بود که بر بسیاری از مردم تأثیر گذاشت.  او اظهار داشت که بایننس به دنبال محافظت از کاربران خود است، اما اذعان کرد که این صرافی هیچ راه حل عالی دیگری به جز راه حل های پیشنهادی مطرح شده در جامعه هولدر این دو کوین ندارد.

او افزود آزمایشگاه های TerraForm  ابتدا باید روی جبران خسارات سرمایه گذاران خرد تمرکز کند. ژائو معتقد است که سقوط Terra باعث شد که صنعت کریپتو چیزهای جدیدی را بیاموزد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش رشد بازار ارزهای دیجیتال

Cz گفت:

«از نظر تئوری، وقتی با استفاده از یک دارایی دیگر به عنوان وثیقه، به یک دارایی متصل می‌شوید، همیشه این شانس وجود خواهد داشت که تحت وثیقه‌بندی یا depegging قرار گیرد. حتی اگر بیش از 10 برابر وثیقه شود، دارایی وثیقه می تواند بیش از 10 برابر سقوط کند. هیچ چیز در این دنیا 100% پایدار نیست.»

واکنش مدیر عامل بایننس

او افزود که احمقانه ترین تصمیمی که یک پروژه می تواند بگیرد این است که فکر کند استخراج بیشتر یک دارایی می تواند ارزش کل آن را افزایش دهد. CZ توضیح داد که ضرب LUNA بیشتر فقط وضعیت را تشدید می کند، زیرا این راه حل فقط ارزش توکن موجود را کاهش می دهد.

ژائو همچنین خاطرنشان کرد که اگرچه Terra دارای یک اکوسیستم با برخی موارد استفاده است، رشد شبکه با سرعت مشوق هایی که برای جذب کاربران جدید استفاده می کند مطابقت ندارد. او همچنین خاطرنشان کرد که رشد Terra توخالی بود و حباب در نهایت ترکید.

شما درباره واکنش مدیر عامل بایننس نسبت به سقوط لونا چه فکر می کنید ؟

ژائو مدیرعامل بایننس علت سقوط لونا و UST دو عامل سیاست های اشتباه تیم Terra و همچنین ارزش بیش از حد این کوین و ترکیدن حباب می داند.

اکنون می خواهیم از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس بپرسیم که آیا با مدیرعامل بایننس هم نظر هستید و یا اینکه شما علت سقوط لونا چه دیگری می دانید.

اگر علاقمند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال و یا دیگر ارزهای الکترونیکی مانند پرفکت مانی هستید، می توانید با ثبت نام در صرافی اکس اونیکس معاملات خود را آغاز نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد