قیمت بیت کوین 21 هزار دلار باقی مانده است

قیمت بیت کوین 21 هزار دلار باقی مانده است

قیمت بیت کوین در سطح 21 هزار دلاری باقی مانده است. این مسئله چندان امیدوارکننده نیست. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

زرگترین ارز دیجیتال جهان، بیت کوین، همچنان زیر قیمت ۲۲ هزار دلار در نوسان است.با اینحال توکن بیت کوین کش اخیراً در مسیر صعودی قرار گرفته و  7٪ افزایش یافته است.

BCH هارد فورک بیت کوین است. توسعه آن از نظر ساختاری و فنی مطابق با توسعه بیت کوین است. با این حال، فقط یک تفاوت قابل توجه بین این دو توکن دیجیتال وجود دارد که آن اندازه بلوک است. امروز بیشتر درباره وضعیت قیمتی بیت کوین با شما صحبت خواهیم کرد.

وضعیت قیمت بیت کوین

اخیراً هیچ روند صعودی یا نزولی مرتبطی برای بیت کوین وجود نداشته است. در حال حاضر قیمت این کوین در حدود 21 هزار دلار است. همچنین، چندین ارز دیجیتال دیگر نیز با همین مشکل مواجه هستند، اما یک استثنا در این مورد وجود دارد که BCH است.

چرخش نزولی هفته گذشته بازار کریپتو بیشتر آلتکوین ها را تحت تاثیر قرار داده است و بیت کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آن زمان تاکنون، این ارز دیجیتالی برای رسیدن به سطح مطلوب 22 هزار دلاری با مشکل مواجه شده است.

آخر هفته گذشته،  Bitstamp سقوط قیمت بیت کوین را نشان داد. در آن زمان، این ارز به حدود 20800 دلار کاهش یافت که اتفاقاً پایین ترین قیمت آن در 3 هفته گذشته بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک در بازار ارزهای دیجیتال

پس از آخرین افت قیمت، بازگشت سریعی به قیمت 21 هزار دلار داشت. با این حال، از آن زمان تاکنون، این توکن حرکت قابل توجه صعودی یا نزولی در نمودار بازار نداشته است.

قیمت فعلی بیت کوین هنوز در حدود 21000 دلار است و هیچ نشانه ای از حرکت مثبت به سطح 22 هزار دلار وجود ندارد. در همین حال، این ارز دیجیتال همچنان دارای ارزش بازار بیش از 400 میلیارد دلار است.

در 24 ساعت گذشته، حرکت دلگرم کننده بسیاری از آلتکوین ها در بازار مشاهده نشده است. در حالی که این روند ادامه دارد، اتریوم اخیراً افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. با توجه به فراِیند ادغام پیش بینی شده شبکه، این خیلی تعجب آور نیست.

ارز دیجیتال (ETH) به قیمت کمی بیش از 2050 دلار رسید. این قیمت 10 روز پیش بود. اتریوم اکنون به 1600 دلار کاهش یافته است که 500 دلار با قیمت آن زمان تفاوت دارد.

نظر شما درباره رکود قیمت بیت کوین چیست؟

همانطور که توضیح داده شد قیمت بیت کوین در چند وقت اخیر راکد مانده است. به این معنا که روند صعودی داشته و نه روند نزولی. اکنون از شما می پرسیم که درباره این رکود قیمت بیت کوین چه فکر می کنید.

اگر علاقه مند به خرید بیت کوین هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز دهید

3.71 /5
تعداد شمارش آرا : 14

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد