رشد بیت کوین از آغاز هفته

رشد بیت کوین از آغاز هفته

رشد بیت کوین از روز دوشنبه آغاز هفته میلادی باعث ایجاد موج امیدواری در سرمایه گذاران شده است. امروز در این خبر بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال آنقدر بزرگ و تکان دهنده بود که حتی برخی امید خود را به کلی نسبت به بازار رمزارزها از دست دادند. اگرچه هنوز پیامدهای این سقوط کاملا جبران نشده اما به نظر نشان هایی از بهبود درحال نمایان شدن است.

در همین راستا در آغاز هفته (تقویم میلادی) ، بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین سبز شده اند و تلاش کردند تا از رکود فعلی خود خارج شوند. ارزش بازار با 1.5 درصد افزایش به 1.37 تریلیون دلار رسید. بزرگترین ارز رمزنگاری شده، بیت کوین، با افزایش 1.2 درصدی به 30554 دلار رسید. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

وضعیت بازار از آغاز هفته 

نزدیک به دو هفته است که شاخص ترس و طمع قیمت بیت کوین در سطوح ترس بالایی قرار داشته است.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران بیشتری از سرمایه‌گذاری در  BTC با قیمت فعلی می‌ترسند، این شاخص را می توان یک جور اندیکاتور مثبت نیز درنظر گرفت، چراکه این وضعیت به بیت کوین اجازه می‌دهد تا سفارش‌های هنگفت را جمع کند.

در نمودار 6 ساعته، آنچه قبلاً به عنوان یک بازار جانبی گیج کننده در نظر گرفته می شد، اکنون در یک الگوی بسیار صعودی قرار گرفته است که نشان دهنده دخالت هوشمندانه پول است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بیش از 255 میلیون دلار ورودی بیت کوین از ETFها

قیمت بیت کوین در حال ایجاد یک مثلث جانبی است. از نقطه نظر موج الیوت، حرکت جانبی طولانی الگوی موج B را توجیه خواهد کرد.

رشد بیت کوین

از زمان رالی اولیه در 13 می در حدود 31200 دلار، بیت کوین زمان نامتناسبی را در منطقه 30000 دلار سپری کرده است. اگر شرایط فنی حفظ شود، قبل از بازگشت مقاومت نزولی قابل توجهی، یک افزایش دیگر  با اهداف 33700 دلار و 34000 دلار رخ خواهد داد.

بر اساس آخرین پیش بینی ها، انتظار می رود سختی حل معاملات شبکه بیت کوین در طی تنظیم مجدد خودکار بعدی آن در این هفته 3.3 درصد کاهش یابد.

این بزرگترین کاهش از ژوئیه 2021 خواهد بود. به نظر می رسد رکود بازار بیت کوین سود ماینرها را نیز به خطر انداخته است.

با وجود این واقعیت که حرکت کیف پول آنها به صرافی ها در 23 می به پایین ترین حد 30 روزه خود رسید، طبق پلتفرم نظارت زنجیره ای Glassnode، ماینرها نشانه هایی از تسلیم شدن را نشان نمی دهند.

شما درباره رشد بیت کوین در آغاز هفته چه فکر می کنید؟

همانطور که گفته شد، بازار ارزهای دیجیتال درحال نشان دادن علائمی از بهبود است. مسئله ای که بیش از هر چیز در افزایش قیمت بیت کوین قابل مشاهده می باشد.

با اینحال هنوز نمی توان گفت که ضررهای ایجاد شده توسط سقوط اخیر به این زودی ها جبران خواهد شد. نظر شما درباره این رشد اخیر قیمت بیت کوین چیست؟ آیا باید در انتظار یک جهش عظیم در بیت کوین و کل بازار باشیم؟

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
حرکت جنجالی جدید ایلان ماسک

اگر می خواهید سرمایه گذاری خود در رمزارزها را آغاز کنید، صرافی اکس اونیکس بهترین گزینه است. تنها کافی به وب سایت این صرافی مراجعه کرده و در عرض چند دقیقه ثبت نام نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد