کاهش هشدارآمیز قیمت کاردانو

کاهش هشدارآمیز قیمت کاردانو

کاهش هشدارآمیز قیمت کاردانو در شرایط کنونی بازار موجب نگرانی جامعه هولدر این کوین شده است. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

کاردانو یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که از سقوط اخیر بازار، ضربه بیشتری خورده است. به طورکلی نوسانات قیمت همچنان یکی از  تهدیدهای اساسی ارزهای دیجیتال است. نوسان قیمت دارایی های دیجیتال می تواند بیش از ده برابر در یک دقیقه باشد.

حرکت مثبت قیمت همیشه یک روند مطلوب برای یک توکن و سرمایه گذاران آن است. با این حال، کاهش قیمت می تواند برای هر دو خطر ایجاد کند. اکنون قیمت کاردانو به منطقه بسیار خطرناکی رسیده که سرمایه گذاران را بسیار ترسانده است. در ادامه بیشتر در اینباره بحث خواهیم کرد.

چشم انداز کاردانو

بازار کریپتو اخیراً شاهد روند نزولی بیشتری بوده است. به نظر می رسد که کاردانو به دنبال کاهش قیمت بحرانی خود وارد وضعیت بی ثباتی شده است. کاردانو پس ریزش در روز پنجشنبه، به زیر سطح حمایت احتمالی خود رفت. بدون افزایش حجم معاملات در بازار کریپتو، کاردانو متحمل ضرر بیشتری خواهد شد.

کاردانو اکنون به طور خطرناکی در موقعیت سقوط خود می جنگد. همانطور که گفتیم این ارز اکنون فراتر از مرز حمایت خود معامله می شود.

اگرچه این توکن دارای رتبه بندی قبلی به عنوان هشتمین ارز رمزنگاری شده بود، اما در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

قیمت Cardano اکنون به زیر سطح حمایت 0.50 دلاری خود سقوط کرده است. اگر فشار فروش افزایش یابد، احتمال ترمیم دشوارتر خواهد بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
گزارش حضور تیم اکس‌اونیکس در رویداد 9 ژانویه

کاهش هشدارآمیز قیمت کاردانو

آخرین تجزیه و تحلیل نمودار قیمت 4 ساعته ADA، یک مثلث متقارن را به تصویر می‌کشد. الگوی محور Y برای ارتفاع نشان دهنده افت 33.5 درصدی برای توکن است زیرا قیمت آن به زیر سطح حمایت رسیده است.

استفاده از یک کندل بسته که می تواند روند 4 ساعته را منعکس کند، به زیر سطح 50 درصد اصلاحی فیبوناچی در 0.45 دلار می رسد. این مسئله احتمالاً تأیید روند منفی قیمت را به همراه خواهد داشت.

در مواردی که ادامه الگو وجود دارد، ADA می تواند روند نزولی را حفظ کند که ممکن است به قیمت 0.34 دلار یا 0.32 دلار برسد.

قطع برخی از فرآیندهای عرضه می تواند تعداد سفارشات خرید ارز کاردانو را افزایش دهد. از این رو، قیمت توکن ممکن است با بالا رفتن به 0.61 دلار برسد.

شما درباره کاهش هشدارآمیز قیمت کاردانو چه فکر می کنید؟

بازار کریپتو اکنون در چند هفته گذشته دارای ابهامات، تردیدها و ترس های بسیاری است. گزارش شاخص ترس و طمع نشان دهنده افزایش سطوح منفی در بین سرمایه گذاران و سایر شرکت کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال است.

این بحران تاثیری زیادی بر کاردانو نیز گذاشته است، به طوری که این کوین اکنون در مرحله بسیار خطرناکی به سر می برد. نظر شما درباره این کاهش قیمت کاردانو چیست؟ آیا ممکن است این ارز سقوط کامل کند و یا می تواند از این طوفان جان سالم به در ببرد.

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارز کاردانو هستید، می توانید با ثبت نام در وب سایت اکس اونیکس معاملات خود را آغاز نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 2

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد