روند نزولی اتریوم

روند نزولی اتریوم

روند نزولی اتریوم همه سود هفته ها گذشته این ارز دیجیتال را بر باد داده است. امروز بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد. 

بازار کریپتو در حال تجربه اصلاحاتی است که باعث شده سودهای بیت کوین و اتریوم در هفته های گذشته از دست بروند. احساسات عمومی در این بخش خوش بینانه بود، اما اگر ارزهای دیجیتال اصلی سطح فعلی خود را از دست بدهند، می تواند ضربه ای وارد کند.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم (ETH) به ترتیب با 10 درصد زیان در 24 ساعت با قیمت 1690 دلار معامله می شود. کریپتوکارنسی منطقه حمایتی حیاتی را در 1700 دلار حفظ کرده است که از مقاومت اصلی به حمایت تبدیل شده است. در ادامه بیشتر دراینباره صحبت خواهیم کرد.

کاهش ارز اتریوم 

، آرتور هیز، بنیان‌گذار BitMEX، وضعیت قیمت کوتاه‌مدت اتریوم را در بازار ارزهای دیجیتال را «زنامناسب» خواند، زیرا او پتانسیل زیان‌های بیشتر را می‌بیند. هیز در توییتر گفت:

اقدام قیمت کوتاه مدت بسیار بد است. با فرض اینکه طولانی هستید، ممکن است به این معنی باشد که بازار رضررهای بیشتری را متحمل خواهد شد.

در کوتاه‌مدت، یک معامله‌گر ممکن است با ضرر مواجه شود، اما اگر معامله‌گر در بلندمدت روی اتریوم بازی کند، هیز بر این باور است که هیچ چیز برای دومین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار «تغییر اساسی» نکرده است. در کمتر از یک ماه، اتریوم قرار است “The Merge” را در شبکه اصلی مستقر کند.
این رویداد انتقال کامل ETH به یک بلاک چین اثبات سهام (PoS) را نشان می دهد. در اتفاقی که یکی از مورد انتظارترین رویدادها در تاریخ بازار ارزهای دیجیتال است، اتریوم زمینه را برای یک شبکه کم مصرف، مقیاس پذیرتر و در دسترس فراهم خواهد کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
نات کوین چه زمانی و در چه صرافی هایی لیست خواهد شد؟

در گذشته، هیز گفته بود که “ادغام” یک رویداد ماورایی برای قیمت ETH خواهد بود زیرا ارز دیجیتال موفق به جذب سرمایه جدید خواهد شد. بنیانگذار BitMEX بر این باور است که زمانی که بلاک چین مصرف انرژی خود را کاهش دهد، پول در حاشیه جریان پیدا می کند و به طور بالقوه قیمت ETH را بالاتر می برد. هیز گفت:


اگر به من بگویید ادغام $ETH اتفاق نمی افتد، یا اتفاقی رخ داده است که احتمال موفقیت آن را به شدت کاهش می دهد، من نگران موقعیت طولانی خود خواهم بود.

از این نظر، معامله‌گران باید مراقب «ادغام» و هر گونه موانع احتمالی باشند، زیرا می‌توانند بر قیمت اتریوم تأثیر منفی بگذارند. در زمان نگارش، به‌روزرسانی در مسیر درست قرار دارد، اما قیمت ETH باید سطوح فعلی خود را حفظ کند تا از نزول بیشتر جلوگیری شود.اگر خرس‌ها کنترل بازار را در دست بگیرند، جاستین بنت، تحلیلگر معتقد است که قیمت اتریوم ممکن است به 300 دلار برسد. بنت گفت:

نظر نامطلوب: پایین $ETH احتمالا نزدیک به 300 دلار است تا 1000 دلار. آنها خواهند گفت: “این هرگز اتفاق نخواهد افتاد.” قبلاً در آخرین بازار خرس #کریپتو انجام شده است. و این بدون رکود جهانی، بازار نزولی برای سهام، و افزایش تورم به بالاترین حد جدید در بسیاری از کشورهای توسعه یافته بود.

نظر شما درباره روند نزولی اتریوم چیست؟

همانطور که توضیح دادیم روند قیمتی اتریوم چندان مناسب نیست و ممکن است سقف قیمتی بسیار نامناسبی را در صورت تداوم وضعیت تجربه نماید.

نظر شما دراینباره چیست؟ آیا باید انتظار کاهش بیش از پیش اتریوم را داشته باشیم.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
حرکت بیت کوین در کیف پول های خفته

اگر علاقه مند به خرید اتریوم هستید، می توانید از ضزافی اکس اونیکس اقدام به خرید این ارز نمایید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد