افزایش قیمت ارز کازماس

افزایش قیمت ارز کازماس

افزایش قیمت ارز کازماس درحالی اتفاق افتاده که بازار ارزهای دیجیتال در روند بهبود نسبی قرار دارد. امروز در این خبر بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

بازار کریپتو علائمی از بهبود را نشان می دهد. در همین راستا ارز دیجیتال کازماس افزایش ۱۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته تجربه کرده است.

Cosmos (ATOM)، بیست و هفتمین ارز دیجیتال بزرگ، دارای ارزش کل بازار 3.2 میلیارد دلار است. ATOM، توکنی که شبکه بلاک چین Cosmos را تامین می کند، با افزایش بیش از 12.7 درصدی در یک شب، جذابیت زیادی به دست آورده است. در حال حاضر ATOM با قیمت 11.45 دلار معامله می شود. در ادامه بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

چشم اندازی از قیمت کازماس 

اگرچه نمودارها صعودی به نظر می‌رسند، ATOM همچنان در موضع نزولی قرار دارد و معاملات آن در مقایسه با رکورد تاریخی 44.70 دلاری خود در سپتامبر 2021، 74 درصد کاهش داشته است.

افزایش قابل توجهی در حجم معاملات ATOM وجود دارد که در چندین صرافی مشهود است. حجم کل معاملات در 24 ساعت گذشته حدود 327 میلیون دلار بوده که نسبت به روز گذشته 11 درصد افزایش داشته است.

کازماس به شبکه غیرمتمرکز زنجیره‌های بلوکی اشاره دارد که با استفاده از قدرت الگوریتم‌های تحمل خطا بیزانس (BFT) اجرا می‌شوند.

افزایش قیمت ارز کازماس

علاوه بر این، Cosmos همچنین به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که بلاک چین‌های خود را ایجاد و نوآوری کنند و به بلاک‌چین‌هایی که روی Cosmos اجرا می‌شوند اجازه می‌دهد آزادانه با یکدیگر تعامل یا تعامل داشته باشند.

برخی از بلاک چین های اصلی که در کازماس اجرا می شوند عبارتند از Terra، Kadena و Thorchain.

این افزایش قیمت ارز دیجیتال کازماس در کنار روند بهبود کلی بازار اتفاق افتاده است. بیت کوین در 24 ساعت گذشته با افزایش 4 درصد به بالای 30 هزار رسید و اتریوم با افزایش 4 درصد در سطح 2000 دلار معامله می شود.

شما درباره افزایش قیمت ارز کازماس چه فکر می کنید ؟

ارز دیجیتال کازماس در 24 ساعت گذشته 12 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد. مسئله ای که موجب گردید توجهات زیادی از طرف فعالین در بازار به این ارز جلب گردد.

به نظر شما این افزایش قیمت ارز دیجیتال کازماس موقتی است و یا این ارز می تواند یک سرمایه گذاری مناسب برای فعالین حوزه کریپتو باشد.

اگر علاقمند به خرید ارز کازماس هستید می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس و ثبت نام، اقدام به خرید این ارز دیجیتال کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 1

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد