پیش بینی آینده بازار ارزهای دیجیتال

پیش بینی آینده بازار ارزهای دیجیتال

پیش بینی آینده بازار ارزهای دیجیتال می تواند در تصمیم گیری افراد برای معامله بسیار تاثیرگذار باشد. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد. 

بازار کریپتو در هفته گذشته  ضررهای زیادی را ثبت کرده است و همچنان به شتاب نزولی خود ادامه می دهد. ارزهای رمزپایه اصلی در بین 10 ارز برتر از نظر ارزش بازار در حال معامله در سیر نزولی هستند و مقدار بسیار کمی از سود هفته گذشته خود را حفظ کرده اند.

 ارزش کل بازار کریپتو به 1.09 تریلیون دلار می رسد که در نمودار 4 ساعته 2 درصد زیان دارد. این بخش از مقاومت 1.2 تریلیون دلاری رد شده و به نظر می رسد در مسیری است که در کوتاه مدت زیان بیشتری را متحمل شود. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

چشم انداز بازار ارزهای دیجیتال

جاستین بنت تحلیلگر برجسته معتقد است که اگر ارزش بازار ارزهای دیجیتال به زیر سطح حمایت 760 میلیارد دلار برسد، ممکن است روند کاهشی داشته باشد.

هر بار که ارزش کل بازار به بالای این کانال می رسد، ارزهای دیجیتال روند کاهشی پیدا می کنند. در زمان نگارش این مقاله، این بخش یک تقاطع بزرگ است و در صورت افزایش فشار نزولی، می‌تواند تلاش کند تا حمایت را در حدود 300 میلیارد دلار دوباره آزمایش کند. این تحلیلگر گفت:

آیا کاهش 65 درصدی دیگر در کارت های ارزهای دیجیتال وجود دارد؟ آن را رد نکنید. 760 میلیارد دلار همچنان برای TOTAL قابل توجه خواهد بود. اما در صورت شکست، آزمایش مجدد این کانال چند ساله با قیمت 370 میلیارد دلار محتمل به نظر می رسد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
جهش عظیم یک میم ‌کوین ناشناخته


عوامل متعددی وجود دارد که می تواند به فشار فروش در بازه های زمانی مختلف کمک کند. امروز، فدرال رزرو ایالات متحده (Fed) در مورد چشم انداز کلان اقتصادی فعلی صحبت خواهد کرد. بسته به اظهارات رسمی موسسه مالی، دارایی‌های دیجیتال می‌توانند کمی تسکین پیدا کنند.

هفته گذشته، ایالات متحده چاپ شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) خود را برای ماه جولای منتشر کرد، معیاری که برای اندازه گیری تورم به دلار آمریکا استفاده می شود. این معیار روند نزولی داشته است و می تواند فضایی را برای فدرال رزرو برای تسهیل سیاست های پولی خود فراهم کند.

بعلاوه، بنت خاطرنشان کرد که شاخص S&P 500 در حال “تقلید” از سقوط خود در سال 2008 است. در آن زمان، یکی از بدترین بحران‌های تاریخ اخیر، سیستم مالی قدیمی را تا مرز فروپاشی پیش برد.

بنت معتقد است که سهام ممکن است مشابه سال 2008 حرکت کند که به ضرر بیشتر برای دارایی‌های ریسکی مانند ارزهای دیجیتال اشاره دارد. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، S&P 500 ممکن است قبل از اینکه به پایین ترین سطح خود در سال 2008 برسد، افزایش هایی را ثبت کند.

و اگر این امر ممکن به نظر نمی رسد، بدانید که S&P در طول سقوط سال 2000 50 درصد و در سال 2008 57 درصد کاهش یافت. همچنین فدرال رزرو در هر دوی این سقوط ها در موقعیت بسیار بهتری برای ورود و نجات بازارها قرار داشت.

با این حال، ارزهای دیجیتال بزرگتر مانند بیت کوین و اتریوم علیرغم شرایط کلان اقتصادی، توانسته اند سطوح پشتیبانی کلیدی را حفظ کنند. اگر فدرال رزرو رویکرد خود را برای مبارزه با تورم با یک استراتژی کمتر تهاجمی تغییر دهد، این دومی ممکن است اثرات منفی خود را بر دارایی های دیجیتال کاهش دهد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش تسلط بیت کوین بر بازار

نظر شما درباره آینده ارزهای دیجیتال چیست؟

همانطور که گفته شد بازار ارزهای دیجیتال اکنون در موقعیت خطرناکی قرار دارد، اگر روند نزولی کنونی حفظ شود می توان انتظار داشت در چند سال آینده شاهد کاهش ارزش بازار بازار و متعاقب آن کل قیمت ارزها باشیم.

نظر شما دراینباره چیست؟ آیا باید منتظر سقوط کاملی بود و یا روند بهبود نسبی شکل گرفته در آینده موجب یک جهش خواهد شذ.

اگر علاقه مند به خرید ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد