بازار همچنان در منطقه ترس قرار دارد

بازار همچنان در منطقه ترس قرار دارد

بازار همچنان در منطقه ترس قرار دارد، این مسئله بر آینده بازار تاثیر منفی خواهد گذاشت. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

از زمانی که قیمت بیت کوین به 20000 دلار کاهش یافته است، بازار کریپتو با مشکل مواجه شده است. به این ترتیب، سرمایه گذاران بازار را با اضطراب و نگرانی دنبال می کنند تا ببینند آیا بیت کوین می تواند این سطح را حفظ کند یا خیر.

این مسئله  به نوبه خود منجر به کاهش تمایل سرمایه گذاران در این مدت شده است و باعث پایین آمدن شاخص ترس و طمع شده گردیده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

وضعیت شاخص ترس و طمع بازار کریپتو

در جدیدترین به‌روزرسانی شاخص ترس و طمع، بازار را با امتیاز 25 در منطقه ترس شدید قرار گرفته است. این پس از آن است که این شاخص به کمترین میزان خود یعنی 20 در بیش از یک ماه گذشته رسیده است که نشان‌دهنده افزایش احساسات مثبت در بازار است.

با این حال، امتیاز فعلی برای بازار ارزهای دیجیتال چندان خوب نیست. با چنین احساساتی، سرمایه گذاران از وارد کردن پول به بازار، وحشت دارند این کار باعث می‌شود که قیمت دارایی‌های دیجیتال در فضا حتی بیشتر پایین بیاید.

20000 دلار یکی از سخت ترین سطوح برای حفظ بیت کوین بوده است. به نظر می رسد که هر زمان که بیت کوین در این نقطه است، نوسانات افزایش می یابد و منجر به حرکت های نامنظم قیمت می شود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش بی سابقه قیمت بیت کوین

با این وجود، گاوها به مبارزه در این سطح ادامه می دهند، زیرا هیچ حمایت قابل توجهی در زیر این سطح وجود ندارد به جز 17600 دلار. پایین بودن این چرخه که به زیر اوج چرخه قبلی سقوط کرده بود، بیت کوین را در موقعیت خطرناکی قرار می دهد.

اگر بازار از این روند پیروی کند، ممکن است 17600 دلار پایین‌ترین قیمت برای بازار نباشد. بیت کوین تنها حدود 70 درصد از بالاترین رکورد خود در حال حاضر کاهش یافته است. کاهش 80 درصدی آن را به حدود 15000 دلار می رساند.

با این حال، مهم است که به خاطر داشته باشید که بیت کوین در طول این چرخه روندهای مختلف تاریخی را شکسته است. یک مثال این است که قیمت آن هرگز زیر اوج چرخه قبلی خود نزول نکرده است، بنابراین گسترش این انحراف می تواند باعث شود بیت کوین کاهش 80 درصدی مورد انتظار را از بین ببرد.

شما درباره قرار گرفتن شاخص ترس و طمع در منطقه ترس شدید چه فکر می کنید؟

همانطور که صحبت شد با کاهش نسبی قیمت بیت کوین و سیز نزولی بازار شاخص ترس و طمع دوباره در منطقه ترس شدید قرار گرفته است. این اصلا برای آینده بازار خبر خوبی نیست.

نظر شما درباره این مسئله چیست؟ آیا باید منتظر خبرهای بدتری در روزهای آینده باشیم یا بازار دوباره به حالت صعودی خود بازخواهد گشت.

اگر علاقه مند به خرید ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد