ادعای جنجالی سازنده دوج کوین

ادعای جنجالی سازنده دوج کوین

ادعای جنجالی سازنده دوج کوین بار دیگر به صدر اخبار کریپتو تبدیل شده است. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله صحبت خواهیم کرد.

جکسون پالمر یکی از سازندگان میم کوین مشهور دوج کوین چند وقتی است که گویا دیگر میانه خوبی با ارزهای دیجیتال ندارد. این توسعه دهنده که اکنون از تیم دوج کوین خارج شده است، معتقد است که ارزهای دیجیتال تسهیل کننده کلاه برداری ها هستند.

با این حال، بنیانگذار Dogecoin تاکید کرده است که اعتقاد ندارد که خود صنعت کریپتو  یک کلاهبرداری است. امروز در این خبر تلاش خواهیم کرد بیشتر درباره صحبت های جنجالی جکسون پالمر با شما صحبت نماییم.

صحبت های خبرساز جدید بنیان گذار دوج کوین

جکسون پالمر، یکی از بنیانگذاران Dogecoin در مصاحبه اخیر با The Project گفت که ارزهای دیجیتال تسهیل کننده کلاهبرداری هستند:

«از آنجا که ارزهای دیجیتال خارج از کنترل دولت ها هستند و معاملات آن غیرقابل برگشت می باشد، در نتیجه می توان از این عرصه به عنوان ابزاری برای کلاهبرداری استفاده کرد. عرصه که ای در آن کلاه برداران بدون هیچ مزاحمتی می توانند به فعالیت نمایند.» ک

با این حال این توسعه‌دهنده نرم‌افزار استرالیایی تا آنجا پیش نرفت که ادعا کند خود کریپتو نوعی کلاه برداری است.

پالمر تاکید کرد که ارز دیجیتال تنها یک شوخی است و بنابراین او نیز در این عرصه سرمایه گذاری نکرده است.

او مدت کوتاهی پس از شروع پروژه دوج کوین، پس از اینکه از جامعه ارزهای دیجیتال ناامید شد از تیم توسعه دهنده این میم کوین مشهور خارج گردید.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
شیبا اینو یک انباردار ساده را میلیونر کرد!

توسعه‌دهنده نرم‌افزار اعتراف کرده است که خوشحال است که از آن زمان با Dogecoin ثروتمند نشده است. پالمر می گوید، میلیونرهای کریپتو که از این واقعیت غافل هستند که افراد دیگر در حال ضرر دادن هستند.

اخیرا نیز پالمر اخیراً پس از مخالفت با مدیر عامل تسلا ایلان ماسک مشاجره ای توییتری داشت.

در آخرین مصاحبه، پالمر به افراد مشهوری که ارزهای رمزنگاری شده و پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو را تبلیغ می‌کنند نیز نگاهی انداخت و ادعا کرد که هر کسی قیمتی دارد.

در حالی که مردم تمایل زیادی به از دست دادن پول زیادی با سهام دارند، پالمر به این واقعیت اشاره می کند که این بازارها به شدت تحت نظارت هستند.

بسیاری از افرادی که زندگی بسیار مجللی در کریپتو دارند، معمولا صرافی ها یا سایر شرکت های حیاتی را اداره می کنند.

Dogecoin، بزرگترین ارز رمزنگاری شده میم، بیش از 90 درصد ازبالاترین رکورد قیمت خود کاهش ارز را تجربه کرده است.

نظر شما درباره ادعای جنجالی سازنده دوج کوین چیست؟

شاید عجیب به نظر برسد که بنیان گذار یکی از مهم ترین ارزهای دیجیتال جهان میانه چندان خوبی با صنعت کریپتو نداشته باشد. با اینحال جکسون پالمر یکی از بنیان گذاران میم کوین مشهور دوج کوین همواره به سخنان ضد ارزهای دیجیتال خود معروف است.

او در آخرین صحبت های خود بار دیگر به انتقاد از عرصه کریپتو پرداخت و آن را تسهیل کننده کلاهبرداری دانست.

نظر شما درباره این ادعای جنجالی سازنده دوج کوین چیست؟ آیا حرف او مبنی بر جدی نبودن عرصه کریپتو حقیقت دارد و یا او نیز یکی از افرادی است که تحمل غلبه فناوری های نوین و به طورکلی چیزهای جدید را ندارد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش مصرف انرژی برق بیت کوین

اگر علاقه مند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد