ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک در بازار ارزهای دیجیتال

ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک در بازار ارزهای دیجیتال

ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک در بازار کریپتو همه را شگفت زده کرده است. در ادامه خبر تلاش می کنیم بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت نماییم. 

اتریوم کلاسیک بلاک چین اصلی اتریوم سودهای دو رقمی را در بازه‌های زمانی اخیر ثبت کرده است و به نظر می‌رسد در مسیری رو به جهش قرار دارد.

در زمان نگارش اینخبر، اتریوم کلاسیک (ETC) با 27 درصد سود در روز گذشته و 20 درصد سود در هفته گذشته با قیمت 30 دلار معامله می شود. داده های Coingecko نشان می دهد که قیمت ETC بهترین عملکرد را در بین ارزها برتر چند روز اخیر ثبت کرده است. در ادامه تلاش می کنیم بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت نماییم.

روند صعودی اتریوم کلاسیک

Lido DAO در 24 ساعت گذشته با 41 درصد سود افزایشی بالاتر از ETC داشته است. اتریوم کلاسیک در هفته گذشته اما از آن بهتر عمل کرده است، اما نکته قابل توجه است که این دو ارز دیجیتال در حال افزایش هستند.

Lido DAO  پلتفرمی است که به کاربران خدمات سهامداری اتریوم (ETH) ارائه می دهد. این به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش اجازه می‌دهد تا ETH خود را قفل کنند و بخشی از پاداش‌های انتقال اثبات سهام (PoS) آینده را بدون برآورده کردن الزامات 30 ETH دریافت کنند.

از سوی دیگر، اتریوم کلاسیک (ETC) به عنوان جایگزینی برای استخراج کنندگان ETH برای زمانی که این بلاک چین مهاجرت خود را به یک توافق PoS تکمیل می کند، تلقی می شود. این فرآیند قرار است در سپتامبر 2022 که ادغام نام دارد، تکمیل شود

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
لیست شدن همستر در صرافی CoinGecko

رویدادی که لایه اجرایی اتریوم را با لایه اجماع آن ترکیب می‌کند، توسعه‌دهندگان هسته ETH اخیراً یک داده آزمایشی را برای راه‌اندازی شبکه اصلی آن اعلام کردند. بلاک چین دو اجرای موفقیت آمیز «ادغام» را در شبکه های آزمایشی اصلی اتریوم داشته است.

این رویداد نشان دهنده پایان بخش استخراج ETH است که امروز وجود دارد. بلاک چین PoS تراکنش ها را با مکانیزم متفاوتی تایید می کند.

بنابراین، ماینرها باید برای ایمن سازی سایر شبکه های اثبات کار (PoW) مانند اتریوم کلاسیک تلاش کنند. با افزایش شانس اجرای شبکه اصلی «ادغام»، به نظر می‌رسد قیمت ETC احتمالاً به روند افزایش خود ادامه دهد.
داده‌های Material Indicators افزایش فشار خرید از سوی سرمایه‌گذاران با سفارش‌های پیشنهادی در حدود 1000 دلار را نشان می‌دهد. این افزایش نزدیک به اعلامیه آزمایشی راه اندازی شبکه اصلی “The Merge” ثبت شد.

نظر شما درباره ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک چیست؟

همانطور که در طول خبر توضیح دادیم اتریوم کلاسیک در طول چند هفته اخیر عملکرد بسیاری خوبی داشته است و سود قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران در این ارز کرده است.

دلیل عمده کوچ استخراج کنندگان اتریوم به این ارز به دلیل فراِیند ادغام اتریوم است. اکنون از شما می پرسیم که نظر شما درباره ادامه جهش قابل توجه اتریوم کلاسیک چیست. آیا این روند موقتی است و یا باید منتظر ثبت رکوردهای بهتری نیز از این ارز باشیم.

اگر علاقه مند به خرید اتریوم کلاسیک هستید، می توانید از خدمات صرافی اکس اونیکس استفاده نمایید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد