افزایش قابل توجه مارکت کپ اتریوم کلاسیک

افزایش قابل توجه مارکت کپ اتریوم کلاسیک

افزایش قابل توجه مارکت کپ اتریوم کلاسیک ذوباره توجهات به این ارز معطوف کرده است. در ادامه بیشتر دراینباره صحبت خواهیم کرد.

اتریوم کلاسیک (ETC) از همتایان بزرگتر خود پیروی کرده و در چند هفته گذشته دستاوردهای فوق العاده ای را به ثبت رسانده است. این توکن، که شاخه ای از دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم است، به دلیل روند نزولی که بازار را تحت تاثیر قرار داده است، آسیب دیده است.

اما هم زمان  که احساسات شروع به تغییر کرده است،اتریوم کلاسیک به عنوان یکی از بزرگترین برندگان هفته گذشته ظاهر شده است و مارکت کپ آن به صورت قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

ارزش بازار اتریوم کلاسیک

بهبود وضعیت اتریوم کلاسیک در هفته گذشته چیزی جز معجزه نبود. در جایی که سایر ارزهای دیجیتال سود زیر 50 درصد را ثبت کرده اند، آلت کوین تنها در 7 روز گذشته بیش از 80 درصد افزایش یافته است. طبق داده‌های Coinmarketcap، به طور خاص، اتریوم کلاسیک (ETC) 83 افزایش یافته است.

این بازیابی قیمت دارایی دیجیتال را افزایش داده و آن را به اواسط 20 دلار رسانده است. پس از گذراندن بیشتر هفته گذشته با روند حدود 14 دلار، اکنون قیمت در این بازه زمانی تقریباً 100٪ افزایش یافته است.

در همین راستا، کل ارزش بازار ارز دیجیتال افزایش یافته است. تنها در دو روز گذشته بیش از یک میلیارد دلار به ارزش بازار اتریوم کلاسیک اضافه شده است  تا در زمان نگارش این مقاله در سطح فعلی خود یعنی 3.97 میلیارد دلار باشد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش قیمت ApeCoin

جای تعجب نیست که این آلت کوین در این زمان در حال افزایش است. همواره تمایل خود را به دنبال کردن حرکات قیمت اتریوم نشان داده است. با این حال، حاشیه افزایش بیش از مدل قبلی خود بسیار زیاد بوده است که نشان دهنده انحراف از این همبستگی معمول است.
اندیکاتورهای Ethereum Classic (ETC) بیشتر در رالی فعلی اشاره دارند. یک مثال این واقعیت است که دارایی دیجیتال در چند روز گذشته است. در سه روز گذشته به طور مداوم در سبز بسته شده است و شاخص ها به سبز دیگری برای ETC اشاره می کنند.

این باعث می شود بهبودی آن در یک هفته گذشته به بیش از 100٪ برسد. میانگین متحرک 100 روزه آن کمی کمتر از 27 دلار است، بنابراین تلاقی به 30 دلار آن را بالاتر از این سطح و همچنین بالاتر از میانگین متحرک سال تا به امروز قرار می دهد. این روند صعودی آن را در هفته آینده تثبیت خواهد کرد.

همچنان فشار فروش قابل توجهی در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران مقداری سود می برند. با این حال، حمایت از 25 دلار در حال شکل گیری است که اگر نتواند مقاومت 27 دلاری را بشکند، یک فرود نرم به آن می دهد. همچنین، اگر بازیابی اتریوم ادامه یابد، پشتیبانی برای اتریوم کلاسیک ادامه خواهد یافت و قیمت آن را بیشتر می‌برد.

شما درباره افزایش قابل توجه مارکت کپ اتریوم کلاسیک چه فکر می کنید؟

اتریوم کلاسیک هم زمان با اتریوم افزایش قابل توجهی در ارزش خود را تجربه کرده است. این آلت کوین در هفته گذشته نزدیک 100 درصد بر ارزش خود افزوده است. مسئله ای که باعث شور و شوق درمیان سرمایه گذاران این ارز شده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
بنیان گذار اتریوم نسبت به سقوط لونا واکنش نشان داد

اکنون از شما کاربران وب سایت اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره این افزایش چیست آیا این مسئله صرفا یک روند موقتی یا ادامه دار خواهد بود.

اگر علاقه مند به خرید اتریوم کلاسیک هستید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس به راحتی به خرید این آلت کوین بپردازید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد