ETF اتریوم به زودی تایید می‌شود

ETF اتریوم به زودی تایید می‌شود

مدیران صنعت و سایر ذینفعان به رویترز گفتند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اتریم تا ۴ جولای تایید خواهد کرد.

ETF اتریوم نوعی صندوق سرمایه گذاری است که ارزش آن براساس قیمت اتریوم، یک ارز دیجیتال محبوب مشخص می‌شود. این به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا سهام ETF را در بورس‌های سنتی بخرند و بفروشند. آن‌ها می‌تاونند بدون نیاز به خرید مستقیم یا مدیریت دارایی‌های رمزنگاری شده، سرمایه گذاری در اتریوم را آسان‌تر کنند.

ETF های اتریوم یک راه تنظیم شده و مطمئن برای قرار گرفتن در معرض ارزش اتریوم را ارائه می‌دهند، زیرا آنها تابع مقررات مالی مشابه سایر محصولات مالی معمولی هستند.

اکنون به نظر می‌رسد ETF به زودی راه اندازی خواهد شد. گویا مذاکرات بین مدیران دارایی و تنظیم‌کننده‌ها وارد مراحل نهایی شده است.

هشت مدیر دارایی، از جمله BlackRock (BLK.N)، ، VanEck، Franklin Templeton (BEN.N)، د و Grayscale Investments، به دنبال تایید SEC برای ETF اتریوم هستند. بسیاری از آنها در ماه ژانویه ETF بیت کوین را راه اندازی کرده بودند.

SEC از اظهار نظر خودداری کرد. گری گنسلر، رئیس SEC در اوایل ماه جاری در مصاحبه‌ای با رویترز گفت که تاریخ راه‌اندازی تا حدی به سرعت پاسخ صادرکنندگان به سؤالات تنظیم کننده بستگی دارد.

راه‌اندازی ETF بیت‌کوین در ماه ژانویه بسیار موفقیت‌آمیز بود، اما بسیاری از تحلیلگران ETF و ارزهای دیجیتال بر این باورند که راه اندازی ETF‌های اتر کمتر تاثیرگذار خواهد بود.

 

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
قیمت اتریوم 15 درصد کاهش یافت

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد