افزایش 27 درصدی قیمت اتریوم

افزایش 27 درصدی قیمت اتریوم

افزایش 27 درصدی قیمت اتریوم امیدواری نسبت به آینده برترین آلت کوین جهان را افزایش داده است. امروز بیشترین در اینباره صحبت خواهیم کرد.

بازار ارزهای دیجیتال با پیشروی اتریوم (ETH) به حالت سبز بازگشته است. دومین ارز برتر بر اساس ارزش بازار، پس از انتقال کامل بالقوه به اجماع اثبات سهام (PoS) شتاب صعودی داشته است. تاریخ برگزاری این رویداد دو روز پیش اعلام شد.

فرآیند “ادغام”، رویدادی که برای 19 سپتامبر 2022 تنظیم شده است، با هدف ترکیب لایه اجرایی اتریوم با لایه اجماع آن تکمیل خواهد شد. توسعه دهندگان هسته ETH با موفقیت این فرآیند را در شبکه اصلی آزمایشی شبکه انجام داده اند. در ادامه بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

افزایش قیمت اتریوم 

همانطور که عدم اطمینان در مورد “ادغام” کاهش می یابد، سرمایه گذاران کریپتو به طور فزاینده ای افزایش پیدا کرده است. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم (ETH) با 10 درصد سود در 24 ساعت گذشته و 27 درصد سود در هفته گذشته با قیمت 1480 دلار معامله می شود.

در 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، فقط قیمت ETH چنین افزایشی را ثبت می کند. بیت کوین در هفته گذشته 7 درصد سود ثبت کرده است، در حالی که XRP و Solana در مدت مشابه سود 12 و 15 درصدی را ثبت کردند.

داده‌های Material Indicators نشان می‌دهد که نقدینگی جفت معاملاتی ETH/USDT با قیمت ارز دیجیتال روند صعودی داشته است. هنگامی که قیمت اتریوم به بالای 1350 دلار رسید، توانست به سرعت به منطقه 1400 دلاری حرکت کند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم


این نشان می دهد که 1300 دلار از مقاومت به حمایت تبدیل شده است و آن را به یک سطح کلیدی در صورت نزول قیمت در آینده تبدیل کرده است. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، قیمت ها با قیمت ETH با بیش از 7 میلیون دلار سفارش خرید در حدود 1450 دلار افزایش یافته است که نشان دهنده عملکرد صعودی پایدار قیمت است.

تحلیلگر علی مارتینز معتقد است که ETH زمانی که به زیر 1300 دلار رسید، یک کندل چهار ساعته صعودی چاپ کرد. در آن زمان، کریپتوکارنسی از یک ادغام چند ماهه شکست و شتاب کافی برای بازپس گیری سطوح بالای 1650 دلار به دست آورد.

این تحلیلگر معتقد است که قیمت ETH با پتانسیل رسیدن به 1670 دلار به سمت این منطقه می رود. منطقه بعدی که باید در صورت مشاهده ETH در این منطقه تماشا کنید، 1700 دلار است.
داده های اضافی ارائه شده توسط JarvisLabs به یک تغییر مهم در پویایی بازار اتریوم اشاره می کند. این ارز دیجیتال بازده 30 روزه خود را که برای اندازه‌گیری سود و زیان کوتاه‌مدت سرمایه‌گذاران کریپتو در این دوره مورد استفاده قرار می‌گرفت، دچار تغییر شد.

این معیار پس از چندین ماه حرکت در قلمرو منفی به سمت 0٪ روند داشته است. طبق گفته Jarvis Labs، تلنگر بالای 0% برای بازده 30 بعدی اتریوم می تواند فرصت فروش را برای سرمایه گذاران ایجاد کند.
در گذشته و در طول یک بازار نزولی، هر زمان که بازده 30D ETH یک دوره تثبیت و متعاقب آن یک چرخش مثبت در متریک را تجربه می کرد، ارز دیجیتال شاهد سقوط شدید بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش هزینه های گس اتریوم

نظر شما درباره افزایش 27 درصدی قیمت اتریوم چیست؟

همانطور که توضیح داده شد قیمت اتریوم به دلیل فرآیند ادغام به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. داده ها نشان می دهد که مقاومت مناسبی در محدوده 1300 دلار در صورت کاهش قیمت وجود دارد.

اکنون از شما کاربران صرافی اکس اونیکس می پرسیم که نظر شما درباره این افزایش قیمت چیست.

اگر علاقه مند به خرید ارز اتریوم هستید می توانید از وب سایت اکس اونیکس استفاده نمایید.

به این مطلب امتیاز دهید

5.00 /5
تعداد شمارش آرا : 2

همانطور که این مطلب را مفید دیدید

مارا در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد