گزارش حضور تیم اکس‌اونیکس در رویداد 9 ژانویه

گزارش حضور تیم اکس‌اونیکس در رویداد 9 ژانویه

سومین دوره رویداد 9 ژانویه، در تاریخ 1۹ و ۲۰ دی‌ماه امسال، با حضور مدیران و فعالان صنعت رمزارز، بلاکچین، دارایی‌های دیجیتال و سایر صنایع مرتبط از جمله سرمایه‌گذاری، مشاوره و بازارهای مالی برگزار خواهد شد. این رویداد دو روزه با برگزاری پنل‌ها و سخنرانی‌های متنوع، به بررسی فناوری‌ها و نوآوری‌های این حوزه، جنبه‌های مختلف تحولات یک سال گذشته و سناریوهای محتمل در آینده رمزارزها و بازار آن پرداخته است.

هدف از برگزاری سومین رویداد 9 ژانویه

هدف این رویداد ارائه تصویر روشن‌تری از فرصت‌ها و تهدیدهای بازار رمزارز و فناوری‌ها و نوآوری‌های مبتنی بر بلاکچین است. این ارائه با استفاده از بحث‌های کارشناسی و آینده‌پژوهی، به اکوسیستم کسب‌وکارهای نوآور و نظام اقتصادی و مالی کشور کمک خواهد کرد.

در سومین دوره رویداد، که در تاریخ ۹ ژانویه برگزار شد، همانند دوره‌های گذشته، تمرکز بر توسعه اکوسیستم رمزارز و بلاکچین کشور و ایجاد فرصت‌های جدید برای فعالان حوزه‌های نوظهور است. اما امسال توجه به اقتصاد و بازار دیفای و تحولاتی که در صنعت مالی غیرمتمرکز رخ می‌دهد، یکی از بخش‌های اساسی محتوایی رویداد ۹ ژانویه بود.
این رویداد به دنبال رصد تغییراتی است که رمزارزها و فناوری‌های وابسته به آن‌ها خواهند داشت. هدف این رویداد این است که به پرسش‌های اساسی موجود پاسخ دهد. پرسش‌هایی از قبیل اینکه چه فرصت‌هایی از این تحولات برای کشورهای در حال توسعه، از جمله ایران، به وجود می‌آیند و چه بخشی از این تغییرات ممکن است به عنوان یک تهدید برای زیرساخت‌های پرداخت یا متغیرهای تأثیرگذار بر کلیت اقتصاد کشور شناخته شود؟

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش فعالیت در زنجیره بیت کوین

حامیان رویداد

رویداد 9 ژانویه در سومین دوره خود با حمایت موسسات فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاکچین برگزار شد. اکس‌اونیکس در کنار حامیان دیگر این رویداد برای گسترش فضای آماده به کار و همچنین افزایش دانش و اطلاعات در زمینه بلاکچین و رمزارزها، یکی از بزرگترین حامیان این رویداد بود. اکس‌اونیکس در یک گفتو‌گوی خبری افزایش شبکه‌سازی را یکی از مهمترین اتفاقت این رویداد بیان کرده است.

روند برگزاری رویداد 9 ژانویه

نشست خبری مرتبط با رویداد ۹ ژانویه، تاریخ یکشنبه ۱۷ دی‌ با حضور گروهی از فعالان رسانه در دفتر کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار برگزار گردید. در این جلسه خبری، بنیان‌گذار و مدیر توسعه کسب‌وکار راه‌کار، به معرفی اقسام مختلف این رویداد پرداختند.
ابتدا، آقای قربانی، بنیان‌گذار رویداد، به تجزیه و تحلیل محورهای اصلی رویداد ۹ ژانویه پرداخت. این رویداد دو روزه ۹ ژانویه از ۶ بخش متمایز کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه، کاریابی، شبکه‌سازی و اهدای جایزه تشکیل شده است. یکی از ویژگی‌های برجسته رویداد امسال این است که به برترین و تاثیرگذارترین فعالان حوزه بلاکچین و رمزارز جوایز و تندیس رویداد ۹ ژانویه اهدا خواهد شد.
در ادامه، تیم برگزارکننده رویداد ۹ ژانویه سعی کرده است تا فرصت‌های شغلی حامیان را معرفی کند و افراد علاقه‌مند به فعالیت در این زمینه را با این فرصت‌ها آشنا سازد. همچنین شبکه‌سازی و تعامل در این رویداد فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط بین کارفرمایان و کارجویان حوزه بلاکچین و رمزارز را ایجاد می‌کند.
یکی از حوادث مهم در رویداد امسال این است که کارخانه نوآوری راه‌کار به مناسبت رویداد ۹ ژانویه، ۹ کتاب در زمینه بلاکچین و دارایی دیجیتال منتشر کرده و به صورت رایگان در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش علاقه مردم به سرمایه گذاری در بازار کریپتو

بخش‌های مختلف رویداد

همانطور که اشاره شد، رویداد نه ژانویه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و سعی کرده است که تمام جنبه‌های مختلفی که به حوزه بلاکچین مربوط می‌شوند، تحت پوشش قرار دهد. برای مثال بخش کنفرانس یکی از مهمترین بخش‌هایی است که در این رویداد برگزار شده و شامل موارد زیر بوده است:
• اکوسیستم دارایی دیجیتال؛ عبور از مه
• ادامه راه در جهان بی‌رحم رمزارزها
• آینده موجود در فناوری نوظهور
• تنظیم‌گری و سندباکس و منابع انسانی
• عبور از مه؛ پرهیز از ورود به مسیرهای اشتباه
• بیم‌ها و امیدهای موجود در اکوسیستم بلاکچین ایران
بخش‌های دیگری کنفرانس نیز عبارتند از کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاه‌ها، بخش‌های مربوط به کاریابی، شبکه‌سازی و بخش اهدای جوایز.

اکس‌اونیکس در رویداد 9 ژانویه

اکس اونیکس به عنوان یکی از اولین و بزرگترین پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران، در این رویداد حضور داشت و یکی از حامیان رویداد نیز بود. اکس‌اونیکس با ایجاد یک پلتفرم حرفه‌ای و ایمن در زمینه خرید و فروش ارز، ووچو و پرفکت‌مانی، مشکلات بسیاری را در زمینه نقل و انتقال دارایی در داخل و خارج از کشور حل کرده است.
استفاده از ارزهای هوشمند و تکنولوژی‌های جدید برای انجام فعالیت‌های مالی فرصت‌های بزرگ و چشم‌گیری را برای کاربران به وجود آورده است. با توجه به وجود مشکلات مختلف در زمین اقتصادی و مراودات مالی در ایران، لازم است که آگاهی بیشتری در زمینه روش‌های نوین موجود برای مبادلات مالی در سطح جامعه ایجاد شود. اکس‌اونیکس رویدادهای این شکلی را یکی از بهترین روش‌ها برای این کار دانسته و تاکید کرده است که روش‌های نوین مالی می‌تواند بخش بزرگی از مشکلات موجود را حل کند.
همچنین در گفت‌وگوی خبری انجام شده با مسئولین اکس‌اونیکس، ایجاد شبکه‌سازی و ارتباط‌سازی‌های مختلف در این رویداد یکی از بزگترین دستاوردهای موسسات مختلف بوده است. با ایجاد تعامل و شبکه‌سازی می‌توان امکانات متنوع‌تر و جامع‌تری را در سطح جامعه ارائه داد.
رویداد ۹ ژانویه با هدف ارائه تصویر واضح‌تری از فرصت‌ها و چالش‌های بازار رمزارز، فناوری‌ها و نوآوری‌های مبتنی بر بلاکچین برای اکوسیستم کسب‌وکارهای نوآور و همچنین برای نظام اقتصادی و مالی کشور، از طریق بحث‌های کارشناسی و آینده‌پژوهی برگزار شد. این رویداد دو روزه که در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۲۴ برگزار شد، شامل بخش‌های مختلف بوده و هدف اصلی آن افزایش شفافیت و شناخت بهتر نقاط قوت و ضعف در حوزه رمزارز، بلاکچین و فناوری‌های مشابه بوده است تا به بهبود اکوسیستم کسب‌وکارهای نوآور و تقویت نظام اقتصادی و مالی کشور کمک کند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
طولانی‌ترین دوره ترس شدید بیت‌کوین

جمع‌بندی

اکس‌اونیکس به عنوان یکی از حامیان اصلی رویداد 9 ژانویه، این رویداد را فرصتی بزرگ برای آشنایی بیشتر جامعه با فناوری‌های بلاکچین و ارزهای دیجیال می‌داند. همچنی تاکید ما در اکس‌اونیکس است که باید از این فرصت‌ها برای بهبود فضای موجود در این زمینه استفاده کرد و تبلیغات مطلق و جذب مخاطب به روش‌های سنتی طبیعتا دستاور بزرگی برای هیج یک از موسسات نخواهد بود. با وجود تعاملاتی که بین سازمان‌های مختلف ایجاد شد، اکس‌اونیکس امیدوار است که در آینده سطح آگاهی و استفاده مردم از روش‌های نوین در جامعه به شکل چشمگیری گسترش یابد.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد