افزایش قیمت 80 درصدی ارز فایل کوین

افزایش قیمت 80 درصدی ارز فایل کوین

افزایش قیمت 80 درصدی ارز فایل کوین در شش هفته گذشته نشان دهنده عملکرذ درخشان این ارز است. امروز بیشتر درباره این افزایش قیمت صحبت خواهیم کرد.

Filecoin (FIL) در هفته گذشته همزمان با افزایش کل بازار ارزهای رمزپایه، دستاوردهای قابل توجهی کسب کرده است و در هفته گذشته در میان 100 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، بیشترین سود را به خود اختصاص داده است.
قیمت Filecoin طی شش هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و در نتیجه در حال حاضر به ارزش 10.04 دلاررسیده که 20.3 درصد در روز گذشته افزایش یافته است. همچنین اکنونارزش بازار آن 2.4 میلیارد دلار است. در ادامه بیشتر پیرامون مسائل این ارز با شما صحبت خواهیم کرد.

افزایش قیمت ارز فایل کوین

به لطف این افزایش سریع، خریداران توانستند از یک دوره تثبیت شش هفته ای خارج شوند که زیر سطح مقاومت 6.3 دلار ادامه داشت. علاوه بر این، قیمت اخیر از سطح مقاومت 9.3 دلار عبور کرده است، که ممکن است نشانه ای از آماده شدن گاوها برای پیشرفت دوباره باشد.

تقاضا افزایش یافته است، که مطابق با بهبود اخیر در پویایی گسترده تر بازار است که به دنبال افزایش نرخ های بهره صورت گرفت، و در نتیجه، قیمت FIL از محدوده تجمیع شکسته شد.

علاوه بر این، طی چند روز گذشته، افزایش قابل توجهی در شاخص تسلط اجتماعی FIL وجود داشته است. این احتمال وجود دارد که این امر باعث افزایش قرار گرفتن در معرض و جذب سرمایه گذاران دیگر شود. قیمت آن نسبتاً ثابت بوده است، که نشانه قوی از پمپ قیمت قوی است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش کارمزد شبکه اتریوم به پایین ترین حد ماهانه

شایان ذکر است، Filecoin در صدر 100 ارز برتر با بیشترین سود در هفته گذشته قرار دارد. این کوین با افزایش 77 درصدی را تجربه کرده است.

پس از آن yearn.finance (YFI) با  69 درصد،  Ravencoin، بیش از 48 درصد، و Ethereum Classic (ETC) که بیش از 49 درصد افزایش یافت و 1.7 میلیارد دلار ورودی داشت.

در حال حاضر، بازار بیت کوین دستخوش تغییرات قابل توجهی است و منابع مالی بیشتری درگیر شده است. ارزش بازار FIL نیز به 2.77 میلیارد دلار رسید که نسبت به ارزش هفته قبل سه برابر شد. در واقع، ارزش بازار Filecoin تنها در روز گذشته 450 میلیون دلار افزایش یافته است.

اخیراً کشف شد که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Holon Global که در دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کند، سه صندوق ارز دیجیتال مجزا راه اندازی کرده است که یکی از آنها برای FIL بود.

مشخص نیست که آیا این افزایش قابل توجه ممکن است به صندوق FIL اخیراً راه اندازی شده Holon Global مرتبط باشد. از سوی دیگر، چنین صندوقی بدون شک FOMO را افزایش می دهد و FIL را برای تقاضای بالا در دسترس قرار می دهد.

با وجود این، افرادی که در FIL سرمایه‌گذاری کرده‌اند، خوشحال خواهند شد که بیاموزند مقدار زیادی پول دوباره به سمت این ارز دیجیتال هدایت می‌شود. FIL ممکن است اکنون در شرایط بهتری قرار داشته باشد که علاقه سرمایه گذاران را دوباره به دست آورده است.

نظر شما درباره افزایش قیمت 80 درصدی ارز فایل کوین چیست؟

همانطور که توضیح داده شد فایل کوین بیشترین سوددهی را در میان 100 ارز دیجیتال برتر در هفته گذشته ثبت کرده است. روندی که باعث گردیده تقاضا برای خرید این ارز بسیار بالا برود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

اکنون از شما می پرسیم که آیا این روند ادامه دار خواهد بود و یا این جهش عظیم روندی موقتی است.

اگر علاقه مند به خرید ارز قایل کوین هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد