افزایش قابل توجه قیمت چین لینک

افزایش قابل توجه قیمت چین لینک

افزایش قابل توجه قیمت چین لینک توجه سرمایه گذاران دوباره به این کوین جلب کرده است. امروز بیشتر در این ارتباط صحبت خواهیم کرد.

چین لینک یکی از آینده دارترین کوین های بازار است، اگرچه این ارز رمزنگاری شده به مانند اکثر دیگر رمزارزها در سقوط اخیر بازار ارزهای دیجیتال افت محسوسی را تجربه کرد اما اکنون پس از بهبود نسبی بازار در چند روز گذشته توانسته عملکرد بسیار قابل توجهی را از خود به جا بگذارد.

این ارز دیجیتال در دو روز گذشته افزایش قیمت قابل توجهی داشته و نزدیک 25 درصد بر ارزش آن افزوده شده است. تلاش خواهیم کرد در این خبر بیشتر پیرامون بحث قیمت چین لینک صحبت نماییم.

بالا رفتن ارزش توکن LINK

پروتکل غیرمتمرکز اوراکل Chainlink (LINK) جزئیات اهداف بلندمدت و نقشه راه جدید خود را در 7 ژوئن منتشر کرد. نقشه راه جدید شبکه را به عصر “Chainlink Economics 2.0” هدایت خواهد کرد.

“Economics 2.0” برای کمک به ایمن سازی شبکه و پاداش مشارکت کاربر، اشتراک توکن ساخته شده است.

استیکینگ یک مکانیسم کلیدی است که هدف آن ایجاد لایه جدیدی از امنیت ارز دیجیتال به Chainlink است، جایی که پاداش‌ها و جریمه‌های رمزنگاری برای کمک به انگیزه بیشتر عملکرد صحیح شبکه اعمال می‌شود.

پس انتشار این خبر، فشار خرید باعث افزایش 24 درصدی قیمت LINK شد و به 9.02 دلار رسید. با این حال، LINK در تاریخ 8 ژوئن با کمی سوگیری فروش ثابت معامله شد و قیمت آن به هشت دلار سقوط کرد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش علاقه مردم به سرمایه گذاری در بازار کریپتو


Chainlink گفت برنامه  عصر اقتصاد 2.0  “امنیت و پایداری طولانی مدت” را به همراه خواهد داشت.

نقشه راه جدید چین لینک به طور خلاصه آنها عبارتند است از:

افزایش امنیت و تضمین کاربر از پروتکل: شبکه‌ها باید توکن‌های LINK را قفل کنند «به‌عنوان نوعی تضمین سطح خدمات پیرامون عملکرد شبکه» عدم رعایت قراردادهای سطح خدمات، بخشی از توکن قفل شده را برای توزیع مجدد مصادره می کند.

رشد مشارکت جامعه: سهامداران برای نظارت بر استانداردهای عملکرد سرویس اوراکل و برای گزارش‌دهی خدماتی که استانداردهای عملکرد را برآورده نمی‌کنند، پاداش دریافت می‌کنند.

ایجاد جوایز پایدار: ایجاد و توزیع جوایز سرمایه‌گذاری از طریق «انتشار توکن‌های بومی» یا عرضه LINK موجود، که با گذشت زمان کاهش می‌یابد.

توانمندسازی اپراتورهای گره: معرفی یک سیستم نوین گره برای کمک به اطلاع رسانی در انتخاب گره و تشویق اپراتورهای گره برای اجرای یک سرویس مطمئن و ایمن.

Chainlink  همچنین گفته که نسخه 1.1 پاداش سهامداری سالانه 5٪ را ارائه می دهد. با این حال، با انتشار نسخه های 1 و 2، انتظار می رود که پاداش ها بر اساس هزینه های کاربر و طول دوره تعهد افزایش یابد.

شما درباره این افزایش قابل توجه قیمت چین لینک چه نظری دارید؟

همانطور که گفته شد قیمت چین لینک به دلیل اعلام نقشه راه جدید این ارز دیجیتال به شکل قابل توجهی افزایش یافت. این نقشه راه جذاب، با ابعاد گوناگونی که دارد می تواند شبکه چین لینک را به طورکلی متحول سازد.

همین امر باعث شد که پس از خبری شدن این نقشه راه توجه سرمایه گذاری به این ارز دیجیتال بیشتر شود. نظر شما درباره این افزایش قیمت چین لینک چیست؟ آیا این رمزارز آینده خوبی دارد و سرمایه گذاری در آن کار عاقلانه ای است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
اعلام زمان دقیق فرآیند merge اتریوم

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در چین لینک هستید،می توانید این رمزارز را از صرافی اکس اونیکس به سادگی هر چه تمام تر تهیه نمایید.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد