افزایش بی سابقه هولدرهای بلندمدت شیبا

افزایش بی سابقه هولدرهای بلندمدت شیبا

افزایش بی سابقه هولدرهای بلندمدت شیبا مسئله ای است که با توجه روند نه چندان جالب این توکن باعث تعجب شده است. امروز بیشتر دراینباره با شما صحبت می کنیم.

بر اساس داده های IntoTheBlock، تعداد هولدرهای طولانی مدت Shiba Inu در حال افزایش است. بر اساس این داده‌، 26 درصد از هولدرهای SHIB توکن‌های خود را برای بیش از یک سال نگه داشته‌اند، 70 درصد آن‌ها را این توکن یک سال است که نگه داشته‌اند، در حالی که 4 درصد توکن‌های خود را کمتر از یک ماه نگه داشته‌اند.

این روند نشان دهنده افزایش تعداد هولدرهای بلندمدت شیبا است. امروز در این خبر تلاش می کنیم بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت نماییم. ما را در ادامه همراهی کنید.

هولدرهای بلند مدت شیبا اینو

در اواخر دسامبر 2021، گزارش شد که هولدرهای Shiba Inu عمدتاً هولدرهای کوتاه‌مدت و میان‌مدت بودند و سهم هر کدام به ترتیب 14 و 86 درصد بود. در آن مرحله، درصد هولدرهای طولانی مدت، یا کسانی که بیش از یک سال است که این توکن را داشتند، صفر بود. .

اکنون اما ترکیب هولدرهای شیبا اینو به طور چشمگیری تغییر کرده است، به طوری که تعداد مالکان بلندمدت از دارندگان کوتاه مدت بیشتر شده است.

این ممکن است به معنای تغییر تمرکز سرمایه گذار از دیدگاه کوتاه مدت به بلندمدت باشد. این زمانی اتفاق می‌افتد که بازار کریپتو وارد یک «فاز نزولی» یا «زمستان کریپتو» می‌شود که طی آن آلت‌کوین‌ها کاهش 70 تا 80 درصدی را نسبت به اوج خود مشاهده می‌کنند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تغییر رفتار هولدرهای بلندمدت بیت کوین

ارزهای دیجیتال در تلاش هستند تا از روند نزولی امسال بهبود یابند، که عمدتاً به دلیل حرکت فدرال رزرو به سمت انقباض پولی و اهرم‌های ناشی از آن، مانند فروپاشی صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital است. در زمان انتشار، SHIB با 0.0000121 دلار دست به دست می شود که 4 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

نظر شما درباره افزایش بی سابقه هولدرهای بلندمدت شیبا چیست؟

همانطور که توضیح داد شد تعداد هولدرهای بلندمدت شیبا در طول یک سال اخیر به طرز خیره کنندگی افزایش یافته است. این درحالیست که وضعیت بازار کریپتو در چند ماه اخیر ابدا خوب نبوده است.

به نظر می رسد سرمایه گذاران شیبا اکنون به جای نگاه کوتاه مدت و سود آنی به دنبال چشم اندازی طولانی تر هستند. نظر شما درباره این افزایش بی سابقه هولدرهای شیبا چیست؟

اگر علاقه مند به خرید ارز شیبا هستید می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس در سریع ترین زمان ممکن معامله خود را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد