اظهار نظر جدید کوین اولری درباره وضعیت بازار

اظهار نظر جدید کوین اولری درباره وضعیت بازار

اظهار نظر جدید کوین اولری درباره وضعیت بازار اکثر فعالین در بازار را ناامید کرده است. امروز بیشتر درباره این گفته ها با شما بحث خواهیم کرد.

کوین اولری، مجری معروف و سرمایه گذار بزرگ معتقد است یک روند نزولی عظیم برای بازار ارزهای دیجیتال در پیشرو خواهد بود که باعث ترس و وحشت سرمایه‌گذاران خواهد شد.

این اظهارنظر در زمانی مطرح گردیده است که وضعیت بازار چندان بد به نظر نمی رسد. باید دید که چقدر این صحبت ها براساس واقعیت ها بوده و چقدر از آن صرفا حدس و گمان صرف بوده است. در ادامه بیشتر به این مسئله خواهیم پرداخت.

صحبت های کوین اولری درباره آینده بازار

در یک مصاحبه جدید کوین اولری سرمایه گذار خطرپذیر گفت که معتقد است دارایی های دیجیتال علیرغم اینکه سرمایه بازار صنعت کریپتو بیش از نیمی از ارزش خود را در مقایسه با دوره اوج از دست داده است، هنوز به کف خود نرسیده است. او گفت:

«من فکر می کنم که هنوز خبرها بدتری در راه است. به سختی می توان گفت که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد زیرا به دلیل اهرم و نوعی رابطه در هلدینگ طرف مقابل است که آنها فاش نکرده اند، و من در حال حاضر فقط در حال حدس و گمان هستم، اما این برای بازار بسیار سالم است که چنین چیزی را داشته باشد.»

وی درباره ویجر گفت: «ویجر صرافی خیلی خیلی کوچکی است و اهمیتی ندارد. بقیه این صرافی از نظر ارزش کل بازار به نوعی بی ربط بودند. بیت کوین و خود بازار کریپتو تقریباً در کل ارزش بازار به نصف کاهش یافته است و بنابراین شما فکر می کنید که ما در حال رسیدن کف هستیم.»

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش قیمت بیت کوین پس از انتشار شاخص CPI

منظور کوین اولری، کارگزاری رمزنگاری وویجر بود که در اوایل این ماه  درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد.
این میلیاردر تاکید کرد که هنوز منتظر رویداد بزرگ خروج سرمایه است که صنعت کریپتو را متزلزل خواهد کرد.

«من یک رویداد وحشتناک بزرگ و بزرگ را دوست دارم. این همیشه راهی عالی برای رسیدن به کف بوده است. در این رویداد احتمالی حجم عظیمی از سرمایه از بازار خارج خواهد شد. این وحشت کامل به وجود خواهد آورد و همیشه یک فرصت عالی برای خرید است.»

«من نمی دانم این رویداد چه زمانی اتفاق خواهد افتاد ممکن است فردا صبح باشد، ممکن است یک ماه دیگر باشد، اما بسیار نزدیک است و قطعاً چیز بسیار خوبی برای این صنعت خواهد بود. این یک چیز عالی خواهد بود، زیرا همه مدل‌های تجاری بد شکسته، اهرم‌های سنگین و حدس و گمان‌هایی که بسیار پرخطر بودند را از بین می‌برد.»

نظر شما درباره اظهار نظر جدید کوین اولری درباره وضعیت بازار چیست؟

میلیارد مشهور و سرمایه گذار ارزهای دیجیتال کوین اولری معتقد است که علیرغم سقوط های عظیم اخیر بازار کریپتو هنوز به کف خود نرسیده است و باید منتظر یک طوفان بسیار وحشتناک دیگر باشیم.

این در کمال تعجب از این بحران احتمالی اظهار خوشحالی کرده است، چراکه فکر می کند این بحران می تواند تمام ارزها و توکن های بی ارزش و بدون پتانسیل را از بین ببرد.

شما کاربران وب سایت اکس اونیکس درباره این اظهار نظر چه فکر می کنید؟ آیا یک بحران عظیم دیگر واقعا به نقع صنعت نوپا کریپتو خواهد بود.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
احتمال سقوط بیشتر بازار در آینده نزدیک

اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب خواهد بود.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد