کاهش قابل توجه قیمت ریپل

کاهش قابل توجه قیمت ریپل

امروز در بازار ما شاهد کاهش قابل توجه قیمت ریپل بودیم. امروز در این خبر بیشتر پیرامون وضعیت این ارز دیجیتال صحبت خواهیم کرد.

ریپل یکی از مطرح ترین آلت کوین های بازار است، با اینحال وضعیت نه چندان خوب بازار ارز دیجیتال بر عملکرد این کوین نیز تاثیر گذاشته است. همانطور که گفته شد ما امروز شاهد کاهش قابل توجه قیمت ریپل بودیم.

این عملکرد نامناسب البته مختص امروز فقط نیست و به طورکلی در هفته گذشته نیز ریپل ارزشی زیادی را از دست داده است، اکنون باید ببینیم که آیا این روند ادامه پیدا خواهد کرد و یا ریپل توانایی بیرون آمدن از این وضعیت  را خواهد داشت. در ادامه بحث بیشتر درباره عملکرد ریپل صحبت خواهیم کرد.

عملکرد ریپل

هفته گذشته هفته معاملاتی خوبی برای سرمایه گذاران ریپل نبود، زیرا توکن XRP حدود 42 درصد زیان را ثبت کرد. درواقع ریپل هفته را زیر سطح 0.4255 دلار به پایان رساند.

در کل هفته، قیمت توکن به طور پیوسته از یک روند نزولی بزرگ پیروی می کرد تا جایی که حتی به 0.4018 دلار کاهش یافت و سپس به 0.4123 دلار بازگشت و کار خود را تمام کرد.

البته اکنون بیشتر اندیکاتورها در منطقه اشباع فروش قرار گرفته اند که حاکی از احتمال یک روند صعودی موقت است. این همچنین به این معنی است که  باید قیمت XRP را تا 0.65 دلار افزایش پیدا کند تا بتواند روند صعودی ایجاد گردد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش بی سابقه قیمت بیت کوین

به دلیل کاهش شدید، فقط می توان انتظار داشت که توکن XRP به طور موقت یک حرکت صعودی یا معکوس میانگین صعودی را تجربه نماید.

از سوی دیگر، با توجه به ساختار فعلی بازار، می توان انتظار داشت که این روند صعود کوتاه مدت باشد. مقدار نوسانگر فنی نشان می‌دهد که این توکن در نمودارهای ساعتی، روزانه و هفتگی، کم‌ترین مقدار (ATL) را آزمایش کرده است.

همچنین شایان ذکر است که قیمت توکن همچنان زیر میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 100 روزه (EMA) معامله می شود. بنابراین، افزایش فشار خرید، قیمت را مجبور می کند تا قبل از آزمایش علامت روانی 0.50 دلار، به میانگین متحرک نمایی 50 روزه برسد.

از سوی دیگر، کاهش در مومنتوم نزولی باعث می شود که کوین به روند نزولی یا نزولی ثابت ادامه دهد.

شما درباره کاهش قابل توجه قیمت ریپل چه فکر می کنید؟ 

همانطور که توضیح داده شد، قیمت ریپل در هفته گذشته روند بسیاری بدی را طی کرده است. با اینحال برخی از شاخص ها حاکی از احتمال افزایش قیمت موقتی دارند. افزایش قیمتی که البته کوتاه مدت خواهد بود.

به نظر شما عملکرد ریپل و قیمت آن در آینده کوتاه مدت و بلند مدت چگونه خواهد بود آیا این کوین می تواند دوباره روند صعودی قابل توجهی را تجربه کند یا خیر.

اگر علاقمند به سرمایه گذاری در ریپل و یا سایر ارزهای دیجیتال برتر هستید، می توانید با مراجعه به وب سایت اکس اونیکس ثبت نام کرده و خرید و فروش ارزهای دیجیتال را آغاز نمایید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد