رشد بی سابقه ریپل به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های خصوصی آمریکا

رشد بی سابقه ریپل به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های خصوصی آمریکا

ریپل به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های خصوصی درحال رشد آمریکا رتبه بندی شد. در ادامه بیشتر درباره این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.شرکت بلاک چین ریپل مستقر در سانفرانسیسکو توسط مجله Inc. به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های در حال رشد در آمریکا شناخته شده است.

شرکت توسعه دهنده ارز دیجیتال XRP پس از رشد 236 درصدی در یک سال، در جایگاه 2456 در فهرست امسال قرار دارد. طبق گزارش U.Today، ریپل در سال 2020 در جایگاه 123 قرار داشت. در ادامه بیشتر پیرامون این ارز دیجیتال با شما صحبت خواهیم کرد.

رشد بی سابقه ریپل 

وام دهنده ارزهای رمزنگاری شده BlockFi پس از ثبت رشد 245616 درصدی در سال گذشته، در صدر فهرست قرار گرفت. این شرکت در ژانویه قبل از فرا رسیدن زمستان کریپتو سریع‌ترین رشد را در آمریکا داشت.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، غول رمزنگاری FTX اخیراً با BlockFi قراردادی امضا کرده است که به آن اجازه می دهد تا شرکت Jersey City واقع در نیوجرسی را تا سقف 240 میلیون دلار خریداری کند. برای درک این موضوع، BlockFi در سال 2021 به ارزش 5 دلار چشم دوخته بود.

شرکت SnapNurse در آتلانتا، جورجیا، با 146319 درصد در جایگاه دوم قرار دارد. شرکت تدارکات Cdl 1000 مستقر در لیون، ایلینویز با 56135 درصد جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

در میان 10 شرکت خصوصی با سریعترین رشد در سال 2022 عبارتند از: منسفیلد، شرکت خدمات بهداشت و درمان مستقر در تگزاس eTrueNorth؛ اورلاندو، تولید کننده تنقلات HighKey در فلوریدا. Cary، برند بهداشتی و سلامتی Livingood Daily مستقر در کارولینای شمالی؛ Daphne، شرکت بلاک چین مستقر در آلاسکا Distributed Ledger; بوکا راتون، خرده‌فروش آنلاین مبلمان و دکور در فلوریدا Homethreads; Lenexa، شرکت مکمل های غذایی مستقر در کانزاس Hardbody Supplements; و ایروین، مستقر در کالیفرنیا، ارائه دهنده کمک های مالیاتی حرفه ای، Tax Relief Advocates.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سخنرانی ترامپ در رویداد نشویل 2024؛ احتمال صعود بیت کوین زیاد است!

در اوایل این ماه، Ripple همچنین به عنوان یکی از بهترین محیط های کاری متوسط ​​توسط Fortune شناخته شد. در ماه ژوئیه، همچنین در لیست سخاوتمندانه ترین شرکت های بشردوست در منطقه خلیج سانفرانسیسکو قرار گرفت. همچنین این شرکت رتبه خوبی در شرکت های درحال رشد دارد.

نظر شما درباره رشد قابل توجه ریپل چیست؟

همانطور که توضیح دادیم ریپل در سال جاری کنونی به شکل قابل توجهی رشد داشته است. این مسئله موجب گردیده که این شرکت جزوه یکی از شرکت های با رشد سریع در آمریکا شناخته شود.

نظر شما دراینباره چیست؟ آیا فکر می کنید این چشم انداز مثبت می تواند بر قیمت ارز بومی ریپل یعنی XRP تاثیر بگذارد یا خیر.

اگر علاقه مند به خرید ارز ریپل هستید، صرافی اکس اونیکس بهترین بستر را برای شما فراهم می نماید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد