افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری در چند سال گذشته

افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری در چند سال گذشته

افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری در چند سال گذشته هشداری برای فعالین و سرمایه گذاران در صنعت کریپتو است. امروز بیشتر دراینباره صحبت می کنیم.

اسپم های کریپتو در چند سال گذشته 3894 درصد افزایش یافته است. LunarCrush، یک پلتفرم اطلاعاتی ارزهای دیجیتال، این گزارش را در شماره آخر خود ارائه کرده است.

این گزارش رشد قابل توجه اسپم ها و کلاه برداری های اینترنتی را در صنعت کریپتو به خصوص در رسانه های اجتماعی مشخص می سازد.. این گزارش نشان می دهد که ربات‌ها و پست‌های کلاهبرداری در شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی به بالاترین حد خود (ATH) افزایش یافته است. امروز در این خبر بیشتر در این ارتباط صحبت خواهیم کرد.

کلاه برداری های رمزنگاری در شبکه های اجتماعی

ایلان ماسک، مالک توییتر بارها درباره حضور و نفوذ فزاینده کلاهبرداران ارزهای دیجیتال، ربات‌های اسپم و پیوندهایی به وب‌سایت‌های فیشینگ در شبکه‌های اجتماعی هشدار داده است.

در حالی که دیگران نظرات او را نادیده گرفتند، LunarCrush، یک شرکت سنجش و تجزیه و تحلیل داده های ارزهای دیجیتال، گزارشی را در مورد این موضوع تنظیم کرده است.

از ابن بررسی، می‌توان متوجه شد که تعداد نهادهای رمزنگاری اسپم  از سال 2019 تاکنون بیش از 3894 درصد افزایش یافته است. علاوه بر آن، این گزارش همچنین نشان داد که اسپم های ارز دیجیتال بالاترین معیار افزایشی را در مقایسه با سایر معیارهای اجتماعی ثبت کردند.

توییتر یک پلتفرم رسانه اجتماعی پیشرو در سراسر جهان است و بخش‌های مختلفی برای اطلاعیه‌ها، ارتباطات و غیره به آن وابسته هستند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کاهش 60 میلیارد دلاری ارزش بازار ارزهای دیجیتال

بخش کریپتو بخشی است که اساساً از توییتر برای تسهیل فعالیت‌های خود استفاده می‌کند. حتی یک زیرمجموعه برای ارزهای دیجیتال، بلاک چین، NFT و موارد دیگر در توییتر وجود دارد.

 

بنابراین، برای افراد آسان است که هر صفحه وئیتر معروف Crypto را باز کنند و هر چیزی را که در مورد ارز دیجیتال نیاز دارند بیاموزند.

گزارش LunarCrush نشان داد که توییتر از افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری در رسانه های اجتماعی کنار نمانده است. افزایش حجم اسپم ها در این پلتفرم بیش از 1374 درصد در دو سال گذشته افزایش یافته است.

همچنین، یک خبر تکان دهنده دیگر این است که اکانت های اسپم توسط افراد اداره نمی شوند، بلکه توسط نهادها کنترل می گردند.

بنابراین، تشخیص اسپم در توییتر و جریمه کردن آنها برای ربات داخلی بسیار دشوار است.

جو ویزانی، مدیر عامل LunarCrush، در خبرنامه ارزهای دیجیتال خود، به متی گرینسپن، بنیانگذار کوانتوم اکونومیکس، در این مورد توضیح داد.

در این خبرنامه، او توضیح داد که یک وب‌سایت Web2 مانند توییتر انگیزه مستقیمی برای رفتار ناآگاهانه نسبت به حساب‌های جعلی فعلی دریافت می‌کند. وزانی تاکید کرد که این امر ارزش پلت فرم را افزایش می دهد.

با این حال، پلتفرم‌های Web 3.0 مانند Orbis از دیگر پلتفرم ها متمایز هستند، زیرا آنها تمام تلاش خود را برای شناسایی حساب‌های واقعی انجام می‌دهند.

شما درباره افزایش بی سابقه اسپم های رمزنگاری چه فکر می کنید؟

همانطور که گفته شد تعداد کلاه برداری ها و اسپم های رمزنگاری در چند سال گذشته به طور فزاینده ای افزایش پیدا کرده است. اسپم های کریپتو حدود 4000 درصد افزایش را تجربه کردند که خود رقمی باورنکردنی است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
سبز بسته شدن معاملات بیت کوین پس از سه ماه

مقصد اصلی اکانت ها، ربات ها و اسپم های کلاه بردارانه شبکه های اجتماعی هستند. این موضوع باعث افزایش نگرانی نسبت به تامین امنیت در این فضا شده است.

اکنون از شما می پرسیم که نظر شما درباره این افزایش اقدامات مجرمانه رمزنگاری چیست؟ آیا راه حلی برای کنترل این مسئله وجود دارد؟

اگر می خواهید معاملات ارزهای دیجیتال را آغاز کنید، وب سایت اکس اونیکس یک انتخاب عالی است. برای شروع خرید و فروش ارز دیجیتال تنها باید در این صرافی ثبت نام کنید.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد