توکن سوزی شیبا ادامه دارد

توکن سوزی شیبا ادامه دارد

توکن سوزی شیبا توسط هولدرهای این ارز دیجیتال ادامه دارد. مشتاقان و سرمایه‌گذاران حوزه ارز دیجیتال امیدوارند این دوره جدید توکن‌سوزی باعث افزایش قیمت شیبا شود.

سوزاندن و از بین بردن کوین‌های در گردش یکی از راه‌های تنظیم قیمت ارزهای دیجیتال است. جامعه هولدر هر کوین در دوره‌های مشخصی با سوزاندن کوین‌ها و یا توکن‌های خود تلاش می‌کنند، قیمت آن را افزایش دهند.

در برخی از موارد این مسئله باعث بهبود وضعیت بازار ارز دیجیتال شده و در برخی موارد تاثیری چندانی نمی‌گذارد.

هولدرهای SHIB نیز در همین راستا بارها دوره توکن‌ سوزی شیبا راه انداختند تا این ارز دیجیتال وارد یک سیکل تورمی و کاهش ارزش قابل توجهی نشود.

از آنجا که عرضه شیبا به‌مانند بیت کوین محدود نیست، همواره این نگرانی وجود دارد که ارزش کوین‌های شیبا به‌دلیل فراوانی عرضه آن کاهش یابد.

چقدر از توکن‌های شیبا سوزانده شده است ؟

سرویس ردیابی رمزارز Shibburn که داده‌های خود را از اتراسکن دریافت می‌کند گزارش داده است که در 24 ساعت گذشته، چندین شرکت و هولدر بزرگ توکن شیبا اینو در مجموع 405282493 توکن از این میم‌کوین را از گردش خارج کردند و آن‌ها را از بین بردند.

هدف از انجام اینکار کمیاب‌تر شدن شیبا اینو است تا شاید قیمت آن در یک دوره بلند مدت افزایش پیدا کند. بزرگ‌ترین انتقال توکن شیبا در این دوره 112,462,000 SHIB بود.

توکن سوزی شیبا

این حجم عظیم از  توکن‌ سوزی شیبا حدودا 12 ساعت پیش از آدرس 0x28a121e4732d7cc5972b16e48590103b2574f806 رخ داده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کامبو کارت همستر کامبت امروز 7 تیر (5 میلیون توکن رایگان همستر)

چند وقت پیش بنیاد جدیدی به نام SHIB burn portal burn.shibaswap با تمرکز بر توکن سوزی توسط توسعه‌دهندگان شیبا ایجاد شد. اکنون تنها دو هفته پس از راه‌اندازی، 25 میلیارد شیبا اینو نابوده شده است.

شما درباره دوره جدید توکن سوزی شیبا چه فکر می‌کنید ؟

همانطور که گفتیم سوزاندن توکن ، یکی از راه‌های افزایش قیمت کوین‌ها و توکن‌هاست.

کاربران، توسعه‌دهندگان و هولدرهای هر کوین (مخصوصا آن کوین‌ها و یا توکن‌هایی که عرضه محدود دارند.) هر چند وقت یکبار به‌منظور کمیاب کردن ارز دیجیتال موردنظر اقدام به نابود کردن کوین‌ها می‌کنند.

این روند می‌تواند هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت باعث افزایش قیمت کوین یا توکن شود. البته افزایش قیمت یک کوین تنها وابسته به این امر نیست و مسائل دیگر نیزی باید وجود داشته باشد که قیمت یک کوین افزایش یابد.

اکنون می‌خواهیم از شما کاربران وب‌سایت اکس اونیکس بپرسیم که آیا این توکن سوزی شیبا می‌تواند منجر به افزایش قیمت این میم‌کوین مشهور شود یا خیر.

در پایان لازم به ذکر است که اگر علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در شیبا هستید، می‌توانید به راحتی تنها با ثبت‌نام در صرافی اکس اونیکس اقدام به خرید این ارز دیجیتال نمایید.