بنیان گذار ناشناس شیبا همه حساب های شبکه های اجتماعیش را پاک کرد

بنیان گذار ناشناس شیبا همه حساب های شبکه های اجتماعیش را پاک کرد

بنیان گذار ناشناس شیبا در یک اقدام عجیب، همه حساب های خود در شبکه های اجتماعی را پاک کرد. امروز در ادامه بیشتر در این باره صحبت می کنیم.

ریوشی بنیان گذار یکی از محبوب ترین میم کوین های یعنی شیبا اینو است. هویت بنیان گذار شیبا کاملا مشخص نیست. برخی گمان می کنند که او یک فرد نیست و یک گروه و یا مجموعه افراد توسعه دهندگان این ارز دیجیتال محبوب هستند.

در یک اقدام عجیب ریوشی بنیان گذار شیبا تمام اطلاعات و حساب های خود را در شبکه های اجتماعی پاک کرده است. این مسئله شایعات و صحبت ها را پیرامون این فرد افزایش داده است. در ادامه این خبر بیشتر در این ارتباط صحبت خواهیم کرد.

اقدام جنجال برانگیز ریوشی

ریوشی، موسس ارز دیجیتال شیبا اینو، همه توییت‌ها و همچنین پست‌های وبلاگ شخصی خود را اوایل دیروز حذف کرد.

بنیانگذار Shiba Inu ظاهراً انتخاب کرده است تا مسیر خالق مرموز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو را تقلید کند.

ساتوشی در دسامبر 2010 جامعه ارزهای دیجیتال را ترک کرد و از آن زمان به بعد هویت فردی که همه چیز مدیون او می باشد، هنوز فاش نشده است.

مشخص نیست که آیا ریوشی قصد دارد با ایده های جدید به جامعه شیبا اینو بازگردد یا خیر.

بنیانگذار از توسعه‌دهنده اصلی Shytoshi Kusama خواست که «چرندهای بی‌ارزش» نگوید و در عوض روی اکوسیستم تمرکز کند.

توسعه دهنده اصلی نیز در پاسخ گفته که پروژه شیبا اینو به حرکت خود ادامه خواهد داد.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
کارت‌های کمبو پیکسل 18 تیر

بنیان گذار ناشناس شیبا

قیمت توکن SHIB تحت تأثیر خروج ناگهانی ریوشی قرار نگرفته است. طبق اطلاعات ارائه شده توسط CoinMarketCap، در حال حاضر قیمت آن تقریباً 6٪ افزایش یافته است.

ارزش شیبا اینو در حال حاضر 6.4 میلیارد دلار است که آن را به شانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می کند.

این ارز دیجیتال نسبت به رکوردی که در اواخر اکتبر ثبت شده بود، 86.40 درصد کاهش یافته است.

ریوشی Shiba Inu را در آگوست 2020 راه اندازی کرد و سپس نیمی از عرضه خود را به ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم هدیه داد.

شما درباره خروج ناگهانی بنیان گذار ناشناس شیبا چه فکر می کنید ؟

ساتوشی موسس بیت کوین را می توانیم به شکل آغازکننده راه اقدامات مرموز و ناشناخته ماندن در عرصه کریپتو بدانیم. بنیان گذار شیبا نیز ریوشی به تقلید از او تاکنون هویت خود را پنهان داشته است.

همانطور که مشاهده کردید، این فرد ناشناس در اقدامی عجیب همه اکانت ها و پست های خود را در شبکه های اجتماعی پاک کرده و به طورکلی از این فضا خارج گردیده است.

نظر شما درباره این خروج ناگهانی بنیان گذار شیبا چیست؟ آیا این مسئله بر قیمت شیبا در میان مدت و بلند مدت تاثیر خواهد گذاشت یا خیر.

اگر می خواهید یکی از محبوب ترین میم کوین های جهان را در سبد سرمایه گذاری خود داشته باشید، می توانید با مراجعه به صرافی اکس اونیکس اقدام به خرید شیبا نمایید.