افزایش محبوبیت شیبا اینو بین نهنگ های برتر اتریوم

افزایش محبوبیت شیبا اینو بین نهنگ های برتر اتریوم

شیبا اینو علیرغم سقوط ارزشش همچنان یک کوین محبوب بین نهتگ ها می باشد. امروز بیشتر پیرامون این مسئله با شما بحث خواهیم کرد. 

وضعیت آشفته بازار تاثیر زیادی بر ارزش و قیمت یکی از محبوب ترین میم کوین های جهان یعنی شیبا گذاشته است. این ارز دیجیتال در طول چند ماه اخیر بخش زیادی از ارزش خود را از دست داده است. این درحالی است که سال میلادی قبل یعنی سال 2021 وضعیت کاملا برای شیبا متفاوت بود.

در سال 2021 این کوین رکورد بیشترین قیمت خود را زد و توانست سودهای هنفگتی را برای سرمایه گذاران را خود به ارمغان بیاورد. با اینحال اکنون همانطور که گفتیم همه چیز برعکس شده است. این امر باعث نشده است که محبوبیت این کوین در میان نهنگ های اتریوم کاهش یابد. امروز بیشتر در اینباره صحبت می کنیم.

افزایش محبوبیت شیبا در بین نهنگ ها

طبق آمار WhaleStats، شیبا در حال حاضر دومین دارایی ارز دیجیتال بزرگ در میان 100 نهنگ برتر اتریوم پس از USDC است.

جدیدترین داده های WhaleStats الگوهای سرمایه گذاری 100 آدرس برتر اتریوم غیر مبادله ای را بر اساس ثروت نشان می دهد. 100 نهنگ های برتر در اصل کیف پول هایی با میانگین ارزش 14 میلیون دلار هستند.

آمار ارائه شده توسط Coingecko نیز نشان می دهد که قیمت روز سه شنبه برای Shiba Inu 0.00000827 دلار است که 3.7 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.
با توجه به ردیاب داده بلاک چین، 100 نهنگ برتر اتریوم در حال حاضر دارای SHIB به ارزش 423,180,380 دلار یا 15.55 درصد از کل دارایی در گردش هستند. در مقابل، استیبل کوین سیرکل 18.08 درصد یا ارزش 491,815,224 دلار را به خود اختصاص داده است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
نات کوین در کنار تلگرام استارز!

علاوه بر این، WhaleStats نشان می دهد که میانگین دارایی های SHIB 463.5 میلیارد توکن به ارزش 3,678,366 دلار است. این توکن با مضمون سگ را به بزرگترین ذخیره آلتکوین در میان نهنگ های اتریوم تبدیل می کند.
نهنگ ها همچنین از نگه داشتن توکن FTX، Polygon’s MATIC، Chainlink’s LINK و Decentraland’s MANA و غیره حمایت می کنند.

با این وجود، علیرغم تقاضای شدید، SHIB هیچ نشانه ای از بهبود در بیش از دو ماه نشان نداده است. از اواسط آوریل، ارزش میم کوین 70.72 درصد کاهش یافته است که نشان دهنده افت 70.72 درصدی است.

کیف پول‌های نهنگ همچنین به توکن FTX (FTT)، دارایی اصلی صرافی معروف FTX، با عرضه متوسط ​​۱۴۰,۶۵۱ توکن به ارزش ۳,۲۴۱,۴۶۵ دلار در گردش علاقه‌مند هستند.

این گروه سرمایه گذاری به طور متوسط ​​دارای توکن Bitpanda Ecosystem Token (BEST) به ارزش 1,744,056 دلار است که آن را در بین 100 کیف پول برتر ETH در رتبه ششم قرار می دهد.

WhaleStats همچنین نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران ثروتمند اتریوم صرافی رمزارز MXC را به قیمت ۱.۱ میلیون دلار خریداری می‌کنند و 10 مورد برتر، محیط واقعیت مجازی سه بعدی Decentraland (MANA) با قیمت 818,038 دلار و 1,057,781 توکن است.

در همین حال، با توجه به ترکیب هولدرهای IntoTheBlock بر اساس زمان نگهداری، 21 درصد از هولدرهای SHIB توکن های خود را برای بیش از یک سال، 76 درصد در یک سال و 3 درصد کمتر از 30 روز نگه داشته اند.

نظر شما درباره افزایش محبوبیت شیبا اینو بین نهنگ های برتر اتریوم چیست؟

همانطور که توضیح داده شد، شیبا اینو میم کوین محبوب در طول سقوط اخیر نزدیک 70 درصد از ارزش خود را از دست داده است. این امر باعث شده که بسیاری از سرمایه گذاران امید خود را به طورکلی نسبت به این کوین از دست بدهند.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
تحلیل نقشه راه همستر کامبت

با اینحال به نظر نمی رسد که نهنگ های برتر اتریوم چنین اعتقادی داشته باشند، چراکه در چند هفته گذشته به خرید این میم کوین ادامه داده اند. اکنون این کوین دومین دارایی بزرگ نهنگ های اتریوم است.

نظر شما درباره این افزایش محبوبیت شیبا در بین نهنگ های برتر جیست؟ آیا این افزایش خرید هولدرهای برتر می تواند باعث یک افزایش قیمت قابل توجه برای شیبا شود و یا این سقوط ارزش فازغ از این مسائل ادامه پیدا خواهد کرد.

اگر می خواهید به خرید شیبا بپردازید صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد