طرح جدید توسعه دهندگان شیبا برای راه اندازی یک استیبل کوین جدید

طرح جدید توسعه دهندگان شیبا برای راه اندازی یک استیبل کوین جدید

توسعه دهندگان شیبا قصد راه اندازی یک استیبل کوین جدید دارند. امروز در این خبر بیشتر پیرامون این مسئله با شما صحبت خواهیم کرد.

Shytoshi Kusama می گوید که توسعه دهندگان Shiba Inu روی تکمیل طرح Ryoshi برای اکوسیستم توکن میم متمرکز شده اند. توسعه دهنده اصلی شیبا اینو Shytoshi Kusama، خبر از طرح جدیدی  برای جامعه میم کوین پیرامون راه اندازی یک استیبل کوین و توکن پاداش جدید داده است.

این خبر هیجانی را در بین طرفداران توکن شیبا ایجاد کرده است. باید ببینیم که آیا تیم توسعه دهنده شیبا می تواند در این طرح موفق شود یا خیر. امروز در این خبر بیشتر در اینباره با شما صحبت خواهیم کرد.

استیبل کوین SHI

به گفته کوساما، استیبل کوین SHI تحت تاثیر نوسانات بازار قرار نخواهد گرفت.

او اذعان کرد که اکنون نگرانی های قابل درکی در مورد استیبل کوین ها پس از سقوط Terra UST (USTC) وجود دارد. اما به گفته وی، نسخه SHI که در حال حاضر در حال توسعه است، از تمام مسائل پروژه هایی مانند Terra (LUNA) جلوگیری می کند.

او گفت: “در مورد SHI، ما شاهد توسعه مستقل از گروهی از توسعه دهندگان در شبکه غیرمتمرکز بودیم. اما توسعه دهندگان شیبا نسخه‌ای از SHI را ارائه کرده‌اند که به نظر می‌رسد از مسائلی که ایجاد شده در لونا اجتناب می‌کند.»

توسعه دهنده اضافه کرد که اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، استیبل کوین SHI امسال در دسترس خواهد بود. کوساما گفت که یک توکن جدید به نام TREAT به اکوسیستم شیبا نیز خواهد پیوست.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
شهردار جدید نیویورک: ارزهای دیجیتال باید در مدارس تدریس شوند

TREAT به عنوان یک توکن پاداش برای همه افراد در اکوسیستم SHIB عمل می کند، در حالی که نشانه BONE نماد پاداش برای اعتبار سنجی در Shibarium است.

در همین حال، اعضای وفادار Breed عرضه محدودی از TREAT را برای خود محفوظ خواهند داشت، زیرا آنها در برابر تمام انتقادات اخیر در مورد پروژه مقاومت کرده اند.

“(TREAT) برای Metaverse و نسخه بلاکچین بازی کارتی کلکسیونی Shiba و همچنین برای کمک به ایجاد تعادل برای Shi پاداش دریافت می کند.”

کوساما به این نتیجه رسید که توکن جدید برای اکوسیستم شیبا اینو مفید خواهد بود و به تمرکززدایی کامل آن کمک خواهد کرد.

توسعه دهنده اصلی اشاره کرد که توسعه دهندگان جدید در حال کار بر روی این پروژه هستند، اگرچه هنوز تاریخی برای راه اندازی آن وجود ندارد.

در مورد برنامه‌های ساخت متاورس، توسعه‌دهنده فاش کرد که این برنامه‌ها با مشکل موقتی مواجه شده‌اند، اما این مشکل حل شده است و «تیم همچنان به ساخت بهترین متاورس روی کره زمین مشغول است»

نظر شما درباره طرح جدید توسعه دهندگان شیبا چیست؟

همانطور که در طول خبر از آن صحبت شد، توسعه دهنده اصلی میم کوین معروف شیبا خبر از ایجاد دو توکن جدید در اکوسیستم شیبا داده است. اگرچه هنوز تاریخ دقیقی درباره انتشار این توکن ها وجود ندارد اما جامعه طرفدار شیبا مشتاقانه منتظر خبرهای بیشتر در اینباره هستند.

یکی از توکن ها استیبل کوین خواهد بود که توسعه دهندگان آن ادعا می کنند هرگز تحت تاثیر نوسانات بازار قرار نخواهد گرفت. توکن دیگر توکن پاداش دهی است که مختص وفاداران به این اکوسیستم است.

مطالبی که پیشنهاد می کنیم مطالعه بفرمایید
افزایش 20 درصدی قیمت بیبی دوج

شما درباره این طرح جدید توسعه دهندگان شیبا چه فکر می کنید؟ آیا این اصلاحات می تواند باعث ایجاد یک جهش قیمتی در این میم کوین شود یاخیر.

اگر می خواهید به خرید شیبا بپردازید، صرافی اکس اونیکس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

 

دیدگاه خود را نسبت به این مطلب برای ما ارسال کنید

ارسال دیدگاه

دیدگاه های کاربران

    دیدگاهی وجود ندارد